Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Bee&You – patikėkite savo grožį bitėms!

Bee&You – patikėkite savo grožį bitėms!

Bites žmonės nepaprastai gerbia nuo pat senovės. Jos yra darbštumo, bendruomeniškumo, komandinio darbo simbolis. Bitės – nepaprastai svarbios, jos ne tik žmonėms teikia maistą (medų), bet ir derlių (apdulkindamos augalus). Be to, bičių teikiamos medžiagos (medus, pikis, pienelis ir netgi nuodai) padeda spręsti pačias įvairiausias sveikatos problemas, o neseniai pradėta plačiau kalbėti ir apie bičių teikiamą naudą išvaizdai.

Bee&You – grožį ir sveikatą puoselėjantys gamtos stebuklai tiesiai iš bičių avilio!

Bee&You – odos priežiūros priemonės su bičių pikiu, medumi ir žmogui saugiais bičių nuodais. Idėja kurti produktus su bičių teikiamomis žaliavomis kilo mokslininkei ir verslininkei Asli Samanchi, kuomet moteris pasiryžo ieškoti būdų sugrąžinti sveikatą savo autoimunine liga sirgusiam vaikui. Pradėjusi domėtis bičių pikio nauda sveikatai ji suprato, kad daugelio tuo metu pardavinėtų produktų sudėtyje esantis pikis pasižymėjo prasta kokybe arba buvo nenatūralios kilmės. Vedina noro padėti sergančiam sūnui ji savarankiškai ėmė dirbti su neapdorotu pikiu bei sukūrė patentuotą būdą išgauti jį laboratorijoje. Sėkmingi bandymai leido A. Samanchi 2013 metais įkurti Bee&You – įmonę, kuri gamintų produktus, paremtus bičių pikio nauda grožiui ir sveikatai.

Bee&You jau buvo įvertinti 37 tarptautiniais apdovanojimais už novatoriškumą, patentuotą gavybos metodą bei moterų verslumą. Įmonės vizija – suteikti žmonėms galimybę visame pasaulyje džiaugtis sveikesniu gyvenimu, supažindinant juos su bičių gaminamų medžiagų teikiama nauda. Bee&You bendradarbiauja su 5 tūkstančiais bitininkų, gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos. Produktų gamyba yra pagrįsta tvarumu, socialine atsakomybe, naujovėmis, moksliniais tyrimais ir ekspertų žiniomis.

Bee&You – pagarbus, gamtą ir bites saugantis verslas

Bee&You veikia sutartinės bitininkystės principu. Tai reiškia, kad kiekvienas su šiuo prekiniu ženklu norintis bendradarbiauti bitinininkas turi laikytis griežtų standartų: pvz., niekada nenaudoti cukraus ar jo produktų kaip pašarų, statyti avilius tam tikru atstumu nuo pramoninių vietų ir taip toliau. Surinkus šių bitininkų tiekiamą derlių, profesionalių maisto mokslininkų ir chemikų komanda Bee&You laboratorijose dar kartą patikrina produktų grynumą, biologinį aktyvumą ir kokybę. Tai svarbu, nes bendradarbiavimas tik su griežtus standartus atitinkančiais ūkiais suteikia skaidrumo, visuomet galima atsekti žaliavų kilmę, užtikrinti geriausias įmanomas gamybos sąlygas.

Viena svarbiausių Bee&You vertybių yra tvarumas. Įmonės komandą sudaro žmonės, turintys asmeninės patirties su bitininkyste, todėl jie supranta bičių svarbą, jų vaidmenį natūraliame apdulkinime ir tai, kaip svarbu išlaikyti klestinčią bičių populiaciją. Kiekvienas Bee&You pirkinys remia bitininkus Turkijoje: perkama naujoviška įranga, kuri užtikrina bitininkystės, kaip amato, tobulėjimą ir išlikimą. Bee&You laboratorijose „SBS Scientific Bio Solutions Inc.“ siekiama plėtoti sveikus, saugius ir natūralius produktus, teikti tyrimų ir plėtros, juslinės analizės ir mokymo paslaugas maisto pramonei; remti bitininkystės pramonę.

Bičių pienelis – tikras sveikatos šaltinis!

Bičių pienelis yra baltas, želė konsistencijos bičių sekretas, skirtas tik bičių motinėlės maitinimui. Karališkasis aktinas, pagrindinis aktyvus pienelio baltymas, yra atsakingas už bičių karalienės ilgaamžiškumą. Bičių pienelis turi stiprų senėjimą stabdantį poveikį. Jis padidina vidinę kolageno gamybą ir apsaugo odą nuo UV spindulių. Kitas aktyvus komponentas, unikali bičių rūgštis 10-HAD taip pat pasižymi priešvėžiniu poveikiu, slopina naviko augimą.

Bičių pienelis vartojamas nuo astmos, šienligės, kepenų ligų, pankreatito, nemigos, skrandžio opų, inkstų ligų, kaulų lūžių, menopauzės simptomų, odos ligų, padidėjusio cholesterolio kiekio ir priešmenstruacinio sindromo (PMS) gydymui. Jis taip pat naudojamas kovojant su senėjimo požymiais ir gerinant imuninę sistemą. Bičių pienelis pasižymi didele koncentracija maistinių medžiagų: vitaminų, lipidų ir angliavandenių.

Bičių pikis – puikus antioksidantas

Pikis yra natūralus, iš pumpurų, lapų ir stiebų surinktas bičių produktas, pasižymintis galingomis antioksidacinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis. Bitės naudoja pikį savo aviliams sterilizuoti, tokiu būdu naikina mikroorganizmus, o padengusios pikiu savo kiaušinėlius išleidžia juos į korį. Taigi, bitės pasirūpina, kad jų kiaušinėliai galėtų vystytis švarioje ir saugioje aplinkoje. Įprastai pikio spalva svyruoja nuo šviesios iki tamsiai rudos. Tai – senovės liaudies medicina, kurią žmonija naudojo nuo neatmenamų laikų, vartojamas reguliariai jis teikia daug naudos žmogaus kūnui.

Bičių pikis apsaugo nuo odos pažeidimų ir prisideda prie jos apsaugos vertingais fenolio ir flavonoidų komponentais, tokiais kaip CAPE (kofeino rūgšties fenetilesteris), kvercetinas, pinosembrinas, galanginas, chrizinas. Bičių pikis su stipriu antioksidaciniu poveikiu pašalina iš odos toksinus ir negyvas ląsteles.

Bičių nuodai – medžiaga, kurios veltui vengiama

Nealergiškiems žmonėms bičių nuodai teikią didelę naudą. Bitės bučiniu vadinamas įgėlimas veikia stimuliuojančiai, priklausomai nuo dozės jie gali raminti, mažinti skausmą arba slopinti traukulius. Pasak bitininkų, nuodai taip pat gerina nuotaiką, atminti, miego kokybę, gerina kraujo mikrocirkuliaciją, virškinamojo trakto veiklą, teigiamai veikia kepenis.

Bičių darbininkių avilyje gaminami nuodai stimuliuoja kraujotaką ir skatina kolageno bei elastino gamybą. Padidėjęs kolageno ir elastino kiekis putlina odą, reguliuoja jos atspalvį, suteikia glotnumo, mažina smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.

Bee&You produkciją sudaro veido ir kūno odos priežiūros priemonės: kremai, losjonai,  dezodorantai, balzamai, serumai ir dar daugiau. Visos šios priemonės praturtintos vertingu bičių pikiu, pieneliu, medumi ir/arba nuodais, kurie puoselėja žmogaus odą, gerina bendrą jos būklę ir stabdo senėjimo požymius. Norite savo klientus pradžiuginti Bee&You natūraliomis ir veganiškomis odos priežiūros priemonėmis? Susisiekite su savo vadybininku arba parašykite laišką adresu info@mesoderma.eu!

Shopping Basket