Pagrindinis Naujienos Ar žinote kur dažniausiai slypi suprastėjusio seksualinio gyvenimo priežastys?

Ar žinote kur dažniausiai slypi suprastėjusio seksualinio gyvenimo priežastys?

Ar žinote kur dažniausiai slypi suprastėjusio seksualinio gyvenimo priežastys?

Moterys yra skirtingos ir vienos sekso trokšta labiau, kitos – mažiau. Atsikalbinėjimai nėra toks jau retas reiškinys, bet atsikalbinėdamos moterys nurodo panašias priežastis – galvos skausmas, mėnesinės, nėštumas ir panašiai. Tačiau tikros priežastys slypi giliau. Apie tai nenorime kalbėti garsiai, taip ir paliekam viską kaip yra. Visgi, mes norime perduoti jums žinią, kad sprendimas yra ir nereikia jo bijoti. Problemos sprendimai su Regenlab PRP, tai ko Jums reikia.

Įrodyta, kad PRP minkštuosiuose audiniuose:

– Didina kolageno gamybą

– Sustiprina odos elastingumą, tonusą ir storį

– Skatina kamieninių ląstelių diferenciaciją ir proliferaciją

– Sukelia angiogenezę

– Sukuria apimties poveikį.

Hialurono rūgštis (HA) yra didelės molekulinės masės glikozaminoglikanas (GAG), plačiai pasiskirstantis jungiamąjame ir epiteliniame audinyje.

Dėka savo unikalaus gebėjimo išlaikyti drėgmę iki 1000 kartų savo svorio, HA yra ideali medžiaga makšties sausumui mažinti be  gleivinės dirginimo:

– Pagrindinis komponentas tarpląstelinėje medžiagoje su svarbiu vaidmeniu ląstelių proliferacijoje ir migracijoje

– Palengvina migraciją ir proliferaciją epitelio ląstelėse

– Skatina de novo kolageno sintezę žmogaus odoje in vivo

– Natūralus 3-dimensijų tinklas, kuris laiku padidina biologinį PRP poveikį

GEISMO DIDINIMAS

Libido, paprastai tariant, yra geismas, aistra, lytinis potraukis. Dėl patirtų traumų, gimdymo ir organizmo pokyčių menopauzės metu, geismas sumažėja ir tai apsunkina lytinį gyvenimą. Mūsų emocinė ir fizinė būklė yra tvariai susiję tarpusavyje. Nepasitikėjimas savimi neigiamai veikia lytinį susijaudinimą, ir atvirkščiai, sunkiau pasiekiamas susijaudinimas ir didesnis nei įprastai makšties sausumas mažina geismą ir norą mylėtis.

ŠLAPIMO NELAIKYMO GYDYMAS

Yra kelios priežastys, kurios paskatina šlapimo nelaikymo problemą. Visas jas apibendrinus, gauname vieną priežastį – suprastėjusios šlapimo sistemos ir lytinių organų audinių funkcijos. Tad norint išspręsti šią nemalonią bėdą, reikia tiesiog atstatyti iki tol turėtas, natūralias audinių savybes. Būtent toks ir yra mūsų gydymo tikslas, naudojant modernų ir veiksmingą trombocitais praturtintos plazmos (PRP) metodą.

MAKŠTIES ATROFIJOS GYDYMAS

Makšties atrofija yra makšties liga, kurios metu plonėja makšties sienelė. Pagrindinė problema, kylanti dėl makšties atrofijos yra makšties sausumas. Išsausėjusi makštis trukdo kokybiškam lytiniam gyvenimui, tampa sunku arba neįmanoma pasiekti orgazmą, tai gali paskatinti kitas psichologines problemas. Tai pat, esant makšties sausumui, padidėja infekcijų ir uždegimų rizika. Dažniausiai problema kyla menopauzės metu dėl pakitusio hormonų balanso, tad gali atrodyti, kad sprendimas problemai yra sunkiai įmanomas. Bet taip nėra, nes dabar yra veiksmingas ir paprastas būdas makšties atrofijai gydyti.

MAKŠTIES LICHENSKLEROZĖS GYDYMAS

Pagrindinė makšties lichensklerozės (dar kitaip vadinamos – kerpligės) priežastis yra stresas. Paprasčiausias būdas spręsti problemą – nestresuoti. Bet sunku tai daryti galvojant apie ligą ir jos sukeliamą diskomfortą. Tad mes siūlome iš esmės spręsti ligą, naudojant naują ir veiksmingą metodą – gydymą trombocitais praturtinta plazma.

 

Naujienų archyvas

Čia galite rasti mūsų naujienas, naudingą informaciją apie procedūras, procesus ir daugiau.

Naujos patalpos – jau netrukus!
2020 09 18
žiūrėti
CooLifting – moderni bei greita odos atjaunimo procedūra!
2020 04 06
žiūrėti
GROŽIO NAUJIENOS IŠ ITALIJOS: NATŪRALUMĄ IŠSAUGO RIEBALŲ IR KRAUJO PLAZMOS UŽPILDAI
2020 01 07
žiūrėti
Mezoterapija – išsaugokite odos jaunystę bei grožį
2020 01 07
žiūrėti
Beyond Polus advanced – balti dantys
2020 01 07
žiūrėti
Kvietimas į renginių ciklo “Plastinės chirurgijos seminarai”
2020 01 07
žiūrėti
Vyksta svetainės atnaujinimo darbai