Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Veido paruošimo ir modeliavimo mokymai

Veido paruošimo ir modeliavimo mokymai

veido-paruosimo-modeliavimo-mokymai

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame visus vizažistus sudalyvauti mokymuose, kurių metu išmoksite paruošti veidą makiažui ir jį modeliuoti atsižvelgdami į klientės bruožus. Siekdamas atlikti nepriekaištingą makiažą vizažistas privalo gebėti parinkti klientės veidui tiksiančias priemones, tik tai leis sukurti ilgai išliekantį ir puikiai atrodantį įvaizdį. Juk makiažas atrodo gerai tik tuomet, kai yra pritaikytas individualiam žmogaus veidui, tinka jo odos tipui ir atspalviams, veido bruožams. Veido bruožus paryškina modeliavimas – odos skaistinimas ir kontūravimas įvairiomis priemonėmis. Modeliavimas suteikia veidui gyvumo, išskirtinumo, sugrąžina bruožus, kuriuos gali nublankinti storesnis skystos pudros sluoksnis. Modeliavimas padeda priartinti veido bruožus prie grožio standarto, t. y. ovalios veido formos bei simetriškų bruožų.

Šie mokymai skirti pradedantiems arba neseniai pradėjusiems dirbti vizažistams, taip pat specialistams, kurie baigė kitus kursus ir siekia plėsti savo suteikiamų paslaugų sąrašą. Geriausias vizažisto bruožas – universalumas, todėl kiekvienas specialistas siekia išmanyti kuo daugiau technikų, gebėti prisitaikyti prie pačių individualiausių savo klientų poreikių ir norų. Seminaro metu sužinosite, kaip reikia parinkti klientės veido odai tiksiančias priemones, taip pat įvaldysite subtilaus ir efektyviai veidą modeliuojančios kontūravimo technikas.

„Mesoderma“ organizuojamų mokymų tikslas – gilinti kiekvieno dalyvaujančio vizažo specialisto makiažo atlikimo žinias, stiprinti profesinius gebėjimus ir kelti kvalifikaciją. Seminarą sudaro teorinė ir praktinė dalys, kurių metu išmoksite paruošti veidą makiažui ir jį modeliuoti atsižvelgdami į klientės bruožus ir poreikius, dirbsite su profesionalų pamėgta ir įvertinta, aukštos kokybės „Nee“ kosmetika. Teorinėje seminaro dalyje aptariamos tokios temos kaip skruostų, antakių, lūpų ir akių modeliavimas. Mokymai naudingi ir didesnę patirtį turintiems vizažistams, kurie nori atnaujinti turimas žinias ir susipažinti su paskutinėmis tendencijomis.

Mokymų metu dirbama su itališka kosmetika „Nee“, kurią jau daugiau nei 30 metų vertina vizažistai iš viso pasaulio. Tai – kosmetika, skirta moterims, kurios investuoja į savo išvaizdą ir renkasi aukščiausios kokybės produktus siekdamos išryškinti savo grožį pačiu elegantiškiausiu būdu. „Nee“ makiažo liniją kuriantys meistrai įdarbino savo ilgametę patirtį estetikos industrijoje tam, kad galėtų pasiūlyti priemones, kurios taptų nepakeičiama pagalba kiekvienam vizažistui.

Mokymų metu Jūs:
* išmoksite paruošti veidą makiažui ir jį modeliuoti;
* įgysite naudingų žinių, kurias naudosite kiekvieną dieną;
* išbandysite darbą su profesionaliomis „Nee“ kosmetikos priemonėmis;
* įgysite dalyvavimą seminare patvirtinantį sertifikatą.

Pertraukų metu vaišinsime kava, arbata, užkandžiais ir saldumynais!

Registracija

Shopping Basket