Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Makiažo naujienos iš Italijos: „Nee Make Up Milano“ pristatymas ir naudojimo demonstracija

Makiažo naujienos iš Italijos: „Nee Make Up Milano“ pristatymas ir naudojimo demonstracija

neeŽausra

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame vizažistus bei makiažo mylėtojus išmokti dirbti su profesionaliomis makiažo priemonėmis, kurias naudoja Holivudo žvaigždžių vizažistai. „Nee Make Up Milano“ kosmetika ne tik puošia, bet ir puoselėja odą: priemonių sudėtyje gausu naudingų medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis, ATPeptidai, vitaminas E, natūralūs aliejai ir ekstraktai. Priemonių pristatymo dalyviai susipažįsta su šio prekės ženklo produkcija, stebi patyrusios vizažistės atliekamą makiažo demonstraciją bei išgirsta vertingų, praktiškų patarimų, sužino naujienas iš grožio pasaulio.

Kas yra „Nee Make Up Milano“?

Itališką kosmetiką „Nee Make Up Milano“ jau daugiau nei 30 metų vertina vizažistai iš viso pasaulio. Tai – kosmetika, skirta moterims, kurios investuoja į savo išvaizdą ir renkasi aukščiausios kokybės produktus siekdamos išryškinti savo grožį pačiu elegantiškiausiu būdu. „Nee Make Up Milano“ makiažo liniją kuriantys meistrai įdarbino savo ilgametę patirtį estetikos industrijoje tam, kad galėtų pasiūlyti priemones, kurios taptų nepakeičiama pagalba kiekvienam vizažistui.

Vienas svarbiausių „Nee Make Up“ privalumų – gerai apgalvota sudėtis. Joje nėra akrilų, silikonų ar kitų pakenkti galinčių elementų. Priemonės nedirgina odos, nekemša porų. Natūraliomis aktyviomis medžiagomis praturtinta, paprasta produktų sudėtis geriau už bet ką patvirtina, jog „Nee Make Up Milano“ laboratorijoje siekiama kurti aukščiausios kokybės kosmetiką, kuri teiktų maksimalią naudą odai. Be to, ši kosmetika nepardavinėjama parduotuvėse, ją įsigyti galima tik iš profesionalių vizažistų.

Mokymų metu išmoksite ir susipažinsite su:
– Italų gamybos „Nee Make Up Milano“ produkcija, priemonėmis skirtingiems odos tipams;
– Makiažo atlikimo eiga: odos paruošimu, įvaizdžio kūrimo eiliškumu;
– Universaliomis ir praktiškomis priemonėmis – atskleisime, ko reikia kiekvienam vizažistui;
– Vizažisto darbo kasdienybė ir ypatybės: vertingi patarimai tiesiai iš patyrusio meistro lūpų;
– Bus atliekamas 1 demonstracinis makiažo įvaizdžio kūrimas;
– Suteikiama galimybė konsultuotis demonstracijai pasibaigus;
– Įgysite „Nee Make Up Milano“ tarptautinį sertifikatą.

Registracija

Shopping Basket