Pagrindinis Naujienos Šiuolaikiškas būdas kovoti su sąnarių skausmu – šveicarų kompanijos “RegenLab “ (A-PRP) kraujo plazmos injekcijos

Šiuolaikiškas būdas kovoti su sąnarių skausmu – šveicarų kompanijos “RegenLab “ (A-PRP) kraujo plazmos injekcijos

Sveikata iš Jūsų kraujo !

Šiuolaikiškas būdas kovoti su sąnarių skausmu – šveicarų kompanijos “RegenLab “ (A-PRP) kraujo plazmos injekcijos

Kiekvieno žmogaus diena yra neįsivaizduojama be judėjimo laisvės, tačiau kai tai ima riboti skausmas, verta sunerimti ir spręsti kilusias problemas. Paūmėjęs sąnarių skausmas yra bene viena dažniausių priežasčių, kodėl skirtingo amžiaus vyrams ir moterims tenka pristabdyti greitą savo gyvenimo ritmą. Įvairūs veiksniai daro įtaką sąnariui, kuris ilgainiui dyla ir tampa itin skaudama zona. Vienas iš modernių gydymo metodų – šveicarų kompanijos “RegenLab “ (A- PRP) kraujo plazmos injekcijos į sąnarius – tampa puikia alternatyva gydyti ir ilgam pamiršti sąnarių skausmą.

     AMERIKOS SPORTO ŽURNALE, 2006 METŲ LAPKRIČIO MĖNESĮ, TYRIMAI PARODĖ, KAD DAUGIAU NEI 90% TENISININKŲ, TURINTYS ALKŪNĖS TRAUMŲ BUVO VISIŠKAI PATENKINTI PRP GYDYMO REZULTATAIS IR IŠVENGĖ OPERACIJOS.

“RegenLab “ (A-PRP) GIDAS

Trombocitais praturtintos plazmos terapija (A-PRP)  – natūralus gydymo būdas, paspartinantis sausgyslių ir kremzlių gyjimą bei atsinaujinimą, nedidinantis rizikos ligos atsinaujinimui. Tendencija paprasta –  sujungti natūralų kūno gijimą ir pažangiausias technologijas, nesukeliant alerginės ar autoimuninės reakcijos.

A-PRP technologija buvo sukurta prieš 20 metų kaip pagalba giluminių žaizdų gijimui ir kraujo netekimo kompensavimui. Atsižvelgiant į A-PRP teikiamą nauda, Europoje plačiausiai paplitęs būdas,  įvairioms sausgyslių traumoms gydyti. Lietuvoje šis gydymo būdas jau taikoma ortopedijoje ir žaizdų gijimui po chirurginių invazijų.

Tai  kraujo plazmos  komponentas, paruošiamas iš paciento veninio kraujo, centrifugavimo procedūros metu ir nedelsiant suleidžiamas tam pačiam pacientui į ligų, traumų ar nepalankių išorės faktorių pakenktus audinius, kaip gydomoji ar pažeistų audinių atstatymo  priemonė. A-PRP visiškai natūrali procedūra, be jokios chirurginės intervencijos.

A-PRP  TINKA GYDYTI

  • Osteoartritui (sąnarių kremzlės dilimas: kelio, klubo, stuburo (kaklo ir juosmens), bei čiurnos sąnarių )
  • Sukamojo raumens įtrūkimams
  • Tenisininko/Golfo žaidėjo alkūnės tendinozei (chroniška sausgyslės degeneracija)
  • Kulno/pėdos skausmas – plantarinis fascitas (audinių degeneracija, dalinis audinio trūkis)
  • Achilo sausgyslės tendilitui  ( sausgyslės skaidulų degeneracija, uždegimas)
  • Kelio girnelės tendinozė (kelio sausgyslės degeneracija)
  • Artroziniai pakitimai/skausmai (lėtai progresuojanti neuždegiminė liga, kuriai būdinga sąnario kremzlės destrukcija (irimas)

A- PRP puiki alternatyva tiems pacientams, kurie nori išvengti skausmingų chirurginių operacijų. Pirminiais vertinimais galime konstatuoti, kad A – PRP yra saugus  gydymo būdas žmonėms, kuriems pasireiškia skausmai judant bei trauminiai sužalojimai.

A-PRP GYDYMO NAUDA

Iš sumažėjusių ligos simptomų, pacientai gali pajusti gydymo progresą iškart po suleidimo. Nebereikia taikyti papildomų tradicinių gydymo metodų (medikamentai, chirurginės operacijos). A–PRP skatina žaizdų gijimą, audinių, sausgyslių, odos ir kaulų regeneraciją, naujų kraujagyslių formavimąsi. A–PRP garantuoja efektyvų gijimą, užtikrina traumos pašalinimą ir tolimesnį ligos ūmėjimą, užkertamas kelias plisti uždegimui.

KAIP GREITAI  GALIMA SUGRĮŽTI PRIE ĮPRASTOS FIZINĖS VEIKLOS?

Gydymo laikas ir injekcijų dažnumas priklauso nuo paciento pažeistos vietos, autoimuninių ląstelių gebėjimo regeneruotis. Nors gydantis su A-PRP reikalinga reabilitacija, tačiau A-PRP natūraliu būdu sutrumpina ir paspartina atkūrimo procesą lėtinėse bei ūminėse traumose. Rezultatai yra matomi jau pirmųjų injekcijų metu, tačiau norint pasiekti geriausių rezultatų, aukščiausios kokybės ir ilgalaikiškumo jūsų gydytojas patars kiek procedūrų jums prireiks.

Ankstesniais tyrimais remiantis, gauti stulbinantys rezultatai. Per 6 mėnesius, latarinis epikondilitas  sumažėjo 81%, o  per 1-3 metus net 93% .

KAIP PASIRUOŠTI INJEKCIJAI ?

Procedūros eigoje pacientas pats gali įvertinti,  ar A – PRP gydymo būdas jam yra efektyvus ir tinkamas (terapijos metu jaučiamas mažėjantis skausmas). Prieš injekciją gali būti atlikta apžiūra magnetinio rezonanso ar ultragarso būdu. Taip bus patikslinta diagnozė ir atmestos ligos, kurios tinkamesnės gydyti chirurginiu būdu.

Paprastai A-PRP injekcija užtrunka iki valandos ir atliekama ambulatoriškai.

REKOMENDACIJA!

Savaitę prieš ir po injekcijos nevartokite priešuždegiminių preparatų, taip nebus  sumažinta gydomoji naudą.

Priklausomai nuo paciento būklės, gali būti atliekamos 1 – 3 injekcinės procedūros.

   KAIP PRIŽIŪRĖTI INJEKCIJOS VIETĄ PO GYDYMO?

Pradžioje, procedūra gali sukelti skausmą ir diskomfortą. Patartina pasirūpinti, kad po procedūros pacientas saugiai sugrįžtų namo. Norint sumažinti injekcijos pojūtį, pacientui gali būti uždedama ledo ir pakeliama galūnė. Pasistenkite vengti fizinio krūvio. Po savaitės pacientui pradedama reabilitacijos programa. Būtinai informuokite gydytoją jeigu esate alergiškas lidokainui ar bupivakainui. Jeigu nesate įsitikinęs, teiraukitės pas savo  šeimos gydytoją.

KOKS GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS ? 

Šalutinis poveikis nepasireiškia arba pasireiškia labai retai. Išskirtiniais atvejais pacientui gali kilti alerginės reakcijos ar atsirasti infekcijos, uždegimo pavojus dėl atliekamos pačios injekcinės procedūros.

Pasireiškus kuriam nors iš aukščiau išvardintų simptomų, būtina kreiptis pas gydytoją.

KAIP VEIKIA A-PRP PROCEDŪRA ?

Naudojant paciento išcentrifuguotą kraują, paimamas susikaupęs trombocitų ir baltųjų kraujo kūnelių koncentratas, kuris suleidžiamas į pažeistą vietą. Panaudojus šveicarų kompanijos “RegenLab “  A-PRP sistemos mėgintuvėlį, trombocitai aktyvuojasi ir išleidžia augimo faktorius, kurie sužadina natūralius organizmo gijimo procesus, skatina kolageno gamybą, naujų kapiliarų susidarymą, padeda regeneruotis ląstelėms, audiniams, kraujagyslėms, stabdo kraujavimą.  Pvz., įsipjovus, organizmas natūraliai traukia trombocitus, kurie atpalaiduoja augimo faktorius ir pagreitina gijimą. Tokiu principu veikia ir A– PRP sistema.

Didindami trombocitų koncentraciją, lygiagrečiai didėja ir atsipalaiduojančių  augimo faktorių kiekis, skatinantis sausgyslių ir kremzlių gijimą.

Šveicarų kompanijos „RegenLab“ laboratorija atlikusi klinikinius tyrimus, nustatė optimalų trombocitų kiekio poreikį išgauti efektyviausią rezultatą. Šį išradimą užpatentavo savo  produkte – A PRP sistemos gelyje.

Taigi, trombocitais praturtintos plazmos (A-PRP) rinkinukai turi specifinių savybių, garantuojančių efektyvų procedūros rezultatą. Daugiau informacijos :

a-prpHYPERLINK „mailto:a-prp@regenlab.com“@regenlab.com

Naujienų archyvas

Čia galite rasti mūsų naujienas, naudingą informaciją apie procedūras, procesus ir daugiau.

Naujos patalpos – jau netrukus!
2020 09 18
žiūrėti
CooLifting – moderni bei greita odos atjaunimo procedūra!
2020 04 06
žiūrėti
GROŽIO NAUJIENOS IŠ ITALIJOS: NATŪRALUMĄ IŠSAUGO RIEBALŲ IR KRAUJO PLAZMOS UŽPILDAI
2020 01 07
žiūrėti
Mezoterapija – išsaugokite odos jaunystę bei grožį
2020 01 07
žiūrėti
Beyond Polus advanced – balti dantys
2020 01 07
žiūrėti
Kvietimas į renginių ciklo „Plastinės chirurgijos seminarai“
2020 01 07
žiūrėti