Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Mezoterapija – būdas išsaugoti odos jaunystę ir grožį

Mezoterapija – būdas išsaugoti odos jaunystę ir grožį

Nemenka dalis vyresnio amžiaus žmonių veikiausiai sutiks, jog viena didžiausių subrendusio asmens svajonių būtų grįžti į jaunystę. Kadangi senėjimo procesas aktualus visiems, ši problema grožio srities specialistams ilgainiui tapo prioritetine – siekiant išsaugoti grožį sukurtos tokios medicininės procedūros kaip mezoterapija, kuri leidžia atnaujinti veido odą ir tokiu būdu bent iš dalies vėl pasijusti jaunu.

Šiame straipsnyje pasistengsime paprastai paaiškinti mezoterapijos procedūros esmę, įvardysime pagrindinius jos pliusus bei sritis, kurios gali būti pakoreguotos taikant šią metodiką. Norime, kad visi turėtų galimybę bent kuo nors pasidžiaugti, o atjaunėjimas yra pakankamai jaudinanti ir džiugesį kelianti idėja, tiesa?

Kas yra mezoterapija ir kaip ji atliekama?

Tikslingiausia būtų pradėti nuo mezoterapijos sąvokos apibrėžimo bei analizavimo. Taigi, kas yra ta mezoterapija? Kaip buvo minėta anksčiau, tai yra medicininė procedūra, leidžianti atnaujinti odą. Įstabu tai, jog tai yra pakankamai nauja technologija, kurią didžioji dalis specialistų vadina stebuklu –  rezultatai, kurie yra matomi iš karto po procedūros, tikrai žavi.

Klasikinė arba adatinė mezoterapija – procedūra, kurios metu įvairiose kūno ir odos vietose suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos. Jos patenka tiek į gilesnius, tiek į paviršinius odos sluoksnius, taip skatindamos odos gijimo procesus. Mezoterapijai naudojamų preparatų sudėtyje gali būti įvairių grožį ir sveikatą puoselėjančių medžiagų: hialurono rūgšties, kofermentų, vitaminų, mikroelementų (tokių kaip cinkas ar magnis), amino rūgščių, antioksidantų ir t. t. Tai – kokteilis Jūsų odai, padedantis išspręsti įvairias estetines ir sveikatos problemas.

Procedūra taip pat gali būti atliekama naudojant mezosiūlus arba mezopeną. Atliekant odos patempimo procedūrą mezoterapiniais siūlais pasiekiama itin natūraliai atrodanti kūno silueto arba veido ovalo korekcija. Patempimas mezo siūlais leidžia stiprinti ar pakelti konkrečią odos vietą, ši technika suteikia kelis metus išliekančius rezultatus, kurie atrodo itin natūraliai – odoje nelieka dirbtinio atjauninimo ženklų, nes siūlai ištirpsta 6 mėnesių eigoje.

Mezopenas atlieka paviršinį odos mikro subadymą, tokiu būdu gerinamas transderminis pasiekiamumas, skatinama kolageno gamyba. Mezopenas pranašesnis už namuose dažnai naudojamą adatinį volelį – jis traumuoja odą gerokai mažiau, kadangi tarp odos paviršiaus ir adatų dūrio nesusidaro įėjimo ir išėjimo kampas.

Kita vertinga informacija apie procedūrą:

Procedūra tinka moterims ir vyrams, kurių veiduose pastebimos nepageidaujamos raukšlės, fotosenėjimas, hiperpigmentacija, randai, oda praradusi elastingumą ir stokoja drėgmės, patamsėję paakiai, padidėjusios apimtys, silpni, lūžinėjantys ir slenkantys plaukai. Mezoterapija neatliekama nėščioms, žindančioms moterims, sergantiems ūmiomis ir lėtinėmis odos ligomis, neurologiniais susirgimais (pavyzdžiui, epilepsija), turintiems kraujo krešėjimo sutrikimų, būnant alergišku vienam iš mezoterapinių kokteilių ingredientų, esant pooperaciniam periodui ar polinkiui į keloidinių randų susidarymą. 

Be visų šių anksčiau išvardintų mezoterapijos pritaikymo būdų yra verta paminėti tai, jog ši procedūra sumažina celiulito požymius. Celiulitas – dažna ir opi problema, su kuria susiduria dauguma moterų. Suprantame, jog celiulitas gali neigiamai paveikti žmogaus savivertę, priversti jaustis nejaukiai lankantis baseinuose, sporto klubuose bei įvairiose kitose vietose šiltuoju metų laikotarpiu ir dėl to siūlome išmėginti mezoterapiją kaip vieną efektyviausių metodų kovojant su šiuo reiškiniu.

Išmokite profesionaliai atlikti mezoterapijos procedūrą

„Mesoderma“ organizuoja mezoterapijos procedūrų mokymus, kurie yra naudingi dermatologams ir medicinos kosmetologams, kurie nori išmokti atlikti mezoterapiją naudojant vieną iš šių technikų: mezoterapinius siūlus, klasikines adatas, mezopeną arba biorevitalizaciją. Šiuo metu galima rinktis iš 4 skirtingų programų, kurios suteikia puikią galimybę susipažinti su skirtingomis mezoterapijos technikomis. Daugiau apie šiuos mokymus galite perskaityti čia.

Shopping Basket