Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Biorevitalizacijos mokymai, galintys padėti atgaivinti pavargusią odą

Biorevitalizacijos mokymai, galintys padėti atgaivinti pavargusią odą

Biorevitalizacijos procesas yra natūrali, saugi invazinės kosmetinės procedūros alternatyva ir paprastai idealiai tinka dehidratuotai, sausai ir papilkėjusiai odai puoselėti. Šią procedūrą galima taikyti visam veidui, krūtinei, rankoms ir kaklui. Procesas apima keletą paviršinių injekcijų į epidermį, leidžiančių produktus perkelti į dermos sluoksnį, kuriame paprastai vyksta ląstelių sąveika.

Biorevitalizacijos mokymai: kodėl verta juos pasirinkti?

Iš visų klinikinių odos priežiūros procedūrų biorevitalizacija yra viena populiariausių tarp žmonių, ieškančių natūralesnės, ilgalaikės alternatyvos invazinėms procedūroms. Ji taip pat puikiai tinka kaip papildoma klinikinė procedūra prie esamo gydymo. Biorevitalizacija labai gerai veikia, jei ji derinama su cheminio šveitimo procedūromis, nes produktas giliau įsiskverbia į odą. „Mesoderma“ siūlo aukšto lygio biorevitalizacijos kursus. Jei dirbate kosmetologu arba norite įžengti į grožio ir odos priežiūros pasaulį, užsiregistravę į biorevitalizacijos mokymus įgysite daug žinių. Išmoksite, kaip tiksliai atlikti procedūrą ir suteikti didžiausią naudą savo klientams.

Ką apima biorevitalizacijos mokymai?

Biorevitalizacijos kursų metu padedama išmokti, kaip plona sterilia adata minimaliai pažeisti odos paviršių ir taip atjauninti bei pamaitinti odą, skatinant kolageno gamybą, stimuliuojant medžiagų apykaitą ir stiprinant elastino veiklą. Išsamūs biorevitalizacijos mokymai apima fiziologiją, odos anatomiją, mezoterapijos istoriją ir naudą, saugą ir sveikatą, produktų ir ingredientų rekomendacijas, priežiūrą po procedūros ir priežiūrą namuose.

Biorevitalizacija, kitaip vadinama „biologiniu atjauninimu“ arba „biologiniu atgaivinimu“, yra odos atjauninimo procedūra, skirta odai patempti, odos tonusui ir tekstūrai išlyginti, per odą įšvirkščiant multivitaminų tirpalo ir natūralių augalų ekstraktų, kurie, manoma, gerina odos senėjimo požymius. Ši procedūra dažnai atliekama kartu su kitomis veido procedūromis, kad būtų pasiekta bendra veido harmonija ir jaunystė. Be to, ji padeda pagerinti spuogų randus, saulės padarytą žalą, smulkias linijas ir raukšles, hiperpigmentaciją, melasmą, kūno randus ir suvienodinti odos spalvą bei tekstūrą.

Kokia biorevitalizacijos procedūros nauda?

Poodinės injekcijos atjaunina ląsteles, padaro jas aktyvesnes ir taip skatina kolageno ir elastino gamybą. Procedūras nuo senėjimo galite pradėti taikyti įpusėjus dvidešimtmečiui, kad išvengtumėte raukšlių susidarymo. Veido, kaklo, rankų ir plaštakų procedūras rekomenduojama atlikti kelis kartus per metus.

Biorevitalizacija padidina odos kraujotaką ir sukelia kolageno susidarymą. Po procedūros oda tampa švytinti, o rezultatai pradeda ryškėti jau kitą dieną po procedūros. Šios terapijos metu naudojamo aktyvaus tirpalo sudėtyje yra: hialurono rūgšties, neorganinių druskų, aminorūgščių ir vitaminų. Rezultatai matomi po 3-4 seansų, odos paviršius tampa elastingesnis, stangresnis, šviesesnis, išsilygina smulkios raukšlelės. Veido atjauninimas mezoterapija idealiai tinka visiems, norintiems greitai ir nechirurgiškai atnaujinti pavargusį veidą.

Kodėl biorevitalizacija tokia patraukli klientams?

Mūsų odoje natūraliai yra tam tikras kiekis hialurono rūgšties, kuri leidžia odai sulaikyti vandenį.  Senstant odos audiniuose gaminasi mažiau hialurono rūgšties, o dehidratacija tampa dideliu senėjimo požymiu. Biorevitalizacija naudoja hialurono rūgštį, kad natūraliai drėkintų odos ląsteles. Šis maitinamasis poveikis yra unikali šio gydymo būdo savybė, dėl kurios oda tampa elastinga, jaunatviška ir elastingesnė.

Žmonės, kuriems buvo atlikta odos atjauninimo biorevitalizacija, savo odą apibūdina kaip stangrią, švytinčią, jaunatvišką ir švytinčią. Procedūra paprastai atliekama per pradinį ciklą – vieną seansą per savaitę 4-6 savaites. Vėliau rezultatai palaikomi atliekant papildomus seansus. Biorevitalizacija klientams patraukli tuo, kad po procedūros nėra atsigavimo laikotarpio. Galima iš karto grįžti į darbą, o šalutiniai efektai įprastai išnyksta po kelių valandų. Taigi, biorevitalizacijos mokymai yra tikrai aktualūs.

Shopping Basket