Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » D-LAB NUTRICOSMETICS jau pas mus!

D-LAB NUTRICOSMETICS jau pas mus!

Džiaugiamės galėdami pirmieji Lietuvoje pristatyti D-LAB Nutricosmetics – 100 % natūralius maisto papildus, sukurtus puoselėti Jūsų sveikatą ir grožį! 

Netinkama mityba, stresas, oro tarša, fizinio judėjimo stoka – pagrindiniai veiksniai, kurie daro įtaką mūsų organizmo prastai savijautai, netenkinamai odos ir plaukų išvaizdai. Ilgainiui, toksinams užsilikus mūsų organizme, galime pradėti jausti nervų ir hormonų disbalansą, imuniteto silpnėjimą, dėl ko bendra organizmo savijauta yra suprastėjusi, esame nervingi, neišsimiegoję ir nepatenkinti. Mūsų plaukai praranda tvirtumą, blizgesį bei pradeda stipriai slinkti, o oda tampa papilkėjusi, praranda elastingumą bei pradeda atsirasti įvairios kilmės bėrimai. Susidūrus su šiomis ar panašiomis problemomis, D-Lab pasiruošusi įveikti jas ir sugrąžinti prarastą gerą savijautą!

D-Lab Nutricosmetics asortimentą sudaro įvairūs, 100% natūralios sudėties maisto papildai, sprendžiantys odos, plaukų, antsvorio, nemigos, hormonų disbalanso, imuninės sistemos ar kitas problemas, kurios trukdo palaikyti gerą organizmo savijautą.

„Mūsų SPA rūpinasi kiekvienu klientu
individualiai ir visapusiškai, todėl paslaugos,
kurias teikdami rūpinamės išorine ir vidine
kliento gerove, mums yra svarbios. Pasirinkome
D-LAB, nes jie yra natūralus, ekspertų kurtas
prekinis ženklas ir jų produkcija atitinka
dabartines tendencijas.”
Nadia Gobert, Spa Manager Lutetia
Paris

D-Lab Nutricosmetics laboratorija įkurta Prancūzijoje, kurios laborantai kruopščiai atrenka maisto papildų sudėtyse esančias sėklas, bendradarbiaudami su vietiniais Overnėjos kooperatyvais ir derliaus nuėmimo asociacijomis. D-LAB yra pirmaujanti inovacijų ir ekologijos srityse, taikant ekstrahavimo metodus, pagrįstus vandens garais ir superkritiniu CO2, išskyrus tirpiklius iš naftos chemijos.

Maisto papildų gamyba yra griežtai kontroliuojama ir sertifikuota pagal ISO 22000 maisto saugos standartą. Tai aukščiausias maisto saugos standartas, farmacinės kokybės žymėjimas, kuris nurodo, kad produkto gamyba yra saugi, o produkto formulė yra išdirbta ir nekenkianti vartotojui.

D-Lab formulių kūrėjų komandą sudaro 12 savo srities profesionalų – gydytojai ir estetinės medicinos specialistai, flebologai, vaistininkai, mikro mitybos specialistai, dermatologai ir kiti specialistai, kurie suvieniję savo jėgas, kuria išskirtinės natūralios sudėties maisto papildų formules.

Įtraukite į savo mitybos racioną D-Lab ir džiaukitės matomais rezultatais!

Norite savo klientus pradžiuginti D-Lab Nutricosmetics natūraliais maisto papildais ir pasirūpinti jų sveikata? Susisiekite su savo vadybininku arba info@mesoderma.eu!

Shopping Basket