Klasikinės adatinės mezoterapijos ir biorevitalizacijos mokymai

adatinė-mezoterapija-biorevitalizacija-mesoderma

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus dermatologus ir medicinos kosmetologus į adatinės mezoterapijos ir biorevitalizacijos mokymus, kurių metu turėsite galimybę susipažinti su įvairiomis atlikimo technikomis ir pritaikymo galimybėmis bei taip pat išmoksite atlikti adatinės mezoterapijos ir biorevitalizacijos procedūras.

Adatinė mezoterapija – tai medicininė, paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijomis į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui ir į gilesnius) lokaliai yra įterpiamos įvairios biologiškai aktyvios medžiagos. Kiekvienam klientui individualiai yra parenkamos veikliosios medžiagos, priklausomai nuo esamos problemos, nes mezoterapija sprendžia daug ir įvairių iškilusių odos problemų. Klasikinė mezoterapija puikiai taikoma estetiniais veido, kaklo, dekolte odos ir kūno gerinimo ir gražinimo tikslais.

Adatinė mezoterapija tinka – spręsti riebios, porėtos, sausos ar jautrios odos problemas, gydyti odos senėjimą, įvairių rūšių pigmentaciją bei randus, odos stangrinimui, pagurklio mažinimui, celiulito ir strijų gydymui, slenkančių, silpnų, lūžinėjančių plaukų gydymui.

Biorevitalizacija – tai odos atgaivinimas biologiniu būdu, gyvybės grąžinimas odai. Tai nechirurginis, labai plačiai estetinėje medicinoje taikomas būdas kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Procedūros metu į odą suleidžiamos nedidelės dozės grynos negyvulinės kilmės hialurono rūgšties. Suleidus hialurono rūgštį, tuo pačiu metu kartu su odos drėkinimu prasideda kolageno sintezės stimuliacija ir sumažėja jo suirimo greitis. Taip pat stimuliuojama nuosavos hialurono rūgšties gamyba.

Pasiekiamas rezultatas – oda sudrėkinta ir atstatomos jos savybės, dėl naujai susiformavusių dermos skaidulų, oda tampa stangri ir elastinga. Todėl atliekant biorevitalizaciją su hialurono rūgšties preparatais, po minimalaus procedūrų skaičiaus (3 procedūros su 3-4 savaičių pertrauka) galima gauti ilgalaikę, su laiku vis gerėjančią (indikuotos kolageno sintezės dėka) odos išvaizdą. Biorevitalizacija tinkama veido, kaklo, dekolte, plaštakų ir pilvo srityse – tose vietose, kuriose oda mažiausiai apsisaugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Mokymų metu sužinosite ir išmoksite:
– trumpą mezoterapijos ir biorevitalizacijos istoriją;
– veikimo principus ir metodus;
– indikacijas ir kontraindikacijas mezoterapijai bei biorevitalizacijai;
– priemones reikalingas mezoterapijai ir biorevitalizacijai atlikti;
– atlikimo technikas;
– procedūrų eigą;
– praktiškai atlikti procedūras*;
– suteiksime galimybę konsultuotis mokymams pasibaigus;
– įgysite adatinės mezoterapijos ir biorevitalizacijos procedūrų sertifikatą.

*Biorevitalizacijos procedūrai būtina atsivesti savo modelį (biorevitalizanto kaina į mokymų kainą nėra įskaičiuota).

Pertraukų metu vaišinsime kava, arbata, užkandžiais ir saldumynais!

Registracija

Shopping Basket