Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » TTV Lift Peel beadatinės mezoterapijos mokymai

TTV Lift Peel beadatinės mezoterapijos mokymai

24ttvlift

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus dermatologus ir estetinės medicinos specialistus į TTV Lift Peel beadatinės mezoterapijos mokymus, kurių metu turėsite galimybę susipažinti su TTV Lift Peel priemonėmis ir išmoksite kaip atlikti beadatinės mezoterapijos procedūrą.

Odos atjauninimas su TTV Lift Peel – puiki alternatyva mikroadatinėms biorevitalizacijos procedūroms. TTV Lift Peel priemonių formulės unikalios tuo, kad savo sudėtyje turi skirtinguose odos sluoksniuose veikiančių ir natūraliai žmogaus organizme sintetinamų augimo faktorių ir biomimetinių peptidų. Kadangi šios veikliosios medžiagos yra artimos žmogaus organizme sintetinamoms medžiagoms, jos darniai įsilieja į natūralius biocheminius odos procesus, todėl yra saugios, nesukelia alerginių reakcijų. Iš karto po procedūros pastebėsite, kad oda tapo lygesnė, jaunatviškesnė ir glotnesnė.

Kokios medžiagos naudojamos TTV Lift Peel metu?

TTV Lift Peel sistemoje naudojami 5 biomimetiniai peptidai, pasižymintys labai plačiu fiziologiniu poveikiu giliausiuose odos sluoksniuose, į kuriuos patenka nano kapsulių dėka.

Biomimetiniai peptidai – iš kelių amino rūgščių, tapačių žmogaus organizme sintetinamoms, sudaryti baltymai, veikdami kartu su augimo faktoriais, lėtina odos senėjimą. Jie geba prisitvirtinti prie ląstelių receptorių ir genų transkripcijos lygmeniu reguliuoja keratinocitų ir fibroblastų veiklą. Klinikiniais in vivo tyrimais patvirtinta, kad biomimetiniai peptidai skatina fibroblastus (kolageną sintetinančias ląsteles), aktyviai daugintis. Histologiškai odoje stebimas tankesnis kolageno skaidulų tinklas jau po 2-iejų savaičių, skaidulos tampa storesnės.

Procedūros nauda
– Skatindami odos ląstelių atsinaujinimą, sintetiniai augimo faktoriai mažina ir lygina raukšles, stimuliuoja elastino ir kolageno sintezę, todėl oda tampa elastingesnė, o senatvinės odos dėmės mažiau pastebimos;
– Fiziologinis odos baltymas tioredoksinas saugo odos ląsteles nuo oksidacinio streso, patiriamo dėl senėjimo ir neigiamo aplinkos poveikio;
– Biomimetiniai peptidai geba prisitvirtinti prie odos ląstelių receptorių ir genų transkripcijos lygmeniu reguliuoja keratinocitų ir fibroblastų veiklą.

Procedūra tinkama siekiant išspręsti šias problemas:
– Odos senėjimas
– Fotosenėjimas
– Aknė
– Pažeista oda
– Strijos

Po mokymų Jūs išmoksite ir susipažinsite su:
– TTV Lift Peel produkcija ir jos privalumais;
– teorine dalimi, kurios trukmė 30 min: odos tipai ir jos priežiūra, veido odos valymai ir kt.;
– pasiruošimu prieš ir po procedūros;
– praktinių įgudžių tobulinimas – 60min;
– veido procedūras atliksite 1-2 modeliams;
– kliento priežiūra po procedūros;
– aktualiausias naujienas bei tendencijas iš estetikos pasaulio;
– suteiksime galimybę konsultuotis mokymams pasibaigus;
– įgysite TTV Lift Peel tarptautinį sertifikatą.

Registracija

Shopping Basket