Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Grožio injekcijos – alternatyva plastinei chirurgijai

Grožio injekcijos – alternatyva plastinei chirurgijai

Hialurono rūgšties užpildai veido kontūravimui – stabilizuotos hialurono rūgšties preparatai, skirti ilgalaikiam raukšlių užpildymui, audinių apimties ir defektų koregavimui.

Šie užpildai taikomi, kai norima: 
– panaikinti nosies-lūpų raukšles, anatominius veido odos defektus;
– panaikinti „kiseto” raukšlytes aplink lūpas;
– koreguoti veido ovalą;
– pakoreguoti lūpų apimtį ir formą;
– pakeisti skruostų formą;
– panaikinti įdubimus ir odos defektus (pvz. randai).

Su amžiumi hialurono rūgšties sintezė organizme ima lėtėti, o jos skaidymas, priešingai – intensyvėja. Todėl oda netenka drėgmės, sulėtėja medžiagų apykaita, formuojasi raukšlės, oda suglemba bei praranda tonusą. Hialurono rūgšties injekcijos padeda atstatyti prarastą hialurono rūgšties kiekį odoje ir tokiu būdu ji ypač greitai atjaunėja ir pagražėja. Hialurono rūgštis injekcijoms naudojama tiek laisva (mezoterapijos, biorevitalizacijos procedūros), tiek stabilizuota forma (užpildai).

„TEOSYAL“ produktais atliekama biorevitalizacija

Organizmui senstant sumažėja hialurono rūgšties kiekis, kuris labai svarbus norint išlaikyti odos grožį. Dažniausiai hialurono rūgšties trūkumas pastebimas ne tik veide, bet ir kaklo, dekoltė ar rankų srityse. Net ir tinkamai maitinantis bei išgeriant pakankamą kiekį vandens, negalime užtikrinti tinkamo odos drėkinimo. Kremai turi tik laikiną efektą, nes jie įsigeria tik į viršutinį odos sluoksnį, o biorevitalizavijos procedūros leidžia vėl susigrąžinti odos spindesį, elastingumą ir gražią spalvą.

Biorevitalizacijos procedūros metu, kuri trunka 30-60 minučių, į vidurinį ir gilujį odos sluoksnius yra įvedama gryna hialurono rūgštis. Procedūra atliekama mikropapulių arba retrogradinių linijų būdu. Tam, kad būtų pastebimas ilgalaikis efektas, reikia atlikti 2-4 procedūras, tačiau jų skaičius priklauso nuo odos tipo ir būklės. Atlikus biorevitalizaciją padidėja odos tonusas bei elastingumas, pagražėja odos spalva ir tekstūra, sumažėja smulkiosios raukšlės, atsiradusios dėl hialurono rūgšties trūkumo. Po procedūros galimas nedidelis odos paraudimas ir patinimas, tačiau neverta nerimauti, nes jis greitai praeina.

Odos sausumas ir raukšlelės yra vienos dažniausių klientų nusiskundimų priežasčių. Tam puikiai padedanti biorevitalizacija leidžia ir vėl mėgautis gera savijauta bei gražia veido oda. Kartais manoma, kad veido kremuose esanti hialurono rūgštis pakankamai drėkina odą. Verta paminėti, kad kremas įsigeria tik į viršutinį odos sluoksnį, tad norint pasiekti reikalingą drėkinimą, patartina hialurono rūgštį įvesti į giliuosius odos sluoksnius. Tokiu būdu stimuliuojama kolageno ir elastino regeneracija. Grožis nėra amžinas, todėl ir biorevitalizacijos procedūros poveikis išliks ne visuomet. Vidutiniškai efektas išlieka 3-8 mėnesius (retais atvejais – ilgiau), todėl rekuomenduojama atlikti pakartotinas procedūras.

Puoselėjamas grožis duoda teigiamų rezultatų. Mūsų savijauta ir pasitikėjimas savimi bus gerokai didesni, kai jausimės gerai ir gražiai. Odos drėkinimas yra labai svarbus bet kuriame amžiuje, todėl reikia pasirūpinti tinkama mityba, kosmetikos priemonėmis bei profesionalia veido odos priežiūra.

„TEOSYAL“ – šveicariška kokybė

Kompanija „Teoxane“ įkurta 2004 metais, pagal preparatų pardavimą ir jų kokybę pasaulinėje rinkoje įmonė patenka į lyderių trejetą ir turi plačiausią veido užpildų, naudojamų įvairių veido zonų korekcijai, liniją, didelį spektrą mezoterapijai skirtų preparatų ir glikolinį pilingą. Hialurono rūgšties pagrindu sukurti veido užpildai yra klasikiniai ir su lidokainu. Kiekvienas užpildas turi savo fiziochemines savybes (darnumas, homogeniškumas, retikuliacijos laipsnis, apimties galimybės, hidratacijos laipsnis), tai leidžia specialistui išsirinkti optimalaus veiksmingumo formulę, kurią būtų galima suleisti į įvairias veido zonas. Kiekviena formulė po veido užpildo įvedimo užtikrina išreikštą ir ilgalaikę korekciją, jis gerai pasiskirsto audiniuose, nepažeidžia drenažo, yra neužčiuopiama, nekaupia skysčio pertekliaus, nemigruoja į kitas veido zonas, o pacientas po užpildo įvedimo greitai reabilituojasi.

Visi „Teosyal“ produktai yra monofaziniai ir sukurti pagal unikalų kompanijos „Teoxane“ patentą. Jie – netoksiški, neimunogeniški, aukšto efektyvumo ir atitinka šiuolaikinius estetinės medicinos reikalavimus. „Teoxane“ preparatai atitinka ilgalaikės korekcijos kriterijus, yra visiškai saugūs ir patogūs naudoti. Mezoterapinės formulės „Teosyal“ produktai yra ištirti ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu, turi koreliacinę ingredientų dozę, visi veido užpildai atitinka aukščiausius farmakopėjos reikalavimus, kas leidžia gauti aukščiausius regeneracijos rezultatus ir pilną paciento pasitenkinimą praktikoje.

Puiki žinia grožio srities profesionalams: „Mesoderma“ organizuoja injekcijų kursus, kurie yra naudingi dermatologams ir estetinės medicinos specialistams, trokštantiems išmokti atlikti veido injekcijas, suteiksiančias profesionalius, natūraliai atrodančius rezultatus. Grožio injekcijų kursai yra puiki galimybė pagilinti savo žinias apie odos užpildus bei pritaikyti jas praktiškai. Daugiau informacijos čia.

Shopping Basket