Priemonės estetinei medicinai

Kaniulės

Adatos mezoterapijai ir ortopedijai

Regeneracinės medicinos PRP – RegenLab sistema

Sebbin

Krūtų implantai

Mask Group 57

Chirurginiai siūlai odos patempimui

Sunekos

Profesionali aminorūgščių terapija
Injectable

Hialurono odos užpildai ir biorevitalizacija

Odontologinė dantų balinimo sistema

Kolageno biostimuliatoriai

Kaniulės estetinės medicinos procedūroms

Estetinė medicina – sritis, esanti tarp plastinės chirurgijos ir kosmetologijos. Estetinei medicinai priskiriamos įvairios odos, plaukų ir dantų būklę gerinančios procedūros. Jų atlikimui reikalinga įvairi medicininė kosmetika.

Mezoterapija – odos drėkinimo ir atjauninimo procedūra, padedanti spręsti įvairias estetines ir sveikatos problemas. Klasikinė mezoterapija atliekama naudojant adatėles, kuriomis pacientams suleidžiamos mikroinjekcijos ir įterpiami specialūs preparatai su hialurono rūgštimi, vitaminais ar kitomis medžiagomis. Ši ajauninimo procedūra atliekama ir odą patempiančiais mezoterapiniais siūlais, kurie koreguoja veido ovalą arba kūno siluetą ir 6 mėnesių bėgyje ištirpsta savaime.

„Mesoderma“ siūlo aukštos kokybės produktus mezoterapijai: „Meso-relle“ adatas ir „Magic Needle“ kaniules klasikinei mezoterapijai, „HyunDae MediTech“ mezosiūlus odos patempimui.

PRP terapija – trombocitais praturtina kraujo plazma, kurios injekcijos skatina audinių regeneraciją, gijimą. Tai visiškai naturalūs būdas atnaujinti audinius ir paspartinti jų gyjimą, oganizmas terapiją gerai priima ir įsisavina, kadangi veikliosios medžiagos gaunamos tiesiai iš paties paciento kraujo. PRP terapija panaikina smulkias raukšles, gerina bendrą odos būklę.

„Mesoderma“ siūlo aukštos kokybės produktus PRP terapijai: „RegenLab“ gamybos adatas, gelius, užpildus ir centrifūgą.

Biorevitalizacija – odos grožį puoselėjanti procedūra, kurios metu oda yra atjauninama ir sudrėkinama į ją (vidurinį dermos sluoksnį) suleidžiant gryną hialurono rūgštį. Injekcijų pagalba yra sugrąžinama odos drėgmė, skatinama kolageno ir elastino sintezė odoje. Procedūra pastebimai mažina senėjimo požymius, stangrina odą ir didina jos elastingumą, panaikina randelius arba mažina jų ryškumą, pagerina bendrą odos būklę.

„Mesoderma“ siūlo estetinės medicinos lyderių „Teosyal“ kuriamus aukštos kokybės odos užpildus hialurono rūgšties pagrindu.

Odos patempimas chirurginiais siūlais – veido arba kūno odą stangrinanti, pakelianti procedūra, kurios rezultatai išlieka kelis metus. „Mesoderma“ siūlo aukštos kokybės „Spring Thread“ gamybos chirurginius siūlus, kurie yra pakankamai lankstūs ir elastingi, kad neribotų įprastų veido judesių, nevaržytų išraiškų.

Kitos priemonės estetinei medicinai: krūtų implantai, produktai dantų balinimui, lipolitikai riebalų tirpdymui kūno ir veido srityse bei dar daugiau.