Juliette Armand cheminių pilingų pritaikymas odos problemų gydyme

Juliette Armand cheminių pilingų pritaikymas odos problemų gydyme

Cheminis odos šveitimas (dar vadinamas „pilingu“) yra viena iš populiariausių procedūrų, skirtų odos būklės gerinimui. Cheminis odos šveitimas išpopuliarėjo dėl galimybės akivaizdžiai atjauninti odą be plastinės chirurgijos ir padėti tiems, kurie kenčia dėl aknės (spuogų) ir jų pasekmių bei panaikinti pigmentines dėmes.

Cheminio odos šveitimo metu, rūgšties pagalba sunaikinamos jungtys tarp ląstelių ir pašalinamas viršutinis odos sluoksnis. Dėl to oda ataugina naujus, sveikiau ir gražiau atrodančius audinius. Pašalinus paviršinį odos sluoksnį giluminiuose jos audiniuose pasikaitinama – elastino ir kolageno proliferacija. Didesnė elastino ir kolageno gamyba užtikrina akivaizdų odos atjauninimą.

Procedūra rekomenduojama siekiantiems:

– išlyginti mažas raukšleles;
– pašalinti su amžiumi atsiradusius odos pakitimus;
– sumažinti netolygią odos pigmentaciją, pigmentines dėmes;
– gydyti acne (spuogus);
– sušvelninti randelius po jaunatvinių spuogų (ypač veiksminga kai randeliai nauji);
– sumažinti porų kimšimąsi;
– pagerinti odos struktūrą – oda tampa stangresnė, elastingesnė bei švytinti.

„Juliette Armand“ kompanija įkurta 1992 metais, kai chemikai Michalis Papaefstratiou ir Julija Armagou nusprendė įžengti į grožio pasaulį ir ėmėsi kurti naujas grožio formules, diegti savo asmenines vertybes laboratoriniam darbui. Pagrindinis tikslas buvo sukurti inovatyvią kosmetiką, pagrįstą moksliniais tyrimais. „Norėjome identifikuoti tikruosius odos poreikius ir padedami mūsų mokslinių tyrimų pasiekti pagrindinį tikslą – kad žmonės gerai jaustųsi savo pačių odoje“ – sako „Juliette Armand“ įkūrėjai.

Juliette Armand Ameson – išbaigtos cheminių pilingų produktų serijos, išpildančios kiekvienos asmenybės individualius odos poreikius. Profesionali cheminių pilingų sistema, pagrįsta organinėmis rūgštimis, kuriomis siekiama atjauninti odą, suteikiant jai švytėjimo, šviesumo ir lygumo.

Į seriją įeina:

– 7 produktai su AHA ir BHA (alpha ir beta hidroksi rūgštys) ir AZA (dikarboksilo rūgštis);
– 2 PRO PEEL ir POST PEEL produktai odos pH sureguliavimui;
– 2 CALMING ir REPAIR produktai geresniam odos atsistatymui po cheminių pilingų.

* Glikolio rūgštis 50 % – keratolitinis efektas, ląstelių regeneracija, smulkių raukšlelių ir nelygios veido spalvos mažinimas, stangrinimas, odos švytėjimas.
* Pieno rūgštis 50 % – lengvas keratolitinis efektas, drėkinimas, odos ląstelių regeneracija, smulkių raukšlelių mažinimas.
* Migdolinė rūgštis 40 % – lengvas keratolitinis efektas, odos ląstelių regeneracija, drėkinimas, antimikrobinis efektas.
* Salicilo pilingas 30 % – keratolitinis, sutraukiantis ir antimikrobinis efektas.
* Azelaino 17 % – salicilo 20 % – kokteilis, skirtas aknės gydymui, turintis keratolitinį, sutraukiantį ir antimikrobinį efektą.

Mūsų mokymo centre „Mesoderma“, įsikūrusiame Kaune, Raudondvario pl. 107, nuolat vyksta mokymai ir kvalifikacijos tobulinimo kursai bei seminarai. Įkvėpti „Juliette Armand“ kosmetikos, nuolatos vykdome mokymus, parodomąsias programas bei suteikiame visą svarbią informaciją apie šią kosmetiką.

Shopping Basket