Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Koreguotinų akių formų makiažo mokymai

Koreguotinų akių formų makiažo mokymai

koreguotinu-akiu-formu-makiazo-mokymai

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus vizažistus sudalyvauti mokymuose, kurių metu išmoksite atlikti makiažą klientėms, kurių akys yra koreguotinos formos. Koreguotinomis akių formomis laikomos visos akys, kurios nėra klasikinės, tiesaus ir atviro voko kontūro. Mokymų metu išmoksite padažyti akis, kurių vokas yra užkritęs, „liūdnas“ akis, taip pat mažiau atsiveriančias, didesnes ar mažesnes akis. Įvairios akies formos reikalauja skirtingų dažymo technikų – tinkamai parinkta technika gali vizualiai pakeisti akies kontūrą, todėl sumanus meistras turi gebėti atverti, padidinti ar suvienodinti bet kurios klientės akis.

Dailiai paryškintos akys – kiekvieno makiažo įvaizdžio puošmena, juk būtent ant vokų puikuojasi visos gražiausios detalės, spalvos, skysti akių kontūro pravedimai, blizgučiai ir kita. „Mesoderma“ specialistės yra paruošiusios daugybę patarimų, kurie be jokios abejonės bus vertingi kiekvieną darbo dieną – juk vizažistai kasdien atlieka makiažus moterims, turinčioms pačius įvairiausius veido bruožus. Tikime, kad universalumas, kūrybiškumas ir atidumas detalėms yra geriausios vizažisto savybės, todėl šios srities profesionalams ar trokštantiems tokiais tapti yra būtina gebėti dirbti su bet kokio žmogaus veidu. Šie mokymai skirti pradedantiems arba neseniai karjerą pradėjusiems vizažistams, taip pat specialistams, kurie baigė kitus kursus ir siekia plėsti savo suteikiamų paslaugų sąrašą.

„Mesoderma“ organizuojamų mokymų tikslas – gilinti kiekvieno dalyvaujančio vizažo specialisto makiažo atlikimo žinias, stiprinti profesinius gebėjimus ir kelti kvalifikaciją. Seminarą sudaro teorinė ir praktinė dalys, kurių metu išmoksite padažyti skirtingų formų akis, dirbsite su profesionalų pamėgta ir įvertinta, aukštos kokybės „Nee“ kosmetika. Teorinėje seminaro dalyje aptariamos tokios temos kaip vizualus viršutinio akies voko pakėlimas, akies atvėrimas ir kontūravimas. Mokymai naudingi ir didesnę patirtį turintiems vizažistams, kurie nori atnaujinti turimas žinias ir susipažinti su paskutinėmis tendencijomis.

Mokymų metu dirbama su itališka kosmetika „Nee“, kurią jau daugiau nei 30 metų vertina vizažistai iš viso pasaulio. Tai – kosmetika, skirta moterims, kurios investuoja į savo išvaizdą ir renkasi aukščiausios kokybės produktus siekdamos išryškinti savo grožį pačiu elegantiškiausiu būdu. „Nee“ makiažo liniją kuriantys meistrai įdarbino savo ilgametę patirtį estetikos industrijoje tam, kad galėtų pasiūlyti priemones, kurios taptų nepakeičiama pagalba kiekvienam vizažistui.

Mokymų metu Jūs:
* išmoksite atlikti makiažą koreguotinų formų akims;
* įgysite naudingų žinių, kurias naudosite kiekvieną dieną;
* išbandysite darbą su profesionaliomis „Nee“ kosmetikos priemonėmis;
* įgysite dalyvavimą seminare patvirtinantį sertifikatą.

Pertraukų metu vaišinsime kava, arbata, užkandžiais ir saldumynais!

Registracija

Shopping Basket