Pagrindinis Naujienos Grožio injekcijos – puiki alternatyva plastinei chirurgijai

Grožio injekcijos – puiki alternatyva plastinei chirurgijai

Hialurono rūgšties užpildai veido kontūravimui

HIALURONO RŪGŠTIES UŽPILDAI VEIDO KONTŪRAVIMUI

Tai stabilizuotos hialurono rūgšties preparatai, skirti ilgam laikui užpildyti raukšles, koreguoti audinių apimtis bei defektus. Šie užpildai taikomi, kai norima: – panaikinti nosies-lūpų raukšles, anatominius veido odos defektus, – panaikinti „kiseto” raukšlytes aplink lūpas, – pakoreguoti veido ovalą, – pakoreguoti lūpų apimtį ir formą, – pakeisti skruostų formą, – panaikinti įdubimus ir odos defektus (pvz. randai).

Su amžiumi hialurono rūgšties sintezė organizme ima lėtėti, o jos skaidymas, priešingai, intensyvėja. Todėl oda netenka drėgmės, sulėtėja medžiagų apykaita, formuojasi odos raukšlės, oda suglemba, praranda tonusą. Hialurono rūgšties injekcijos padeda atstatyti prarastą hialurono rūgšties kiekį odoje ir tokiu būdu ypač greitai atjaunina ir pagražina odą. Hialurono rūgštis injekcijoms naudojama tiek laisva (mezoterapijos, biorevitalizacijos procedūros), tiek stabilizuota forma (užpildai).

TEOSYAL – ŠVEICARIŠKA KOKYBĖ

Kompanija Teoxane (Šveicarija) gyvuoja nuo 2004 metų, pagal preparatų pardavimą ir jų kokybę pasaulinėje rinkoje įeina į lyderių trejetuką  ir turi plačiausią filerių, naudojamų įvairių veido zonų korekcijai, liniją, didelį spektrą mezoterapijos preparatų ir glikolinį pilingą. Retikuliariniai preparatai yra klasikiniai ir su lidokainu. Kiekvienas retikuliarinis gamos preparatas turi savo fizikochemines savybes (darnumas, homogeniškumas, retikuliacijos laipsnis, apimties galimybės, hidratacijos laipsnis), kas leidžia specialistui išsirinkti optimalią suleidimui į įvairias veido zonas formulę, gerųjų korekcijos ir preparato integracijos su žmogaus audiniais parametrų gavimo tikslu. Paprasčiau tariant, kiekviena formulė po filerio įvedimo užtikrina išreikštą, ilgalaikę korekciją, jis gerai pasiskirsto audiniuose, nepažeidžia drenažo, neužčiuopiamas, nekaupia skysčio pertekliaus, nemigruoja ir pacientas po filerio įvedimo greitai reabilituojasi.

Visi Teosyal produktai yra monofaziniai ir sukurti pagal unikalų kompanijos Teoxane patentą, netoksiški, neimunogeniški, aukšto efektyvumo ir atitinka šiuolaikinius estetinės medicinos reikalavimus. Teoxane preparatai atitinka ilgalaikės korekcijos kriterijus, visiškai saugūs, patogūs naudoti. Mezoterapinės formulės Teosyal produktai yra ištirti ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu, turi koreliacinę ingredientų dozę, kiekviena iš kurių atitinka aukščiausius farmakopėjos reikalavimus, kas leidžia gauti aukščiausius regeneracijos rezultatus ir pilną paciento pasitenkinimą praktikoje.

Naujienų archyvas

Čia galite rasti mūsų naujienas, naudingą informaciją apie procedūras, procesus ir daugiau.

Naujos patalpos – jau netrukus!
2020 09 18
žiūrėti
CooLifting – moderni bei greita odos atjaunimo procedūra!
2020 04 06
žiūrėti
GROŽIO NAUJIENOS IŠ ITALIJOS: NATŪRALUMĄ IŠSAUGO RIEBALŲ IR KRAUJO PLAZMOS UŽPILDAI
2020 01 07
žiūrėti
Mezoterapija – išsaugokite odos jaunystę bei grožį
2020 01 07
žiūrėti
Beyond Polus advanced – balti dantys
2020 01 07
žiūrėti
Kvietimas į renginių ciklo “Plastinės chirurgijos seminarai”
2020 01 07
žiūrėti
Vyksta svetainės atnaujinimo darbai