Odos priežiūros priemonės

Profesionalios priemonės cheminiams pilingams

Profesionalios priemonės cheminiams pilingams

Profesionalios veido priežiūros priemonės su peptidais

Profesionalios veido priežiūros priemonės su peptidais

Profesionalios odos priežiūros priemonės

Profesionali rytietiška kosmetika
SPA ritualai

Profesionali medicininė kosmetika

Mezoterapiniai produktai

Profesionali kosmetika hialurono rūgšties pagrindu
Veido odos priežiūra

Profesionali dekoratyvinė kosmetika

Profesionalios alginatinės veido kaukės

Natūralios ir veganiškos odos ir plaukų priežiūros priemonės

Naujausia produkcija

Žmogaus oda kasdien susiduria su įvairiais iššūkiais: atšiaurus oras, stresas, kokybiško poilsio trūkumas, ydingas gyvenimo būdas, hormonų disbalansas ir panašiai. Šie veiksniai nulemia odos savijautą ir išvaizdą: ji pleiskanoja, praranda gyvybingumą, padaugėja spuogų, išryškėja kitos problemos. Odos priežiūros priemonės gaminamos su intencija pagerinti odos būklę, kuriamos atskiros produktų linijos pagal odos tipą (jautri, riebi, mišri, sausa ir kt.) arba konkrečią sritį, kurią siekiama suvaldyti: aknė, raukšlės, odos dehidratacija, pigmentacija, papilkėjimas, sebumo perteklius ir dar daugiau.

Odos būklė daug pasako apie žmogaus emocinę būklę, sveikatą, amžių – dėl to yra labai svarbu tinkamai ja rūpintis, reguliariai naudoti kremus, prausiklius, šveitiklius bei kitas priemones veido ir kūno odos priežiūrai. Rutina, kad ir kaip nuobodžiai šis žodis skambėtų, yra dalykas, leisiantis džiaugtis glotnia, sveika ir natūraliai spindinčia oda – pamatysite ilgalaikius teigiamus pokyčius tik būdami nuoseklūs.

Odos šveitikliai – švelnios odos paslaptis. Jie mechaniškai pašalina negyvas odos ląsteles, skatina jų atsinaujinimą ir suaktyvina kraujotaką, taip pasiekiamas odos glotnumas ir sveikas spindesys. Odos šveitimas svarbus, nes pašalinus negyvas odos ląsteles pagerėja kitų produktų įsisavinimas.

Odos valymo priemonės – prausikliai yra raktas į odos švarą, kuri padės užkirsti kelią naujų spuogelių ar kitų problemų atsiradimui. Ryte naudojamas prausiklis paruošia odą naujai dienai – pašalinus per naktį susikaupusius nešvarumus galima naudoti kitas odos priežiūros priemones: serumus, kremus ir taip toliau.

Odos kaukės – priemonės, suteikiančios gilų drėkinimą, maitinimą ir valymą. Dažniausiai kaukės naudojamos veido odai, tačiau esama ir specialių minkštinančių bei drėkinančių kaukių rankoms bei pėdoms. Vis labiau populiarėja lakštinės korėjietiškos kaukės – praturtintos gausiu kiekiu veikliųjų medžiagų jos greitai suteikia palengvėjimą išsausėjusiai, pavargusiai, gyvybingumą praradusiai odai.

Serumai ir aliejai – ilgo poveikio produktai, kuriuos užtepus vakare oda bus drėkinama ir maitinama visą naktį. Serumų esama pačių įvairiausių: praturtinti hialurono rūgštimi drėkina, turintys savyje vitamino C šviesina, o retinolio – jaunina. Natūralūs aliejai suteikia išskirtinį spindesį ir maitinimą neapsunkindami odos papildomais riebalais.

Kremai – patogiausias būdas greitai ir efektyviai palaikyti tolygų odos drėgmės lygį, kuris yra būtinas gerai savijautai. Praturtinti natūraliomis veikliosiomis medžiagomis ir aukštos kokybės sudėtimi kremai greitai įsigeria, nepalieka riebumo jausmo. Svarbiausia – išsirinkti kremą, atitinkantį individualius odos poreikius.

Profesionalios odos priežiūros priemonės – ypatingoms procedūroms. „Mesoderma“ siūlo aukščiausios kokybės priemones profesionaliai atliekamoms mezoterapijos, biorevitalizavicijos, rūgštinio veido valymo bei kitokioms odos priežiūros procedūroms.