Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Saugus ir efektyvus dantų balinimas namie – ką būtina žinoti?

Saugus ir efektyvus dantų balinimas namie – ką būtina žinoti?

Balta, spindinti šypsena – kiekvieno žmogaus siekiamybė ir gražiausias aksesuaras. Yra šimtai skirtingų būdų balintis dantis namie: dantų trynimas banano arba citrinos žievele, tepimas kokosų aliejumi, dantų valymas pasta iš trintų braškių, burnos skalavimas obuolių actu ir dar daugiau. Šie keisti metodai galbūt ir gali suteikti trumpalaikius rezultatus, tačiau naudodami abejotino veiksmingumo priemones rizikuojate patirti daugiau žalos nei naudos.

Tai ypatingai aktualu kalbant apie rūgštingesnes priemones, tokias kaip obuolių actas ar citrinų žievė – naudodami jas savo nuožiūra galite pakenkti dantų emaliui. Nekurkite sau dar daugiau problemų – rinkitės saugias, profesionalias dantų balinimo sistemas ir išvenkite nepageidaujamų išlaidų odontologo kabinete.

Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis – itin populiarus ir paprastas metodas. Anksčiau ši procedūra buvo atliekama tik odontologo kabinete, tačiau šiais laikais ją galima atlikti ir savo namuose – jums patogiausiu metu. Produktus saugiam ir efektyviam dantų balinimui siūlo visame pasaulyje vertinama įmonė „Beyond“, laikoma estetines odontologijos lydere.

„Beyond“ suteikia galimybę dantis išbalinti visiškai savarankiškai – norėdami naudotis jų sistema turėsite pritaikyti savo dantims tinkančias formeles. Pritaikyti formeles visai nesudėtinga, tereikia įspausti savo dantis į iš anksto paruoštą medžiagą, kuri yra CoreWhite dantų balinimo rinkinio sudedamoji dalis.

Perliniai dantys vos per 30 minučių per dieną

„Beyond“ CoreWhite rinkinį sudaro 6 gelio švirkštai, 2 EVA medžiagos lakštai, naudojimo instrukcija ir nešiojamas dėklas. Dantų formeles užpildantis gelis yra praturtintas švelnia 6 % vandenilio peroksido (H₂O₂) formule, kuri veiksmingai pašalina dantų tamsumą sukėlusius pigmentus. „Beyond“ dantų balinimo sistema išsiskiria tuo, jog ant dantų uždėtas formeles reikia nešioti vos 30 minučių per dieną, todėl tikrai neturėsite kankintis miegodami sukandę dantis visą naktį. Vienas dantų balinimo kursas trunka 14 dienų, jį galima kartoti pagal poreikį, tačiau vertėtų pasikonsultuoti su dantų priežiūros specialistu.

Dantis balinančios pastos ilgalaikiam rezultatui

Balinantis dantis namuose trokštamą rezultatą kurti padeda ir kasdien naudojamos specialios sudėties „Beyond“ Pearl White serijos dantų pastos. Šie produktai pašalina pavirštines dėmes ir užtikrina dantų akmenų kontrolę, suteikia ilgai išliekantį gaivų kvapą bei palaiko emalio mineralizaciją. Šios dantų pastos yra visiškai saugios naudojimui: jos nepažeidžia dantų, nes neturi savyje kietųjų dalelių, kurios galėtų mechaniškai suploninti viršutinį emalio sluoksnį. Dantų baltumą palaiko ir tabako vengimas, dažančių maisto produktų ir gėrimų atsisakymas, o svarbiausia – reguliariai ir sąžiningai atliekamas dantų ir tarpdančių valymas, burnos skalavimas.

Išbandykite „Beyond“ dantų balinimą namuose ir pajuskite akivaizdų skirtumą vos po kelių procedūrų. Greiti rezultatai ir jokio diskomforto – patikėkite savo šypsenos grožį profesionalams ir įsitikinkite patys.

Shopping Basket