Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Baziniai makiažo mokymai

Baziniai makiažo mokymai

baziniai-makiazo-mokymai

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Visus, trokštančius išmokti vizažo meistrystės, kviečiame sudalyvauti baziniuose makiažo mokymuose, kurie padės pamatą jūsų karjeros pradžiai. Šių mokymų metu susipažinsite su daugybe įvairių ir naudingų temų, tokių kaip: tinkamas produktų parinkimas, veido ir akių formos bei odos tipo atpažinimas, veido paruošimas makiažui ir skirtingi makiažo etapai, veido bruožų ryškinimas, tinkamas kontūravimo priemonių naudojimas ir dar daugiau. Apžiūrėsite vizažisto lagaminėlio turinį, patyrę meistrai aptars makiažo įrankių rūšis, jų paskirtis bei priežiūrą. Taip pat sužinosite apie darbą su klientais bei įvairius darbe kylančius iššūkius. Bazinių kursų programą sudaro taikomoji visų būtinųjų technikų teorija bei konkrečių makiažų atlikimų metodika.

Neleiskite, jog žinių ar patirties trūkumas sutrukdytų Jums siekti svajonių – net ir geriausi makiažo meistrai pradėjo nuo nulio. Jei jaučiate norą dirbti su makiažu, tobulinti savo įgūdžius, nedvejokite ir registruokitės kursams jau dabar. Svarbiausia – Jūsų ryžtingas nusiteikimas ir atkaklumas.

„Mesoderma“ specialistės yra paruošiusios daugybę patarimų, kurie be jokios abejonės bus vertingi kiekvieną darbo dieną. Geriausi vizažisto bruožai yra universalumas, kūrybiškumas ir atidumas detalėms. Būtent smulkmenose slypi gražaus įvaizdžio paslaptis, todėl makiažo meistras privalo gebėti dirbti su pačiomis įvairiausiomis veido formomis, mokėti švelniai jas modeliuoti ir ryškinti. Šie kursai skirti pradedantiems vizažistams arba trokštantiems tokiais tapti.

Mokymų metu dirbama su itališka kosmetika „Nee“, kurią jau daugiau nei 30 metų vertina vizažistai iš viso pasaulio. Tai – kosmetika, skirta moterims, kurios investuoja į savo išvaizdą ir renkasi aukščiausios kokybės produktus siekdamos išryškinti savo grožį pačiu elegantiškiausiu būdu. „Nee“ makiažo liniją kuriantys meistrai įdarbino savo ilgametę patirtį estetikos industrijoje tam, kad galėtų pasiūlyti priemones, kurios taptų nepakeičiama pagalba kiekvienam vizažistui.

Mokymų metu Jūs:
* išmoksite atlikti nepriekaištingai atrodantį makiažą;
* įgysite naudingų žinių, kurias naudosite kiekvieną dieną;
* susipažinsite su vizažisto darbo kasdienybe ir ypatybėmis;
* išbandysite darbą su profesionaliomis „Nee“ kosmetikos priemonėmis;
* įgysite dalyvavimą kursuose patvirtinantį sertifikatą.

Pertraukų metu vaišinsime kava, arbata, užkandžiais ir saldumynais!

Registracija

Shopping Basket