Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » CooLifting – moderni bei greita odos atjauninimo procedūra!

CooLifting – moderni bei greita odos atjauninimo procedūra!

Vos per 5 minutes atjaunėjusi oda – skamba per gerai, kad būtų tiesa? Išties sunku patikėti, tačiau „Coolifting“ prietaisas stangrinamąją veido procedūrą atlieka per rekordiškai trumpą laiką, todėl jai laiko rasite bet kurią dieną. Procedūra neinvazinė bei nesukelianti šalutinių poveikių, todėl neturėsite skirti laiko reabilitacijai – oda nebus paraudusi ar sudirgusi.

Kaip atrodo ši procedūra?

Procedūra labai paprasta – modernus prietaisas „Beauty Gun“ maitina odą regeneruojančiu serumu su hialurono rūgštimi, kuris jaunina, skaistina ir pakelia odą. Tuo pačiu metu veido audiniai yra vėsinami, dėl to procedūra tampa visiškai neskausminga. „Beauty Gun“ aparatas veikia dvejopai: šaltas CO2 srautas ir atomizuotos medžiagos kartu su aukštu slėgiu sukelia paradoksalų kraujagyslių judrumą: kraujagyslių susiaurėjimą ir jų išsiplėtimą. Pajutusios stiprų šalčio dirgiklį kraujagyslės susiaurėja ir išsiplečia, kad galėtų atsistatyti.

Krioforezė ir baroforezė – šalčio ir aukšto slėgio derinys sukelia stiprų „Coolifting“ veikliųjų medžiagų įsiskverbimą ir eksponentinį jo poveikio padidėjimą. Aparatas sukelia šiluminį šoką, tokiu būdu skatinama apatinių audinių stimuliacija. Aparatas atšaldo audinius, kurių temperatūra įprastai siekia 36° celcijaus, staigus temperatūros kritimas suaktyvina kraujagyslių veiklą: jos susitraukia ir išsiplėčia, paspartėja kraujo cirkuliacija veide ir jis akimirksniu pagyvėja. Suaktyvėjus kolageno ir elastino (dviejų baltymai, nulemiančių odos stangrumą ir jaunatvišką išvaizdą) gamybai jau po trumpos procedūros pastebimos sumažėjusios raukšlės.

Procedūros efekto palaikymui galima naudoti „Daily Gel Cream“ gelinį kremą, kuris turi stangrinamąjį poveikį. Dideliu vitaminų kiekiu ir hialurono rūgštimi praturtintas kremas drėkina odą ir suteikia jai švytėjimo, taip pat padeda efektyviai paslėpti raukšles. „CooLifting“ yra veiksminga priemonė, kuri suteikia tiek momentinį, tiek ir ilgalaikį rezultatą. Galima vienkartinė sesija, daugkartinės sesijos (3-4 procedūros per mėnesį – 1 procedūra kas savaitę), rekomenduojama palaikomoji sesija – 1 procedūra kiekvieną mėnesį.

Procedūros privalumai:

– Procedūra yra greita: sesija trunka vos 5 minutes. Procedūrų skaičius numatomas pirmosios konsultacijos metu.

– Procedūra itin efektyvi: minutės, kurias skirsite procedūrai, virs metais, kuriais atjaunės Jūsų oda.

– Procedūra neskausminga: jokių adatų ir jokių skalpelių – procedūra atliekama taikant specialią technologiją, neinvaziniu būdu.

– Nėra reabilitacinio laikotarpio: iškart galite grįžti į kasdienį ritmą, nėra jokių neigiamų procedūros požymių. Atvirkščiai – rezultatas matomas iškart, tad tai yra ideali procedūra prieš svarbų įvykį, priėmimą ar vakarėlį.

– Derinama su kitomis procedūromis: „CooLifting“ panaikina raudonį, padeda lengvinti bėrimus, kurie atsiranda po kitų veido procedūrų.

Teigiami pokyčiai po procedūros:

– Oda taps lygesnė ir atjaunėjusi;

– Oda taps stangresnė ir elastingesnė;

– Švaresnė ir labiau švytinti veido oda;

– Supaprastėjusi kasdienė odos priežiūra;

– Oda taps atsparesnė išorės poveikiui;

– Dings paviršinės ir sumažės didžiosios raukšlės;

– Pagerės limfos apykaita ir kraujotaka veido audiniuose.

Džiaugtis subalansuota veido oda dar niekad nebuvo taip paprasta!

Shopping Basket