Grožio injekcijos –  alternatyva plastinei chirurgijai

Grožio injekcijos – alternatyva plastinei chirurgijai

Hialurono rūgšties užpildai veido kontūravimui – stabilizuotos hialurono rūgšties preparatai, skirti ilgalaikiam raukšlių užpildymui, audinių apimties ir defektų koregavimui. Šie užpildai taikomi, kai norima: 

– panaikinti nosies-lūpų raukšles, anatominius veido odos defektus;

– panaikinti „kiseto” raukšlytes aplink lūpas;

– koreguoti veido ovalą;

– pakoreguoti lūpų apimtį ir formą;

– pakeisti skruostų formą;

– panaikinti įdubimus ir odos defektus (pvz. randai).

Su amžiumi hialurono rūgšties sintezė organizme ima lėtėti, o jos skaidymas, priešingai – intensyvėja. Todėl oda netenka drėgmės, sulėtėja medžiagų apykaita, formuojasi raukšlės, oda suglemba bei praranda tonusą. Hialurono rūgšties injekcijos padeda atstatyti prarastą hialurono rūgšties kiekį odoje ir tokiu būdu ji ypač greitai atjaunėja ir pagražėja. Hialurono rūgštis injekcijoms naudojama tiek laisva (mezoterapijos, biorevitalizacijos procedūros), tiek stabilizuota forma (užpildai).

„TEOSYAL“ – ŠVEICARIŠKA KOKYBĖ

Kompanija „Teoxane“ įkurta 2004 metais, pagal preparatų pardavimą ir jų kokybę pasaulinėje rinkoje įmonė patenka į lyderių trejetą ir turi plačiausią veido užpildų, naudojamų įvairių veido zonų korekcijai, liniją, didelį spektrą mezoterapijai skirtų preparatų ir glikolinį pilingą. Hialurono rūgšties pagrindu sukurti veido užpildai yra klasikiniai ir su lidokainu. Kiekvienas užpildas turi savo fiziochemines savybes (darnumas, homogeniškumas, retikuliacijos laipsnis, apimties galimybės, hidratacijos laipsnis), tai leidžia specialistui išsirinkti optimalaus veiksmingumo formulę, kurią būtų galima suleisti į įvairias veido zonas. Kiekviena formulė po veido užpildo įvedimo užtikrina išreikštą ir ilgalaikę korekciją, jis gerai pasiskirsto audiniuose, nepažeidžia drenažo, yra neužčiuopiama, nekaupia skysčio pertekliaus, nemigruoja į kitas veido zonas, o pacientas po užpildo įvedimo greitai reabilituojasi.

Visi „Teosyal“ produktai yra monofaziniai ir sukurti pagal unikalų kompanijos „Teoxane“ patentą. Jie – netoksiški, neimunogeniški, aukšto efektyvumo ir atitinka šiuolaikinius estetinės medicinos reikalavimus. „Teoxane“ preparatai atitinka ilgalaikės korekcijos kriterijus, yra visiškai saugūs ir patogūs naudoti. Mezoterapinės formulės „Teosyal“ produktai yra ištirti ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu, turi koreliacinę ingredientų dozę, visi veido užpildai atitinka aukščiausius farmakopėjos reikalavimus, kas leidžia gauti aukščiausius regeneracijos rezultatus ir pilną paciento pasitenkinimą praktikoje.

Mesoderma organizuoja įvairius Teosyal veido užpildų mokymus norintiems iš pagrindų išmokti atlikti odos injekcijas arba pagilinti žinias ir kelti kvalifikacijos lygį. Suteikiame visą reikalingą informaciją procedūrų atlikimui, taip pat suteikiame galimybę konsultuotis mokymams pasibaigus. Žinių niekada nebus gana!

Shopping Basket