Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » „Ben & Anna“ – naujas tvarumo standartas nuo šiol ir jūsų vonioje!

„Ben & Anna“ – naujas tvarumo standartas nuo šiol ir jūsų vonioje!

Didžiuojamės galėdami pristatyti „Ben & Anna“ produkciją: kietus šampūnus, dezodorantus be aliuminio bei kietas tabletes rankų muilo ar dušo želės gamybai namuose ir dar daugiau. Kurkite tvaresnę aplinką savo namuose kasdienei kūno ir plaukų priežiūrai rinkdamiesi veganiškus, natūralios sudėties produktus perdirbamose pakuotėse.    

Susipažinkite su įkūrėjais: kas tokie yra Benas ir Ana?

„Ben & Anna“ įkūrėjai save pristato šitaip: „Ben&Anna“ prasidėjo nuo klausimo, kaip mes gyvename dabar… ir kaip mes norime gyventi? Pasirinkę veganišką gyvenimo būdą mes visada daug dėmesio skyrėme tam, ką vartojame. Mūsų pirkimo įpročius visada daugiausia sudarė produktai iš tvarių ir (arba) ekologiškų šaltinių. Kosmetikos gaminių srityje visada pasitikėjome ir gamtos galia.“

Įmonės įkūrėja prisimena, jog „Ben & Anna“ produkcija prasidėjo būtent nuo poreikio naudoti natūralius dezodorantus: „Aš, Ana, ilgai ieškojau sau tinkamo dezodoranto. Jis turėjo būti veganiškas, o kūrimo eigoje netestuotas su gyvūnais. Taip pat norėjau dezodoranto be aliuminio ir man buvo neįmanoma rasti nieko, kas tiktų. Todėl ėmėmės visko į savo rankas ir nusprendėme sukurti savo dezodorantą, kurio pagrindą sudaro tik visi natūralūs ingredientai ir kuriame nėra parabenų. Tai dezodorantas, kurį gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys.

Pradėjome eksperimentuoti su sodos bikarbonatu ir vertingais eteriniais aliejais, kurie buvo žinomi dėl savo mikrobus mažinančio poveikio. Po keleto bandymų, daug laiko ir blaškymosi buvome pasiruošę pristatyti naujos kartos dezodorantus, kuriais labai didžiuojamės.“

 „Ben & Anna“  kieti šampūnai ir dušo balzamai: šventė jūsų kūnui

Naujieji „Ben & Anna“  L-O-V-E kieti šampūnai ir dušo balzamai pasižymi paprasta sudėtimi, kurią sudaro natūralios kilmės ingredientai. L-O-V-E serijos priemonės, kaip ir dauguma kitos „Ben & Anna“ produkcijos yra supakuotos į standų popierių, dėžutėms nenaudojamas plastikas.  Taip pat svarbu pabrėžti, jog „Ben & Anna“ siekia ne tik tvarumo, bet ir kokybės. Štai kaip L-O-V-E produktų seriją apibūdina prekės ženklo atstovai:

„Tai – kūno ir plaukų priežiūros priemonės, kurios ne tik atrodo natūraliai, bet ir veikia taip, kaip norisi, jas malonu ir patogu naudoti. Mūsų L-O-V-E kieti šampūnai ir dušo balzamai yra šešiakampio formos, todėl juos patogu laikyti rankoje. Be to, jie yra spalvingi, todėl gražiai atrodo bet kokiame vonios kambaryje.“

L-O-V-E priemonių seriją sudaro:

L (Lemongrass) – žalios spalvos kietas plaukų šampūnas, kuris švelniai rūpinasi plaukais. Su gaiviu citrinžolės ir vanilės kvapu. Maitinamasis šampūnas su kakavos sviestu ir kurkuma švelniai valo plaukus ir galvos odą, grąžindamas drėgmę ir blizgesį sausiems ir pavargusiems plaukams.

O (Oriental Magic) – švelnus, medaus geltonumo dušo balzamo ir šampūno derinys su kakavos sviestu ir rytietišku žolelių kvapu. Kietas dušo muilas suteikia odai gaivumo ir švaros pojūtį, o kartu tai yra maitinamasis šampūnas stipriems ir sveikiems plaukams.

V (Very Berry) – rožinės spalvos plaukų kondicionierius gražiems ir sveikiems plaukams su vaisių, uogų kvapu. Maitinančios medžiagos, tokios kaip kakavos sviestas ir ricino aliejus, suteikia plaukams nuostabaus blizgesio.

E (Elmswood) – švelnus, juodos spalvos dušo balzamo ir šampūno derinys su kakavos sviestu ir žolelių, medžio kvapu. Kietas dušo muilas suteikia odai gaivumo ir švaros pojūtį. Kartu tai – maitinamasis šampūnas trokštantiems stiprių ir sveikų plaukų.

„Ben & Anna“ tiki, kad tvarumas ir „zero waste“ filosofija nėra tendencija, o veikiau gyvenimo būdas. Dėl to jų produkcija sujungia viską, kas jiems ypač svarbu: pirmiausia, tai yra plastiko ir abejotinų ingredientų vengimas, o be to – skatinimas išbandyti ir įvertinti natūralius produktus. Norite savo klientus pradžiuginti natūraliomis ir veganiškomis „Ben & Anna“ priemonėmis? Susisiekite su savo vadybininku arba parašykite laišką adresu info@mesoderma.eu!

Shopping Basket