Individualūs Teosyal RHA veido užpildų mokymai

Teosyal-rha-mokymai-mesoderma

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus dermatologus ir medicinos kosmetologus į TEOSYAL RHA veido procedūrų odos užpildais mokymus, kurių metu turėsite galimybę susipažinti su inovatyvia odos netobulumų gydymo technologija bei išmoksite kaip dirbti su šiais inovatyviais odos užpildais.

Kas yra TEOSYAL?

TEOSYAL – Šveicarijos kompanija, gaminanti odos užpildus ir priemones hialurono rūgšties pagrindu. Dėl savo bekompromisio atsidavimo naujovėms, kokybei ir pacientų pasitenkinimui, Teosyal šiuo metu yra viena geriausių hialurono rūgšties pagrindu gaminamų odos užpildų gamintoja pasaulyje, prekiaujanti savo produkcija daugiau nei 80 šalių.

 TEOXANE Laboratories vertina grožį jo dinaminių savybių plotmėje ir siekia išsaugoti tai, kas grožiui suteikia autentiškumo t.y. judesius. Jūsų veido patrauklumui įtakos turi ne vien veido statinės savybės, bet ir dinamiški jo judesiai. TEOSYAL RHA sukurtas taip, kad pagelbėtų išlaikyti jūsų veido odos žvalumą ir minkštumą kiekvieno judesio metu.

Kuom ypatingi RHA užpildai?

TEOSYAL RHA užpildų liniją sudaro RHA 1, RHA 2, RHA 3 ir RHA 4 užpildai:

RHA 1 – plačiai naudojamas siekiant mažinti veido ir kaklo raukšles ir smulkias raukšleles. Šis užpildas įšvirkščiamas į smulkias raukšleles, kad būtų atkurta jaunatviškos odos tekstūra. Dėl savo sudėties šis odos užpildas tinka mobilioms veido vietoms (pvz. kaktai, nosies srities raukšlėms, perioralinei sričiai ir skruostams).

RHA 2 – naudojamas lengvai ir greitai atkurti veido formas, paputlinti lūpas ir užpildyti nosies – lūpų raukšles. Šis preparatas puikiai prisitaiko prie kiekvienos veido išraiškos, nesvarbu ar jūs šypsotės, raukotės ar kalbate, o bučiuojantis net nepastebėsite, kad jis yra. Svarbiausia savybė, jog nesukelia tinimo ir yra nedelsiant absorbuojamas.

RHA 3 –  puiki priemonė kovoje su giliomis veido raukšlėmis, taip pat gali būti naudojamas padidinti suplonėjusias lūpas ir atkurti veido formas. Be to, į sudėtį pridedamas vietinio poveikio nuskausminamasis vaistas lidokainas suteikia maksimalų komfortą.

RHA 4 – produktas skirtas suteikti tūrio skruostams, smakrui, smilkiniams ir koreguoti gilias odos įdubas. Sukurtas taip, kad sugebėtų išlaikyti jūsų veido odos žvalumą ir minkštumą kiekvieno judesio metu. Išskirtinis viskoziškumas ir elastingumas yra pagrindinės Teosyal RHA 4 savybės, kurios įgalina labai veiksmingai užpildyti raukšles bei tuo pat metu sukurti didesnį pasipriešinimą odos deformacijoms.

Po mokymų Jūs išmoksite ir susipažinsite su:

– Teosyal produkcija, jos skirtumais ir panaudojimo galimybėmis;
– teorine dalimi: užpildų modifikacijos, komplikacijos, įvedimo technika ir t.t.;
– pasiruošimu prieš ir po procedūros;
– praktinių įgudžių tobulinimas atliekant injekcijas su skirtingais TEOSYAL RHA užpildais;
– kliento priežiūra po procedūros;
– aktualiausias naujienas bei tendencijas ir estetikos pasaulio;
– suteiksime galimybę konsultuotis mokymams pasibaigus;
– gausite TEOSYAL RHA tarptautinį sertifikatą.

Pertraukų metu vaišinsime kava, arbata, užkandžiais ir saldumynais!

Registracija

Shopping Basket