Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Plaukų dažymas su „Miya“: priemonių pristatymas ir naudojimo demonstracija (Šiauliai)

Plaukų dažymas su „Miya“: priemonių pristatymas ir naudojimo demonstracija (Šiauliai)

MIYA

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus kirpėjus(-as) išmokti dirbti su natūraliomis ir veganiškomis, plaukų nepažeidžiančiomis „Miya“ plaukų priežiūros priemonėmis ir plaukų dažais. Pristatymo dalyviai susipažįsta su šio prekės ženklo produkcija, žilų plaukų dažymo bei plaukų šviesinimo sruogelėmis teorija, taip pat išmoksta atlikti ritualinius galvos masažus, mokinasi stebint 2 demonstracinius dažymus.

Žilų plaukų dažymas gali vizualiai atjauninti moterį, todėl plaukų dažymas yra populiarus tarp vyresnio amžiaus damų, kurios trokšta kuo ilgiau džiaugtis natūralios spalvos plaukais, tokiais pat, kokie jie buvo jaunystėje. Seminaro esmė: išmokyti dažyti žilus plaukus su šaknimis bei atlikti šviesinimą, kuris suteikia porcelianinių sruogelių efektą. Mokymų metu dirbama su kokybiškais „Miya“ dažais, kurie ne tik suteikia ilgalaikį ir neblunkantį efektą, bet ir puoselėja, atkuria plaukus.

Kas yra „Miya“?

„Miya“ kviečia atrasti lūkesčius pranokstantį natūralumą. Tai – inovatyvus prekės ženklas, kurio išskirtinumas yra ekologiški aktyvieji ingridientai ir aukščiausios kokybės sudėtis, kuri yra praturtinta aliejais, vitaminais, augalų ekstraktais ir antioksidantais. Asortimentą sudaro unikalios produktų linijos, kurios kovoja su plaukų slinkimu, sebumo pertekliumi, lengvina plaukų šukavimą ir sprendžia kitas priežiūros problemas. „Miya“ – pagaminta Italijoje, sukurta iš meilės grožiui ir gamtai.

Kuo išskirtiniai „Miya“ plaukų dažai ir priežiūros priemonės?

* Veganiškos, natūralios ir ekologiškos priemonės su itin kokybiška sudėtimi, kurioje nėra natrio chlorido, sulfatų, fosfatų ir parabenų;
* Unikalios produktų linijos, sukurtos siekiant atitikti pačių įvairiausių plaukų ir galvos odos poreikius;
* Plaukų dažų sudėtis pasižymi saugiais aktyviais ingridientais bei itin mažu kiekiu amoniako;
* Dažai greitai ir tolygiai padengia žilus plaukus, atlieka šviesinimą su pasirinktais pigmentais, kurie nereikalauja tonavimo;
* Akimirksniu suteikiami plaukų dažymo ar šviesinimo rezultatai, kurie neblunka ir išlieka itin ilgai. Dažuose yra amoniako kapsulės, todėl priemonės neskeidžia stipraus, įkyraus dažams būdingo kvapo.

Mokymų metu išmoksite ir susipažinsite su:

– Italų gamybos „Miya“ produkcija, skirtingomis priemonėmis plaukų šviesinimui; jų pritaikymo galimybėmis;
– Plaukus atstatančio ritualo – atpalaiduojančio galvos odos masažo atlikimu;
– Žilų plaukų dažymo ypatybėmis bei plaukų šviesinimu be tonavimo. Šviesinimas atliekamas su 3 atskirais pigmentais, parenkamais pagal natūralaus plauko bazę;
– Bus atliekami 2 demonstraciniai dažymai (1 modelis žilais plaukais ir 1 modelis natūralios spalvos plaukais);
– Galimybė konsultuotis mokymams pasibaigus;
– Įgysite „Miya“ tarptautinį sertifikatą.

Savo žiniomis dalinsis ir mokymus ves ilgametę patirtį turinčios kirpėjos Kristina Grigauskienė ir Daiva Karakas. Pertraukėlės metu vaišiname kava, arbata ir užkandžiais!

Registracija

Shopping Basket