Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Proginio makiažo mokymai

Proginio makiažo mokymai

proginio-makiazo-mokymai

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus vizažistus sudalyvauti mokymuose, kurių metu išmoksite atlikti nepriekaištingą proginį makiažą. Vakarinis makiažas yra skirtas ypatingoms progoms, kai norisi ryškesnio, išskirtinio įvaizdžio. Proginis makiažas iš kitų išsiskiria tuo, kad klientės veidui suteikia prabangos, elegancijos, kuriant įspūdingą įvaizdį vizažistas intensyviau paryškina veido bruožus ir odai suteikia spindėjimo. Tinkamai atliktas šventinis makiažas gali bet kurią moterį paversti vakaro karaliene bei padėti jai pasijusti tikra „Holiduvo“ žvaigžde, todėl tikime, kad tai yra technika, kurią privalo išmanyti kiekvienas vizažistas.

Proginis makiažas – viena sudėtingesnių užduočių meistrui, kadangi ryškus įvaizdis reikalauja įmantresnių akių makiažo technikų išmanymo, gebėjimo sluoksniuoti priemones neapsunkinant odos. Profesionaliai atliktas vakarinis makiažas ne tik suteiks klientei papildomo pasitikėjimo savimi svarbią dieną, bet ir puikiai atrodys nuotraukose, todėl vis dėlto šią techniką įvaldyti yra labai verta – jos išmanymas gali tapti kiekvieno meistro vizitine kortele. Šis seminaras skirtas pradedantiems arba neseniai pradėjusiems dirbti vizažistams, taip pat specialistams, kurie baigė kitus kursus ir siekia plėsti savo suteikiamų paslaugų sąrašą.

„Mesoderma“ organizuojamų mokymų tikslas – gilinti kiekvieno dalyvaujančio vizažo specialisto makiažo atlikimo žinias, stiprinti profesinius gebėjimus ir kelti kvalifikaciją. Seminarą sudaro teorinė ir praktinė dalys, kurių metu įvaldysite proginio makiažo atlikimo techniką, dirbsite su profesionalų pamėgta ir įvertinta, aukštos kokybės „Nee“ kosmetika. Mokymai naudingi ir didesnę patirtį turintiems vizažistams, kurie nori atnaujinti turimas žinias ir susipažinti su paskutinėmis tendencijomis.

Mokymų metu dirbama su itališka kosmetika „Nee“, kurią jau daugiau nei 30 metų vertina vizažistai iš viso pasaulio. Tai – kosmetika, skirta moterims, kurios investuoja į savo išvaizdą ir renkasi aukščiausios kokybės produktus siekdamos išryškinti savo grožį pačiu elegantiškiausiu būdu. „Nee“ makiažo liniją kuriantys meistrai įdarbino savo ilgametę patirtį estetikos industrijoje tam, kad galėtų pasiūlyti priemones, kurios taptų nepakeičiama pagalba kiekvienam vizažistui.

Mokymų metu Jūs:
* išmoksite atlikti nepriekaištingai atrodantį vakarinį makiažą;
* įgysite naudingų žinių, kurias naudosite kiekvieną dieną;
* išbandysite darbą su profesionaliomis „Nee“ kosmetikos priemonėmis;
* įgysite dalyvavimą seminare patvirtinantį sertifikatą.

Pertraukų metu vaišinsime kava, arbata, užkandžiais ir saldumynais!

Registracija

Shopping Basket