Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Išplėstiniai 5 dienų vizažo mokymai

Išplėstiniai 5 dienų vizažo mokymai

375dienu-mokymai

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus vizažistus sudalyvauti išplėstiniuose 5 dienų vizažo mokymuose, kurių metu bus aptariamos kiekvienam grožio specialistui aktualios temos: vizualus akių formos koregavimas ir veido modeliavimas, taip pat skirtingų įvaizdžių (dieninio, proginio) kūrimas. Mokymuose sudalyvavę vizažistai gebės atlikti nepriekaištingai atrodantį makiažą, kuris paryškins geriausius klienčių bruožus bei nepastebimai paslėps veido trūkumus, koreguotinas vietas. „Mesoderma“ organizuojami išplėstiniai vizažo mokymai yra naudingi vizažistams, trokštantiems kelti savo kvalifikaciją, plėsti veiklos sritį, papildyti ar atnaujinti turimas žinias, išmokti naujų technikų bei visapusiškai patobulėti.

Tikime, kad geriausi vizažisto bruožai yra universalumas, kūrybiškumas ir atidumas detalėms. Būtent smulkmenose slypi gražaus įvaizdžio paslaptis, todėl makiažo meistras privalo gebėti dirbti su pačiomis įvairiausiomis veido formomis, mokėti tinkamai jas modeliuoti ir ryškinti. Šis seminarų ciklas yra skirtas pradedantiems arba neseniai pradėjusiems dirbti vizažistams, taip pat specialistams, kurie baigė kitus kursus ir siekia plėsti savo suteikiamų paslaugų sąrašą.

„Mesoderma“ organizuojamų mokymų tikslas – gilinti kiekvieno dalyvaujančio vizažo specialisto makiažo atlikimo žinias, stiprinti profesinius gebėjimus ir kelti kvalifikaciją. Užsiėmimus sudaro teorinė ir praktinė dalys, kurių metu įvaldysite kelis makiažo įvaizdžius, išmoksite naujų atlikimo technikų, dirbsite su profesionalų pamėgta ir įvertinta, aukštos kokybės „Nee“ kosmetika. Mokymai naudingi ir didesnę patirtį turintiems vizažistams, kurie nori atnaujinti turimas žinias ir susipažinti su paskutinėmis tendencijomis.

Išplėstinių vizažo mokymų programa

Išplėstiniai vizažo kursai trunka 5 dienas, vieno užsiėmimo trukmė yra maždaug 3-4 valandos. Kiekvieną vizažo pamoką sudaro keli etapai: dėstomoji ir demontracinė dalis, dalyvių praktika ir rezultatų aptarimas, konsultavimas.

1 DIENA: „Įvadas – profesionalaus makiažo pagrindai“ – profesionalių makiažo priemonių pristatymas, tinkamų produktų ir įrankių parinkimas, odos tipo nustatymas ir veido paruošimas makiažui, makiažo eiga, priemonių priežiūra, dažniausiai pasitaikančios problemos ir jų sprendimas, ilgalaikio makiažo paslaptys.

2 DIENA: „Veido paruošimas ir modeliavimas, akių formos koregavimas“ – populiariausios veido kontūravimo ir modeliavimo technikos, veido reljefo ypatybės, modeliavimas pagal veido formą ir proporcijas, vizualus „liūdnų“ akių su užkritusiais vokais koregavimas, veido priartinimas prie grožio standartų.

3 DIENA: „Dieninis makiažas“ – dieninio makiažo eiga ir šiam įvaizdžiui tinkami produktai, dieninio makiažo bruožai, gaivios ir natūralios odos efekto kūrimas, nepastebimo makiažo įvaizdis, neutralių spalvų parinkimas pagal odos atspalvį.

4 DIENA: „Dūminis akių makiažas“ – dūminio makiažo samprata, eiga, šio įvaizdžio pritaikomumas, akių šešėlių spalvų parinkimas ir sluoksniavimas, populiariausios šešėliavimo technikos, likusio makiažo spalvinis priderinimas, dirbtinių blakstienų klijavimas.

5 DIENA: „Proginis, vakarinis arba holivudinis makiažas“ – proginio makiažo ypatybės, apšvietimo įtaka makiažui, Holivudo vizažistų naudojamos gudrybės, vakarinio makiažo eiga ir pritaikymas pagal akių formą, tinkamo akių makiažo ryškumo parinkimas, mokymų rezultatų aptarimas ir sertifikatų įteikimas.

Vizažo mokymų metu dirbama su itališka kosmetika „Nee“, kurią jau daugiau nei 30 metų vertina vizažistai iš viso pasaulio. Tai – kosmetika, skirta moterims, kurios investuoja į savo išvaizdą ir renkasi aukščiausios kokybės produktus siekdamos išryškinti savo grožį pačiu elegantiškiausiu būdu. „Nee“ makiažo liniją kuriantys meistrai įdarbino savo ilgametę patirtį estetikos industrijoje tam, kad galėtų pasiūlyti priemones, kurios taptų nepakeičiama pagalba kiekvienam vizažistui.

Mokymų metu Jūs:
* išmoksite atlikti nepriekaištingai atrodantį makiažą;
* įgysite naudingų žinių, kurias naudosite kiekvieną dieną;
* išbandysite darbą su profesionaliomis „Nee“ kosmetikos priemonėmis;
* įgysite dalyvavimą mokymuose patvirtinantį sertifikatą.

Pertraukų metu vaišinsime kava, arbata, užkandžiais ir saldumynais!

Specialus pasiūlymas mokymų dalyviams: sumokėkite už 4 vizažo pamokas ir vieną gaukite nemokamai!

4 dienos + 1 nemokamai!

Registracija

Shopping Basket