Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Vizažisto darbo kasdienybė ir ypatybės: „Nee Make Up Milano“ su Oksana Pikul

Vizažisto darbo kasdienybė ir ypatybės: „Nee Make Up Milano“ su Oksana Pikul

Untitled-1

Data:

Vieta:

Trukmė:

Kaina:

Kviečiame vizažistus ir makiažo mylėtojus išmokti dirbti su profesionaliomis makiažo priemonėmis, kurias naudoja Holivudo žvaigždžių vizažistai. „Nee Make Up Milano“ kosmetika ne tik puošia, bet ir puoselėja odą: priemonių sudėtyje gausu naudingų medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis, ATPeptidai, vitaminas E, natūralūs aliejai ir ekstraktai. Priemonių pristatymo dalyviai susipažins su šio prekės ženklo produkcija ir stebės makiažo meistrės Oksanos Pikul kuriamą įvaizdį. Tai grožiui atsidavusi moteris, kurios kurti įvaizdžiai papuošė jau ne vieną fotosesiją ir žurnalo viršelį. Išmokite makiažo meistrystės paslapčių stebėdami, kaip dirba viena garsiausių vizažisčių Lietuvoje!

Kas yra „Nee Make Up Milano“?

Itališką kosmetiką „Nee Make Up Milano“ jau daugiau nei 30 metų vertina vizažistai iš viso pasaulio. Ši kosmetika skirta investuojantiems į savo išvaizdą ir besirenkantiems aukščiausios kokybės produktus siekiant išryškinti grožį pačiu elegantiškiausiu būdu. „Nee Make Up Milano“ makiažą kuriantys meistrai įdarbino savo ilgametę patirtį estetikos industrijoje tam, kad galėtų pasiūlyti priemones, kurios taptų nepakeičiama pagalba kiekvienam vizažistui.

Vienas svarbiausių „Nee Make Up“ privalumų – gerai apgalvota sudėtis. Joje nėra akrilų, silikonų ar kitų pakenkti galinčių elementų. Priemonės nedirgina odos, nekemša porų. Gausi natūralių aktyviųjų medžiagų produktų sudėtis, geriau už bet ką patvirtina, kad „Nee Make Up Milano“ laboratorijoje kuriama aukščiausios kokybės kosmetiką, teikianti visapusišką naudą odai. Be to, ši kosmetika nepardavinėjama parduotuvėse, ją įsigyti galima tik iš profesionalių vizažistų.

Mokymų metu išmoksite ir susipažinsite su:
– Italų gamybos „Nee Make Up Milano“ produkcija, priemonėmis skirtingiems odos tipams;
– Makiažo atlikimo eiga: odos paruošimu, įvaizdžio kūrimo eiliškumu;
– Universaliomis ir praktiškomis priemonėmis – atskleisime, ko reikia kiekvienam vizažistui;
– Vizažisto darbo kasdienybė ir ypatybės: vertingi patarimai tiesiai iš patyrusio meistro lūpų;
– Bus atliekamas 1 makiažo įvaizdis;
– Galimybė konsultuotis demonstracijos metu ir jai pasibaigus;
– Įgysite „Nee Make Up Milano“ tarptautinį sertifikatą.

Registracija

Shopping Basket