Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Dr. Pen mezopeno pristatymas

Dr. Pen mezopeno pristatymas

dr-pen-mezopeno-pristatymas

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus dermatologus ir medicinos kosmetologus į mezoterapijai skirto Dr. Pen mezopeno pristatymą, kurio metu turėsite galimybę susipažinti su automatiniu mikroadatinės sistemos prietaisu – mezopenu. Pristatymo metu pagilinsite savo žinias apie mezoterapiją ir skirtingas šios procedūros atlikimo technikas, sužinosite viską apie mezopeno paskirtį, veikimo principą bei šio prietaiso sandarą.

Kuo skiriasi klasikinė mezoterapija ir mezopenu atliekama procedūra?

Klasikinė adatinė mezoterapija – tai medicininė, paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijomis į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius, esant reikalui ir į gilesnius, lokaliai yra įterpiamos įvairios biologiškai aktyvios medžiagos. Kiekvienam klientui individualiai yra parenkamos veikliosios medžiagos, priklausomai nuo esamos problemos. Mezoterapija sprendžia daug įvairių odos problemų. Klasikinė mezoterapija puikiai taikoma estetiniais veido, kaklo, dekolte odos ir kūno dailinimo bei gražinimo tikslais.

Automatinė adatinė sistema arba mezopenas – tai aparatas, skleidžiantis vibraciją ir atliekantis odos paviršinį mikro subadymą. Toks procesas lemia geresnį transderminį pasiekiamumą ir skatina kolageno gamybą. Mezopenas mažiau traumuoja odą nei adatinis volelis, nes tarp odos paviršiaus ir adatų dūrio metu nesusidaro įėjimo ir išėjimo kampas. Adatinis volelis patogus naudoti dideliems odos plotams, o mezopenas – lokalioms odos vietoms.

Mezoterapija su mezopenu skirta:
– Odos senėjimo profilaktikai ir gydymui;
– Sausai ir jautriai odai;
– Papilkėjusiai odai;
– Riebiai ir porėtai odai;
– Įvairiai odos pigmentacijai gydyti;
– Stangrumą praradusiai odai;
– Pagurklio mažinimui;
– Randų gydymui;
– Celiulito ir strijų gydymui;
– Slenkantiems, lūžinėjantiems, silpniems ar gyvybingumą praradusiems plaukams.

Per pristatymą Jūs susipažinsite su:
– Mezoterapijos su mezopenu atlikimo technika;
– Šio prietaiso sandara ir pritaikomumu;
– Išgirsite įvairių naujienų iš estetikos pasaulio.

Pristatymo kaina neįsigijus Dr. Pen yra 30 eurų.

Specialus pasiūlymas pristatymo dalyviams: vietoje įprastos 140 eurų kainos įsigykite Dr. Pen mezopeną už 110 eurų ir „Mesoderma“ produkcijos už 30 eurų.

Registracija

Shopping Basket