Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Klasikinės adatinės mezoterapijos ir biorevitalizacijos mokymai

Klasikinės adatinės mezoterapijos ir biorevitalizacijos mokymai

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus dermatologus ir medicinos kosmetologus į adatinės mezoterapijos ir biorevitalizacijos mokymus, kurių metu turėsite galimybę susipažinti su įvairiomis atlikimo technikomis ir pritaikymo galimybėmis bei išmoksite atlikti adatinės mezoterapijos ir biorevitalizacijos procedūras.

Adatinė mezoterapija – tai medicininė, paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijomis į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui ir į gilesnius) lokaliai yra įterpiamos įvairios biologiškai aktyvios medžiagos. Kiekvienam klientui veikliosios medžiagos yra parenkamos individualiai, priklausomai nuo esamos problemos, nes mezoterapija sprendžia daug įvairių iškilusių odos problemų. Klasikinė mezoterapija puikiai taikoma estetiniais veido, kaklo, dekolte odos ir kūno gerinimo bei gražinimo tikslais.

Adatine mezoterapija tinka spręsti riebios, porėtos, sausos ar jautrios odos problemas, gydyti odos senėjimą, įvairių rūšių pigmentaciją bei randus, odos stangrinimui, pagurklio mažinimui, celiulito ir strijų gydymui, slenkančių, silpnų, lūžinėjančių plaukų gydymui.

Biorevitalizacija – tai odos atgaivinimas biologiniu būdu, gyvybės grąžinimas odai. Tai nechirurginis, labai plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Procedūros metu į odą suleidžiamos nedidelės dozės grynos negyvūninės kilmės hialurono rūgšties. Suleidus hialurono rūgštį, kartu su odos drėkinimu prasideda kolageno sintezės stimuliacija ir sumažėja jo suirimo greitis. Taip pat stimuliuojama nuosavos hialurono rūgšties gamyba.

Pasiekiamas rezultatas – oda sudrėkinta, stangri, elastinga bei, dėl naujai susiformavusių dermos skaidulų, atstatomos jos savybės. Todėl atliekant biorevitalizaciją su hialurono rūgšties preparatais, po minimalaus procedūrų skaičiaus (3 procedūros su 3-4 savaičių pertrauka) galima gauti ilgalaikę bei vis gerėjančią (dėl indikuotos kolageno sintezės) odos išvaizdą. Biorevitalizacija tinkama veido, kaklo, dekolte, plaštakų ir pilvo srityse – tose vietose, kuriose oda mažiausiai apsaugoma nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Mokymų metu sužinosite ir išmoksite:
– Trumpą mezoterapijos ir biorevitalizacijos istoriją;
– Veikimo principus ir metodus;
– Indikacijas ir kontraindikacijas mezoterapijai bei biorevitalizacijai;
– Priemones, reikalingas mezoterapijai ir biorevitalizacijai atlikti;
– Atlikimo technikas;
– Procedūrų eigą;
– Praktiškai atlikti procedūras*;
– Suteiksime galimybę konsultuotis, pasibaigus mokymams;
– Įgysite adatinės mezoterapijos ir biorevitalizacijos procedūrų sertifikatą.

*Biorevitalizacijos procedūrai būtina atsivesti savo modelį (biorevitalizanto kaina į mokymų kainą nėra įskaičiuota).

 

Registracija

Shopping Basket