Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Kaip temperatūra gali padėti kovojant su celiulitu?

Kaip temperatūra gali padėti kovojant su celiulitu?

Celiulitu vadinami struktūriniai pasikeitimai, atsirandantys poodiniame riebaliniame sluoksnyje. Riebalinės lastęlės pasižymi ypatybe sulipti į gumulus, tačiau jų formavimasis yra ilgas ir apgaulingas procesas, nes akimis matomo paviršutinio odos sluoksnio būklė neatspindi realios situacijos. Gali pasirodyti, jog celiulitui pažaboti užteks ir švelnių priemonių, tokių kaip kremas ar masažas, tačiau jos veikia tik odos paviršių, o susitvarkius su vienu celiulito sluoksniu netrukus išlys gumulėliai, kurie slėpėsi giliau. Dėl šios priežasties yra ypatingai svarbu rasti priemones, kurios leis pasirūpinti šia problema iš esmės – veikiant giluminius odos sluoksnius.

Būtent tokiu principu veikia celiulito gydymas radijo dažniu ir kriostimuliacija, tačiau šios procedūros atliekamos pasitelkiant priešingas temperatūras. Gydymas radijo dažniu odą šildo, o kriostimuliacija – vėsina.

Celiulito gydymo radijo dažniu nauda

Gydymas radijo bangomis yra efektyvus, nes procedūros metu oda veikiama aukšto dažnio srove, kuri gamina giliąją šilumą. Šitaip skatinamas riebalų skaidymasis ir kolageno gamyba. Kolageną žmogaus kūnas gamina natūraliai, tačiau atsiradus celiulitui šis procesas suletėja, mažėja odos stangrumas, elastingumas ir kūnas gali atrodyti senesnis, nei yra iš tiesų. Verta paminėti ir tai, jog giluminė šiluma gerina ir bendrą kūno savijautą, kadangi aukštesnė temperatūra atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką bei audinių aprūpinimą deguonimi.

„Robolex“ – kūno kontūravimo prietaisas, naudojantis radijo dažnį

„Robolex“ daugiafunkcio prietaiso efektyvumą užtikrina 4 kartu veikiančių technologijų junginys. Viena iš programų yra radijo dažnis, tačiau ją papildo žemo dažnio ultragarsas (veikia riebalinį audinį), lazeris (įkaitina audinius, priverčia susitraukti riebalines ląsteles ir padeda jas skaidyti) ir vakuumas (užtikrina vienodą šilumos pasiskirstymą audiniuose, giliai masažuoja, stimuliuoja limfos tekėjimą, didina odos elastingumą). Šis derinys veiksmingai mažina celiulito požymius, stabdo jo progresą, siaurina apimtis, dailina kūno linijas, stangrina, sutvirtina ir atjaunina suglebusią, nelygią odą. Procedūra „Robolex“ aparatu rekomenduojama po riebalų nusiurbimo, gimdymo, svorio netekimo.

Celiulito gydymo naudojant kriostimuliaciją nauda

Kriostimuliacija (krioterapija) jungia fizoterapijos ir kosmetines procedūras, kuriomis siekiama greitai ir efektyviai sumažinti celiulitą, padailinti atskiras kūno sritis ir pastangrinti odą. Procedūros metu skysto azoto garai (siekiantys net iki -160°C) nukreipiami į problemines kūno vietas, tokiu būdu skaidomos šalčiui jautrios riebalinės poodžio ląstelės. Kriostimuliacija yra vertinga, nes jos metu užtikrinamas odos patempimas, kūno apimčių ir svorio mažėjimas, detoksikacija ir bendras savijautos pagerėjimas. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog po procedūros taip pat pastebimas pagėjęs raumenų tonusas, paspartėjusi kolageno gamyba.

„Robolex“ priešingybė – riebalus šaldantis AMI lazeris „Zeltra“

AMI lazerio „Zeltra“ veikimo principas yra paprastas – dėl šalčio riebalų ląstelės sukietėja ir kristalizuojasi, tuomet sensta, miršta ir kūne suyra natūraliai. Riebalų yrimo procesas yra ilgas, todėl atlikus kriostimuliacijos procedūrą jos poveikis išryškėja palaipsniui. Lazeris šaldo tiksliai apibrėžtas problemines sritis, tokiu būdu nepakenkiama aplinkiniams audiniams ir pasiekiamas optimalus rezultatas. Apibendrinant galima teigti, kad, net ir atsižvelgus į „Robolex“ ir „Zeltra“ veikimo skirtumus galima pastebėti, kad abu aparatai ne tik padeda efektyviai kovoti su celiulitu, bet ir turi daug kitų privalumų. Greičiausiai išsirinkti tinkamiausią procedūrą naikinant celiulitą padės konsultacija su specialistu.

Shopping Basket