Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Mucosamin – chemoterapijos sukelto mukozito ir dermatito gydymui ir audinių regeneracijai

Mucosamin – chemoterapijos sukelto mukozito ir dermatito gydymui ir audinių regeneracijai

Pirmieji Lietuvoje pristatome Mucosamin – profesionalios medicinos produktų liniją, skirtą gydyti burnos ertmės ir gleivinės bei makšties ir tiesiosios žarnos uždegimus, kuriuos sukelia chemoterapija, radioterapija bei kiti veiksniai. Mucosamin – unikalūs, analogų neturintys produktai, už kitas panašias priemones pranašesni tuo, jog ne tik mažina įvairių uždegimų sukeltą skausmą bei diskomfortą, bet ir iš tiesų spartina audinių gijimą.

Šių priemonių efektyvumą paremia klinikiniai tyrimai. Pavyzdžiui, tyrimas, kuriame dalyvavo 120 moterų parodė, kad Mucosamin Vaginal Cream naudojimas taikant radioterapijos gydymą dubens srityje teigiamai veikia makšties gleivinės būklę. Tyrimo metu moterys suskirstytos į vienodo dydžio A ir B grupes. A grupė radioterapijos metu naudojo Mucosamin Vaginal Cream, B grupė nenaudojo nieko. Paaiškėjo, jog A grupei priklausiusios moterys juto mažesnį skausmą ir sausumą po gydymo. Taigi, buvo pastebėta, jog šio kremo naudojimas optimaliai pašalina aktininio makšties uždegimo simptomus ir sumažina jų sunkumą.

Mucosamin produktų pagrindinės veikliosios medžiagos – natrio hialuronatas ir amino rūgštys:

– Natrio hialuronatas – hialurono rūgšties natrio druska. Hialurono rūgštis yra pagrindinis jungiamojo audinio komponentas, kuris skatina audinių atsistatymą. Įrodyta, kad Mucosamin sudėtyje esantis natrio hialuronatas ir hialurono rūgštis skatina ląstelių regeneraciją.
– Amino rūgštys – uždegimų ir žaizdų nuvargintai odai atstatyti būtinos amino rūgštys, kurios skatina kolageno susidarymą odoje. Kolagenas – vienas svarbiausių  komponentų, esančių mūsų odoje, kuris  atsakingas už odos regeneraciją, elastingumą bei ląstelių stiprumą. Mucosamin sudėtyje esančios amino rūgštys skatina žaizdų gijimą ir tarpląstelinės matricos formavimąsi.

Mucosamin produktų asortimentą sudaro:

Burnos skalavimo skystis – skirtas norint palengvinti ir gydyti vėžio gydymo sukeltą burnos mukozitą, burnos ertmės opines potologijas, taip pat padėti žaizdoms gyti po liežuvio ir burnos gleivinės chirurginių operacijų. Šis preparatas rekomenduojamas visiems pradėjusiems radiologinį gydymą ar chemoterapiją.

Burnos purškalas – skirtas gydyti burnos gleivinės uždegimą, kurį sukėlia vėžio gydymas radioterapija ar chemoterapija. Taip pat tinkamas norint palengvinti burnos opų ir burnos džiūvimą, uždegiminius procesus.

Makšties kremas – padeda gydyti makšties gleivinę bei skausmingus neurologinių pažeidimų simptomus. Padeda atstatyti pažeistus makšties audinius bei gydyti infekciją.

Rectal gelis – tiesiosios žarnos gleivinės gijimo proceso pagalbinė priemonė. Taip pat gelis skirtas gydyti tiesiosios žarnos mukozitą, sukeltą radioterapijos arba dubens navikų chemoterapijos metu. Gelis pagerina gleivinės tropizmą bei padeda išvengti pasikartojančių gleivinės uždegimų.

Radioderm purškalas – apsaugo odą ankstyvose radioterapijos sukeltų pažeidimų ar dermatito stadijose. Šis preparatas turi prevencinį poveikį audinių pažeidimų gydymui, mažina paraudimą, niežulį ir deginimą zonose, veikiamose jonizuojančios spinduliuotės.

Mucosamin produkcijos įsigyti galite:
Apotheka“ vaistinėse, esančiose didžiuosiuose Lietuvos miestuose;
„Gintarinės vaistinės“ internetinėje parduotuvėje;
„Universiteto vaistinės“ fizinėje ir internetinėje parduotuvėje.

Shopping Basket