Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Birdie – lūkesčius pranokstantys maisto papildai!

Birdie – lūkesčius pranokstantys maisto papildai!

Su nekantrumu pristatome „Birdie Nutrition“ – natūralius maisto papildus, kuriuos verta išbandyti kiekvienam, puoselėjančiam savo grožį ir gerą savijautą.

 „Birdie“ sumaniai suderina malonumą, godumą ir efektyvumą. Klausiate, kaip tai gali būti įmanoma? Ogi labai paprastai: ši įmonė nesivelia į kompromisus ir pasitenkina tik pasiekusi geriausią rezultatą.

Žaisminga pakuotė, rimta sudėtis – „Birdie“ skiriamasis bruožas

„Birdie“ dizaineriai supranta pirmojo įspūdžio svarbą, todėl daug dėmesio skiria žavių pakuočių kūrimui – juk išvaizda yra pirmoji prekės savybė, kurią pastebi pirkėjas. Saugu teigti, kad jų kūrybiniai sprendimai pasiteisino – išties sunku neatkreipti dėmesio į tokį ryškų dizainą. Tik neleiskite, kad žaisminga išorė jus apgautų – produktų viduje slypi rimti ir vertingi gamtos turtai.

„Birdie“ pakuočių spalvos atlieka ir praktinę funkciją: atskiria tris produktų rūšis. Produktai, kurių pavadinimai užrašyti violetiniame fone yra skirti bendram savijautos gerinimui, rožinis fonas nurodo, kad priemonė puoselės jūsų odos grožį, o žydrame fone užrašyti pavadinimai leis suprasti, kad tai – kūno tobulinimui skirti produktai. Žinoma, ši informacija pateikiama ir aprašymuose.

Jaunesnė, bet ne prastesnė – ką atskleidžia prekės ženklo istorija?

„Birdie“ yra pasaulyje jau gerai žinomos įmonės „D-LAB“ dukterinė įmonė. „D-LAB“ ir „Birdie“ įkūrėja Fleur Phelipeau tiki, kad grožis yra sveiko kūno atspindys. Grožis ir sveikata neabejotinai yra glaudžiai susiję: skaistus veidas, spindintys plaukai ir glotni oda parodo, jog žmogus tinkamai savimi rūpinasi, o jo organizmui netrūksta vitaminų bei kitų veikliųjų medžiagų.

Ne paslaptis, jog grožio industrija gali būti labai tarši – produktų gamybai kartais naudojamos gamtai kenksmingos medžiagos, kurios teršia vandenį patekusios į nuotekų sistemas žmogui nusiprausus. Nerimą kelia ir pakuotėms naudojamo plastiko kiekiai, todėl Fleur Phelipeau teigia jaučianti atsakomybę prisidėti prie teigiamų pokyčių šioje srityje, tai paskatino ją rinktis stiklines arba kartonines pakuotes. Be to, etiketės ant kartoninių pakuočių yra spausdinamos ekologiškais, iš daržovių gaminamais dažais.

„D-LAB“ ir „Birdie“ produktų formules sudaro gamtą tausojančios ir žmogaus kūną gerbiančios natūralios veikliosios medžiagos, jos buvo atidžiai sudarytos teikiant pirmenybę vietiniams augalams, įmonė bendradarbiauja tiesiogiai su tiekėjais. Šalia to svarbu paminėti, jog „Birdie“ neatlieka testų su gyvūnais siekdami įsitikinti savo produktų efektyvumu, o pačiuose produktuose nerasite GMO, konservantų, glitimo, nanodalelių ar naftos chemijos. Visa produkcija atitinka Prancūzijos ir Europos kokybės standartus.

Švęskite moteriškumą jį puoselėdami

„Birdie“ savo vizijoje įkūnija jauną, laisvą ir pašėlusią moterį, kuri ryžtingai priima visus likimo siunčiamus iššūkius, trokšta patirti gyvenimo pilnatvę. Tik jausdamasi gerai savo kūne moteris gali atiduoti save mylimoms veikloms, atsiskleisti visu grožiu ir sužydėti ryškiausiomis spalvomis. „Birdie“ skatina moteris būti švelniomis sau ir išreikšti meilę savo kūnui parodant jam daugiau dėmesio, rūpesčio.

„Nepriimkime nuolatinio nuovargio, papilkėjusios veido spalvos ir pasišiaušiusių plaukų kaip savo naujos realybės. Aš optimistiškai žiūriu į maisto papildus ir labai tikiu jų gebėjimu suaktyvinti mūsų grožį iš vidaus, tuo pačiu metu gerinant ir bendrą organizmo savijautą bei darnią veiklą“ – teigia „Birdie“ įkūrėja Fleur Phelipeau.

„Birdie“ siekia pakeisti nuostatą, jog maisto papildai turi būti beskoniai – todėl be jokios graužaties mėgaukitės grožį puoselėjančiais uogų ir vaisių skonio guminukais, natūraliomis medžiagomis paskanintais vitaminų eliksyrais, arbatomis. Aprūpinti organizmą visomis reikalingomis medžiagomis dar niekada nebuvo taip paprasta ir malonu!

Norite savo klientus pradžiuginti „Birdie“ natūraliais maisto papildais ir pasirūpinti jų sveikata? Susisiekite su savo vadybininku arba parašykite laišką adresu info@mesoderma.eu!

Shopping Basket