Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Farmskin – grožio kelionė, prasidėjusi Korėjos kaimuose

Farmskin – grožio kelionė, prasidėjusi Korėjos kaimuose

Džiaugiamės galėdami pristatyti Farmskin – natūralių odos ir plaukų priežiūros priemonių ženklą. Tai – priemonės, kurių veikliosios medžiagos ateina iš Korėjos gamtos ir ūkių. Kviečiame atrasti uogų ir vaisių ekstraktų naudą odai. Farmskin siūlo išbandyti maitinančias ir puoselėjančias plaukų, veido kaukes, prausiklius ir kitas odos priežiūros priemones.

Grožio kelionė, prasidėjusi Korėjos kaimuose

Farmskin istorija prasidėjo ir tęsiasi Korėjoje, kur įmonė buvo įkurta Taeil Kwak, vietinio ūkininko sūnaus. Kaip teigia jis – „Užaugau kaimelyje Soro-ri, į kurį autobusai atvažiuodavo tik kelis kartus per dieną. Tuo metu po pamokų dirbdavau tėvo kiaulių fermoje. Padėjus tėvui, mano rankos smirdėjo, ir man buvo gėda draugams sakyti: „Mano tėvas yra ūkininkas, kuris valdo kiaulių fermą.“ Vėliau, studijų metais, sužinojau, kad karvių priešpienis, kuris Korėjos kaimo vietovėse nebuvo naudojamas kaip žaliava, užsienyje naudojamas įvairiose srityse ir laikomas vertingu.

Vėliau grįžau į Korėją ir pradėjau priešpienio tyrimus bendradarbiaudamas su Konkuk universitetu, savo „Alma mater“ ir žemės ūkio bei gyvulininkystės mokslo lyderiu. Po pakartotinių tyrimų įsitikinome, kad priešpienis yra išties vertingas ingredientas ir su profesionalų komanda man pavyko sukurti unikalią priešpienio perdirbimo technologiją, kuri leistų šiai medžiagai kokybiškai maitinti odą. Kaimo ūkis, kuriame užaugau, suteikė man galimybę iš naujo atrasti priešpienio potencialą. Tai jau nebe gėdinga, o graži vieta, turinti bendramokslių verslo plėtros galimybių. Daug laiko ir pastangų skyriau ieškodamas švelnių ir veiksmingų kosmetikos priemonių sau, nuo vaikystės turinčiam jautrią, spuoguotą odą.

Įkūriau šią įmonę galvodamas apie milijonus žmonių, kurie susiduria su tomis pačiomis odos problemomis.“ Remiantis T. Kwak žodžiais, prasta odos būklė gali turėti įtakos žemai žmogaus savivertei, tačiau siekiant išspręsti odos problemas nebūtinai reikia griebtis prabangių veido procedūrų ar stiprių cheminių priemonių – gražios odos sprendimas gali slypėti gamtoje. Farmskin siekia įkvėpti pasaulį nuoširdumu, novatoriškomis technologijomis ir kūrybišku dizainu bei prisidėti prie kaimo bendruomenių vystymosi taikant bendros gerovės su ūkininkais modelį.

Farmskin jungia pasaulinę rinką, kurią sudaro daugiau nei 40 šalių, įskaitant JAV, Kiniją, Europą, Kanadą, Dubajų, Tailandą, Vietnamą, Meksiką, Indiją ir toliau stengiasi, kad jūsų oda būtų sveika, naudojant mokslu sustiprintas maistingas žaliavas iš kaimo vietovių.

Gamtos turtai slypi visai šalia mūsų

Kol kiti visame pasaulyje ieško egzotiškų medžiagų, Farmskin koncentruojasi į tai, ką žinome geriausiai – pažįstamas, vietinės kilmės medžiagas. Farmskin stiprybė kyla iš klasikinių, natūralių ingredientų potencialios galios stiprinimo ir atradimo iš naujo. Nors egzotiški elementai neabejotinai intriguoja, kelia susidomėjimą, žinome, kad jie nedaro stebuklų. Vietoje to Farmskin atkreipė dėmesį į nesenstančius ir patikrintus medžiagų elementus. Gerai žinomų medžiagų nauda nėra naujas faktas, tačiau visas jų potencialas dar niekada nebuvo iki galo atrastas.

Vartotojai reikalauja ekologiškesnių pasirinkimų, o Farmskin ir toliau ieško vis geresnių alternatyvų. Apibrėždami motiną gamtą kaip savo įkvėpimo šaltinį, Farmskin gerbia gamtą ir supranta, kad saugūs ir švarūs ingredientai ateina tik iš sveikos gamtos. Dėl šios priežasties įmonė remia ekologiškus ūkius ir bendrauja su jais tiesiogiai, šitaip siekiama sumažinti žaliavų tiekimo grandinę iki minimumo.

Farmskin tikisi neapsiriboti vien tik saugių ir švarių produktų gamyba. Šalia to siekiama pasidalyti su pasauliu sveiko ir sąmoningo gyvenimo vertybėmis. Farmskin remia turinio, susijusio su žmonių ir gamtos gerove, kūrimą. Įmonė remia ne tik savo partnerių ūkius, bet ir jų bendruomenes: „Savo paramą bendruomenių, su kuriomis dirbame, gerovei atiduodame remdami vienišas motinas, padėdami joms atgauti finansinę nepriklausomybę ir laimę. Taip pat skatiname jaunimo, kuris yra kaimo bendruomenių augimo variklis, palaikymą, siekdami mažinti didėjančius skirtumus tarp miesto ir kaimo vietovių. Tokiu būdu Farmskin įsilieja į bendruomenes, kuriose vykdome veiklą, peržengdama pirkėjo ir pardavėjo partnerystės ribas, kurdama pasitikėjimą ir prieraišumą“, – pasakoja generalinis direktorius Taeil Kwak.

Norite savo klientus pradžiuginti natūraliomis ir itin skaniai atrodančiomis odos priežiūros priemonėmis? Susisiekite su savo vadybininku arba parašykite laišką adresu info@mesoderma.eu!

Shopping Basket