Juliette Armand Ameson mokymai

juliette armand-ameson-mokymai-mesoderma

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus dermatologus ir medicinos kosmetologus į pažintinius Juliette Armand Ameson cheminių pilingų mokymus, kurių metu ne tik išmoksite kaip atlikti cheminius pilingus su Juliette Armand Ameson, bet taip pat susipažinsite su kita Juliette Armand produkcija.

Mokymų kaina – 50 €, už kuriuos po mokymų galėsite įsigyti Juliette Armand produktų!

Kas yra Juliette Armand Ameson?

Juliette Armand – jau nuo 1992 m. įkurta ir grožio industrijoje įsitvirtinusi produkcija, siūlanti ypač aukštos kokybės ir profesionalius produktus darbui bei naudojimui namuose. Juliette Armand siūlo 3 produktų linijas:  Skin Boosters, Elemens ir Ameson.  Pastaroji produktų linija – alternatyva plastinėms operacijoms.

Produktai patikrinti dermatologų, be parabenų, be propilenglikolio, be mineralinių aliejų ir taip pat be alergenų. Juliette Armand veido procedūros suteikia iškart matomus rezultatus – oda tampa išvalyta, švytinti, sudrėkinta bei yra išsprendžiamos kitos iškilusios odos problemos. Juliette Armand taip pat siūlo platų veido priežiūros produktų pasirinkimą, skirtą naudojimui namuose. Asortimente rasite daugiau nei 30 skirtingų veido serumų, papildytų vitaminu C, retinoliu, hialurono rūgštimi ir net bio-placenta, keramidais, kolagenu ar omega 6 ir 9 riebiosiomis rūgštimis.

Juliette Armand AMESON – profesionali cheminių pilingų sistema, kuri yra pagrįsta organinėmis rūgštimis. Ameson veido procedūra giliai valo veido odą, suteikia odai švytėjimo, šviesumo bei lygimo. Akivaizdūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros – oda tampa skaisti bei atjauninta.

AMESON organinių rūgščių veido procedūra tinka tiems, kuriuos vargina pigmentinės dėmės, odos bėrimai ir aknė, negilios veido raukšlės, odos sebumo perteklinis išskyrimas, odos spalvos nelygumai bei prarastas odos stangrumas ir elastingumas.

Po mokymų Jūs išmoksite ir susipažinsite su:

– Juliette Armand produktų linija, jų gausa bei pagrindiniais skirtumais. Sužinosite, kokius produktus geriausia rekomenduoti klientui po veido procedūrų;
– Ameson veido procedūros linija;
– teorine dalimi, kurios trukmė 30 min.: odos tipai ir jos priežiūra, veido odos valymai ir kt.;
– pasiruošimu prieš ir po procedūros;
– praktinių įgudžių tobulinimas – 60min.;
– veido procedūras atliksite 1-2 modeliams;
– kliento priežiūra po procedūros;
– aktualiausias naujienas bei tendencijas iš estetikos pasaulio;
– suteiksime galimybę konsultuotis mokymams pasibaigus;
– įgysite JULIETTE ARMAND AMESON tarptautinį sertifikatą.

Pertraukų metu vaišinsime kava, arbata, užkandžiais ir saldumynais!

Registracija

Shopping Basket