Estetinės medicinos įranga

Moderni odos atjauninimo procedūra

Dermatoskopai neinvaziniams odos tyrimams

Baldai fizioterapijai, pediatrijai, SPA ir grožio salonams

Medicininis prietaisas mezoterapijai

Aukščiausios kokybės LED įranga

Aukščiausios kokybės dermatoskopai

Kūno stangrinimo įranga

Kūno stangrinimo įranga

Indukuoto audinių šildymo įranga

Estetinė medicina – sritis, esanti tarp plastinės chirurgijos ir kosmetologijos. Estetinei medicinai priskiriamos įvairios odos, plaukų ir dantų būklę gerinančios procedūros. Jų atlikimui reikalinga įvairi estetinė įranga. Įranga estetinei medicinai – tai aukščiausios kokybės prietaisai, aparatai ir technika, padedantys kuo greičiau ir patogiau suteikti paslaugas klientams.

„CooLifting“ – „Beauty Gun“ aparatu atliekama 5 minutes trunkanti odos stangrinimo procedūra, kurios metu aparatas vėsina audinius ir maitina odą regeneruojančiu preparatu. Šiuo aparatu atliekama procedūra yra neinvazinė, greita, neskausminga ir suteikianti rezultatus iškart, be jokio reabilitacinio laikotarpio.

Biorevitalizacija – „U225“ injektoriumi atliekama odos atjauninimo procedūra, kurios metu į odą suleidžiamos injekcijos. Unikalus veikimo principas leidžia prietaisui  injekcijas atlikti greitai ir patogiai, nesukelti skausmo pacientui. Injektoriaus adatėlės juda viena tiesia linija, dėl to gerokai mažiau pažeidžiamos ląstelės, oda sudirginama minimaliai. Prietaiso stabilumas ir tikslumas leidžia gydyti net pačias jautriausias kūno vietas (galvos odą, paakius, lūpas), kur oda – itin plona.

Dermatoskopija – „Dermlite“ dermatoskopu atliekama neivazinė odos darinių apžiūra. Šios procedūros metu spiecialiu prietaisu tiriamos pigmentinės dėmės ieškant bet kokių formos, spalvos ar kontūro pakitimų. Dermatoskopu atliekamas tyrimas yra saugus, greitas ir neskausmingas, jis nereikalauja jokio specialaus paciento pasiruošimo. Be to, vizualaus pobūdžio tyrimas yra tinkamas kiekvienam žmogui – nėra jokių ribojimų, šalutinio poveikio.

 „Mesoderma“ taip pat siūlo „Weelko“ ir „Takara Belmont“ gamintojų baldus grožio salonams, kirpykloms, fizioterapijos ir pediatrijos specialistams, SPA centrams. Tai – pačios įvairiausios lovos, kėdės, staliukai, lempos, įrankių sterilizavimo aparatai, kirpėjų kėdės ir dar daugiau. Šie baldai užtikrina maksimalų klientų komfortą, padeda jiems visiškai atsipalaiduoti procedūrų metu, o taip pat kuria profesionalų įvaizdį kiekviename darbo kabinete.

  • Ją gamina patikimos, pasaulyje gerai žinomos ir vertinamos įmonės.
  • Platus pasirinkimas – kiekvienas ras savo poreikius atitinkantį produktą.
  • Aukštos kokybės produktai, kuriuos jau pasirinko daugybė medicinos centrų.
  • Profesionali įranga estetinės medicinos centrams patraukliausia kaina Kaune.