Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » CO2 lazeris – inovatyvus būdas įvairioms odos problemoms spręsti

CO2 lazeris – inovatyvus būdas įvairioms odos problemoms spręsti

Anglies dioksido lazeriu atliekamas odos paviršiaus atnaujinimas naudojamas įvairioms odos ligoms gydyti. Anglies dioksido lazeriai labai tiksliai pašalina plonus odos sluoksnius, minimaliai pažeisdami aplinkines struktūras. Anglies dioksido lazerinis odos atnaujinimas prisideda prie kitų gydymo būdų, įskaitant tretinoino (Retin-A®) produktus, vitamino C losjoną, alfa hidroksirūgštis, cheminius pilingus, mikrodermabraziją, kolageno ar riebalų didinimą ir botulino toksiną (Botox®) veido linijoms ir randams mažinti.

Ko galima tikėtis anglies dioksido lazerio poveikio atnaujinimo metu ir po jo?

Gydomos sritys nuskausminamos vietiniu anestetiku. Kai gydomas visas veidas, gali būti taikoma bendroji anestezija. Raukšlės aplink akis, burną ar kaktą gali būti gydomos atskirai arba gali būti atliekamas viso veido odos atnaujinimas lazeriu. Dalinis veido odos atnaujinimas lazeriu trunka nuo 30 iki 45 minučių, o viso veido gydymas trunka nuo pusantros iki dviejų valandų. Gijimo metu rekomenduojama naudoti drėkinamąjį kremą. Retin-A ir (arba) glikolio rūgšties produktus galite vėl naudoti praėjus maždaug šešioms savaitėms po procedūros arba taip, kaip nurodė sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas.

Po procedūros būtina kasdien naudoti apsauginį kremą nuo saulės, kad apsaugotumėte lazeriu iš naujo išlygintą odą. Rekomenduojama naudoti plataus spektro apsauginį kremą nuo saulės, kuris apsaugo ir nuo ultravioletinių B, ir nuo ultravioletinių A spindulių. Naudokite specialiai veidui skirtą apsauginį kremą nuo saulės, kurio apsaugos nuo saulės faktorius (SPF) yra ne mažesnis kaip 30.

Kaip veikia CO2 lazerinis odos atnaujinimas?

Atnaujinant odos paviršių CO2 lazeriu naudojami lazerio šviesos impulsai. Šie spinduliai prasiskverbia į odos paviršių, kur juos sugeria odos ląstelėse esantis vanduo. Kai tai įvyksta, yra paveikiamas epidermis, arba paviršinis odos sluoksnis. Derma, arba vidurinis sluoksnis, įkaista, skatindama naujų kolageno skaidulų augimą. Gydant sritį, vietoj senų sluoksnių atsiranda nauja stangresnė ir lygesnė oda. Atliekant CO2 lazerinį odos atnaujinimą, dermatologas gali preciziškai tikslingai apdoroti konkrečias odos vietas, todėl gydymas nepaveiks likusios šalia esančios odos.

Odos atjauninimas su CO2 lazeriu: šios procedūros nauda?

CO2 lazeriu galima gydyti daugybę kosmetinių ir medicininių odos problemų – nuo matomų senėjimo požymių ir saulės padarytos žalos iki randų.

Smulkios linijos ir raukšlės: CO2 lazeriu atliekamas odos atnaujinimas gali sumažinti smulkių linijų ir raukšlių išvaizdą. Jis gali būti ypač veiksmingas: varnų pėdoms, linijoms ir raukšlėms po akimis ir aplink jas, linijoms ir raukšlėms ant kaktos, juoko linijoms arba raukšlėms aplink burną. Jis ne tik iš karto sumažina raukšles, bet ir skatina kolageno gamybą, todėl ilgainiui gali pagerinti odos būklę.

Saulės pažeista oda: UV spindulių poveikis gali prisidėti prie matomų odos senėjimo požymių, tokių kaip: raukšlės, suglebimas dėl sumažėjusio elastingumo, šiurkšti ir nelygi odos tekstūra, saulės dėmės, voratinklinės venos. CO2 lazeris gali gerokai sumažinti visų minėtų požymių ryškumą.

Riebalinių liaukų hiperplazija: ji atsiranda, kai riebalinėje liaukoje užsilaiko sebumas. Kai taip atsitinka, liauka padidėja ir ant odos, dažniausiai veido, susidaro nedidelis vaškinis guzelis. Nors jie nekenksmingi, kai kurie žmonės juos šalina dėl kosmetinių priežasčių. CO2 lazeris gali veiksmingai pašalinti šiuos iškilimus ir neleisti jiems ataugti. Apibendrinant galima teigti, kad CO2 lazeris efektyviai atjaunina odą ir padeda spręsti įvairias jos problemas. Tai – inovatyvi, plataus spektro įranga dermatologinėms procedūroms. Derinant šį lazerį su kitomis priemonėmis galima pasiekti įspūdingų rezultatų.

Shopping Basket