Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Dūminio-vakarinio akių makiažo mokymai

Dūminio-vakarinio akių makiažo mokymai

duminio-vakarinio-akiu-makiazo-mokymai

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus vizažistus sudalyvauti mokymuose, kurių metu išmoksite atlikti nepriekaištingą dūminį-vakarinį akių makiažą. Dūminis-vakarinis akių makiažas yra tobulas pasirinkimas kiekvienam vakarėliui ir pobūviui, nes šis įvaizdis akims suteikia nepaprasto ryškumo, paslaptingumo, gilumo. Visos moterys švenčių metu trokšta jaustis patraukliomis ir seksualiomis, o profesionaliai atliktas dūminis makiažas ne tik leidžia tapti vakaro žvaigžde, bet ir puikiai atrodo nuotraukose. Dėl to neabejojame, kad tai yra technika, kurią privalo išmanyti kiekvienas vizažistas.

Šie mokymai skirti pradedantiems arba neseniai pradėjusiems dirbti vizažistams, taip pat specialistams, kurie baigė kitus kursus ir siekia plėsti savo suteikiamų paslaugų sąrašą. Geriausias vizažisto bruožas – universalumas, todėl kiekvienas specialistas siekia išmanyti kuo daugiau technikų, gebėti prisitaikyti prie pačių individualiausių savo klientų poreikių ir norų, įgyvendinti net ir pačias netikėčiausias vizijas.

„Mesoderma“ organizuojamų mokymų tikslas – gilinti kiekvieno dalyvaujančio vizažo specialisto makiažo atlikimo žinias, stiprinti profesinius gebėjimus ir kelti kvalifikaciją. Seminarą sudaro teorinė ir praktinė dalys, kurių metu įvaldysite dūminio-vakarinio akių makiažo atlikimo technikas, dirbsite su profesionalų pamėgta ir įvertinta, aukštos kokybės „Nee“ kosmetika. Seminaras naudingas ir didesnę patirtį turintiems vizažistams, kurie nori atnaujinti turimas žinias ir susipažinti su paskutinėmis tendencijomis.

Mokymų metu dirbama su itališka kosmetika „Nee“, kurią jau daugiau nei 30 metų vertina vizažistai iš viso pasaulio. Tai – kosmetika, skirta moterims, kurios investuoja į savo išvaizdą ir renkasi aukščiausios kokybės produktus siekdamos išryškinti savo grožį pačiu elegantiškiausiu būdu. „Nee“ makiažo liniją kuriantys meistrai įdarbino savo ilgametę patirtį estetikos industrijoje tam, kad galėtų pasiūlyti priemones, kurios taptų nepakeičiama pagalba kiekvienam vizažistui.

Mokymų metu Jūs:
* išmoksite atlikti dūminį-vakarinį akių makiažą;
* įgysite naudingų žinių, kurias naudosite kiekvieną dieną;
* išbandysite darbą su profesionaliomis „Nee“ kosmetikos priemonėmis;
* įgysite dalyvavimą seminare patvirtinantį sertifikatą.

Pertraukų metu vaišinsime kava, arbata, užkandžiais ir saldumynais!

Registracija

Shopping Basket