Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Manualinė mikropigmentacija (Microblading) su SWISS COLOR šveicariškais pigmentais

Manualinė mikropigmentacija (Microblading) su SWISS COLOR šveicariškais pigmentais

Permanentinis makiažas – greičiausiai besivystanti grožio industrijos šaka. Ši speciali technika įveda hipoalergiškus mineralinius pigmentus į odą ir tokiu būdu išgauna ilgalaikį – permanentinį makiažą. Ilgalaikis makiažas – puikus sprendimas norinčioms sutaupyti laiko ir kiekvieną dieną atrodyti gražiai taupant laiką ryte.

Permanentinio makiažo dėka yra sprendžiamos lūpų kontūro ir blankios lūpų spalvos problemos, sutvarkoma antakių linija, pabrėžiamas akių kontūras, sprendžiamos kitos su veido estetika susijusios problemos bei suteikiamas visapusiškas pasitikėjimas savimi.

Ką reikia žinoti apie manualine technika atliekamą permanentinį makiažą?

Manualinė technika atliekama be aparato. Šios unikalios technikos metu pigmentas įvedamas specialiu „SWISS COLOR“ pieštukiniu įrankiu, į kurį fiksuojamas vienkartinis peiliukas iš daugybės plonyčių adatėlių. Microblading peiliuką sudaro ypač plonos adatėlės. Adatėlės tris kartus plonesnės už naudojamas aparatinėje technikoje. Tokiu būdu gaunamas ypač plonų, natūralių plaukelių efektas, kuris formuoja, papildo ar kitaip paryškina antakius.

Manualinė technika pasižymi ypač švelniu ir neskausmingu procedūros atlikimu. Microblading metodas yra idealus kiekvienai, norinčiai pasidaryti ilgalaikį antakių makiažą. Įpiešti plaukeliai nesiskiria nuo Jūsų natūralių, todėl rezultatas yra ypač natūralus. Manualinės mikropigmentacijos rezultatas išlieka iki 1-3 metų, todėl tai labai patogu moterims, kurios dažnai nori keisti spalvą, formą, tankumo įvaizdį.

„SWISS COLOR“ – kokybė, patenkinanti net pačių išrankiausių meistrų poreikius

„SWISS COLOR“ priemonės – tai aukščiausios kokybės, saugūs, sertifikuoti OS pigmentai, vieninteliai pasaulyje be geležies oksido. Dėl šios priežasties šie OS pigmentai išsaugo spalvą iki 80 % bei niekada nekeičia spalvos. Šie pigmentai neturi analogų, jie unikalūs bei yra vieni kokybiškiausių pasaulyje. Naudodamas šiuos pigmentus specialistas gali būti ramus, jog spalva, kurią naudojo procedūros metu išliks nepakitusi ir po daugelio mėnesių, pasireikš tik neišvengiamas menkas blukimas.

„Mesoderma“ reguliariai organizuoja permanentinio makiažo kursus kosmetologams ir estetikos specialistams, trokštantiems išmokti profesionaliai atlikti ilgalaikį makiažą. Permanentinio makiažo mokymai yra puiki galimybė pagilinti savo žinias apie šią techniką bei pritaikyti jas praktiškai, kursų metu dirbama su „SWISS COLOR“ pigmentais. Kursų metu pristatomos 4 unikalios pigmentinių dažų linijos: „Intensive lips“, „OB Intensive brow“, „Microblanding“ ir „OS“ pigmentai. Dalyviai taip pat supažindinami su keliais skirtingais prietaisais, padedančiais atlikti nepriekaištingą permanentinį makiažą, tarp jų – įranga, gebanti matuoti odos pasipriešinimą ir automatiškai keičianti adatėlės dažnį. Daugiau apie šiuos kursus galima perskaityti čia.

Shopping Basket