Teosyal RHA Kiss lūpų užpildų mokymai

teosyal-rha-kiss-mokymai-mesoderma

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus dermatologus ir medicinos estetikos specialistus į TEOSYAL RHA Kiss mokymus, kurių metu turėsite galimybę susipažinti su inovatyvia odos netobulumų gydymo technologija bei išmoksite kaip dirbti su šia inovatyvių užpildų linija.

Kas yra TEOSYAL?

TEOSYAL – Šveicarijos kompanija, gaminanti odos užpildus ir priemones hialurono rūgšties pagrindu. Dėl savo bekompromisio atsidavimo naujovėms, kokybei ir pacientų pasitenkinimui, Teosyal šiuo metu yra viena geriausių hialurono rūgšties pagrindu gaminamų odos užpildų gamintoja pasaulyje, prekiaujanti savo produkcija daugiau nei 80 šalių.

RHA Kiss – naujausias produktas, papildęs Teosyal asortimentą. Šis užpildas idealiai tinka koreguoti lūpų kontūrą bei suteikti lūpoms tūrio ir apimties. Teosyal® RHA Kiss užpildo sudėtis sukurta atsižvelgiant į kitus Teosyal RHA veido užpildus, tačiau šio užpildo tūris mažesnis – 0,7 ml, todėl rezultatai atrodo natūralesni. Ši forma suteikia užpildui unikalių pranašumų, todėl idealiai tinka lūpoms performuoti ir suteikia subtilų ir dinamišką tūrį. Kiti „Teosyal® RHA Kiss“ pranašumai yra tai, kad jis yra labai ištemptas ir vidutinio stiprumo, todėl užpildas tinka pertvarkyti lūpas naudojant nedidelį kiekį užpildo.

Po mokymų Jūs išmoksite ir susipažinsite su:

– Teosyal produkcija, jos skirtumais ir panaudojimo galimybėmis;
– teorine dalimi: užpildų modifikacijos, komplikacijos, įvedimo technika ir t.t.;
– pasiruošimu prieš ir po procedūros;
– praktinių įgudžių tobulinimas atliekant injekcijas su  TEOSYAL RHA Kiss užpildu;
– praktika atliekama 2-3 modeliams;
– kliento priežiūra po procedūros;
– aktualiausias naujienas bei tendencijas iš estetikos pasaulio;
– galimybė konsultuotis mokymams pasibaigus;
– gausite TEOSYAL RHA Kiss tarptautinį sertifikatą.

Pertraukų metu vaišinsime kava, arbata, užkandžiais bei saldumynais!

Registracija

Shopping Basket