Aminother

Professional Dietetics – privati italų kompanija, kurios specializacija yra patentuotos aminorūgščių formulės. Kompanijos tikslas – gerinti gyvenimo kokybę tiriant ir plėtojant aminorūgščių formules.

Professional Dietetics  pasižymi 20 metų mokslinių atradimų patirtimi, daugybe sukurtų ir patentuotų produktų aminorūgščių pagrindu.

Aminother yra gaminių su aminorūgštimis lyderės kompanijos „Professional Dietetics“ produktas, kurio veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais.

Šis maisto papildas sudarytas iš specifinio mišinio nepakeičiamų aminorūgščių, vitaminų B1, B6 ir trijų rūgščių: gintaro, obuolių, citrinų. Be gliuteno ir laktozės.

Maisto papildas stiprina mitochondrijų funkcijas:
• Gerina bendrą sveikatą
• Sumažina sisteminį uždegimą
• Stiprina imuninę sistemą

Maisto papildas Aminother skirtas imuninės sistemos stiprinimui, veikia kaip papildoma pagalba silpnam organizmui, kovojant su įvairiomis infekcijomis. Šios aminorūgštys yra pasisavinamos iš karto, todėl tam nereikia naudoti papildomos energijos, kurios ir taip trūksta silpnam organizmui

Taip pat šis maisto papildas padeda atstatyti raumenis. Tai ypač svarbu senstant, kadangi bėgant metams mažėja raumenų masė, silpsta jėgos ar net išsivysto sarkopenija – viena iš to priežasčių yra sulėtėjusi raumenų baltymų sintezė. Šią sintezę paskatina Aminother.

Aminother aminorūgštys:

  • Stimuliuoja plazmos ir raumenų baltymų sintezę, net esant atsparumui insulinui.
  • Skatina ląstelių mitochondrijų biogenezę, kuri labai reikalinga, siekiant palaikyti širdies ir griaučių raumenų tinkamą veiklą.
  • Dėl pagerėjusios ląstelių mitochondrijų veiklos, sumažėja laisvųjų radikalų.
  • Padidina sarkomerų (raumeninės skaidulos organoido dalelės) skaičių ir tūrį, dėl ko sumažėja širdies, griaučių ir raumenų fibrozės laipsnis.

Produktai

Aminother

maisto papildas su aminorūgštimis

Daugiau
Vyksta svetainės atnaujinimo darbai