Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » A-PRP gydymo pritaikymas veido odos priežiūroje

A-PRP gydymo pritaikymas veido odos priežiūroje

Trombocitais praturtintos plazmos terapija (A-PRP) – natūralus būdas paspartinti audinių gijimą bei ląstelių atsinaujinimą. Terapijos metu išgaunamas paciento kraujas, tuomet jis yra centrifuguojamas ir pagamintas preparatas suleidžiamas į problemines sritis. Procedūros tikslas paprastas – sujungti natūralias kūno gijimo galimybes ir pažangiausias technologijas nesukeliant alerginės ar autoimuninės reakcijos.

PRP terapijos veikimo principas ir privalumai

Suleidus PRP preparatą odos viduje esantys trombocitai išleidžia augimo faktorius, kurių koncentracija yra šiek tiek tankesnė nei įprasto kraujo. Tokiu būdu siekiama skatinti ląstelių fibroblastų proliferacijos ir papildomų ląstelių matricos komponentų, tokių kaip kolageno ir elastino sintezę, kadangi šie elementai yra atsakingi už odos elastingumą.

Laukiama nauda – išaugęs odos elastingumas, sumažėjusios raukšlės ir pašviesėjusi odos spalva. PRP gydymas leidžia užpildyti gilesnes raukšles, paakiuose susidariusias raukšles. Rezultatai yra matomi jau po pirmųjų savaičių, bet norint pasiekti optimalų efektą verta pasikonsultuoti su gydytoju, kuris pateiks rekomendacijas dėl procedūrų kurso tęsimo. Gydymas priklauso nuo paciento autologinių ląstelių ir jų gebėjimo greitai regeneruotis, todėl visada galimi natūralūs skirtumai tarp pacientuose pastebimų rezultatų. PRP ypač naudojamas klinikinių tyrimų studijose, kuomet gilių žaizdų gijimas neturi šalutinio poveikio.

A-PRP taikymas veido procedūrose

Naudojant „Regen PRP“ jūsų veido oda taps švytinti ir jaunatviškai atrodanti. Tai – gydymas, kurį pasitelkus yra atstatomas senėjimo sukeltas poveikis. Anot Dr. Yien Yeo, „Regen PRP“ pagalba išsekusią veido odą galima atnaujinti taip, kad šį vėl būtų jaunatviška ir kupina sveiko spindėjimo. Šis gydymo metodas padeda atstatyti prarastą veido pilnumą ir paciento trombocitų pagalba pagyvina visus odos sluoksnius.

Gydytojas teigia: „RegenLab“ trombocitais praturtintos plazmos terapija yra biologinis, maksimalią naudą teikiantis, į odos atjauninimą sutelktas gydymas. Jo metu naudojamos tik paties paciento ląstelės, kurios atstato odos kokybę ir raukšlėms bei randams suteikia pilnumo, atgaivina veido spalvą ir pagyvina odą.“

Senėjimo proceso metu odoje mažėja kolageno ir elastino kiekiai, todėl pradeda formuotis gilios linijos, raukšlės, o pati oda išsausėja. Prisijungdama prie natūralių kūno gydomųjų mechanizmų, „RegenLab“ PRP terapija padeda atstatyti šio proceso poveikį.

Apie procedūrą – tiesiai iš patyrusio gydytojo lūpų

Sąvoka „trombocitais praturtinta plazma“ naudojama siekiant apibūdinti kraujo plazmą, kurioje yra labai didelė trombocitų koncentracija. Dr. Yeo aiškina, kad „trombocitai yra sudedamoji kraujo dalis, kuri yra būtina kraujo krešėjimo ir audinių atsinaujinimo procesams. Trombocitų koncentrate randami ypatingi baltymai, kurie ne tik atnaujina audinius, bet ir inicijuoja naujų kraujagyslių formavimąsi, jungiamojo audinio atstatymą.“ Dėl to stimuliuojama kolageno ir hialurono rūgšties gamyba, oda tampa sveikesnė ir gyvybingesnė. PRP terapija puikiai tinka visos veido odos gydymui, o labiausiai – gydant raukšles, gilias linijas ir bendrą veido kontūrų pilnumo praradimą, išplonėjusią odą.

„Mano pacientai pastebėjo, kad jų oda tapo glotnesnė ir minkštesnė“ – tvirtina Dr. Yeo. „Tai tampa ypač akivaizdu tais atvejais, kai PRP buvo suleidžiama po akimis ir kaklo srityje, todėl galima teigti, kad šis gydymas itin tinka 40-60 metų amžiaus žmonėms. Įprastai kaklo ir dekoltė sritis be chirurginių įsikišimų patobulinti labai sunku, tačiau mano patirtis rodo, kad šios sritys labai šauniai reaguoja į PRP terapiją“ – pastebi Dr. Yeo.

PRP terapijos eiga ir rezultatas

Gydymo procedūra paprastai trunka apie 40 minučių. Jos metu iš paciento paimami du mėgintuvėliai kraujo (apie 10-20 ml) – tokio kiekio pakanka viso veido gydymui. Dr. Yeo paaiškina, kad „paimtas kraujas centrifūguojamas, iš jo išskiriama plazma bei ląstelės. Išskyrimo procesas trunka apie 10 minučių. Po to koncentruota plazma plonos adatos pagalba mažais kiekiais suleidžiama į problemines vietas. Proceso metu patiriamas minimalus diskomfortas. Po procedūros injekcijų vietos gali būti paraudusios arba patinusios, tačiau įprastai po nakties jokių žymių nebelieka. Jei pacientas labai nerimauja, tuomet geriausia procedūrą atlikti penktadienį. Tokiu būdu iki artimiausios darbo dienos (pirmadienį) tikrai neliks jokio patinimo. Taipogi paciento patogumui procedūros metu galima naudoti vietinio nuskausminimo kremą.“

Akivaizdūs bendri rezultatai pastebimi praėjus maždaug trims mėnesiams, tačiau Dr. Yeo teigia, kad odos tekstūra, spalva ir hidracija pagerėja jau po kelių savaičių: „paprastai, norint geriausių rezultatų reikia atlikti keletą procedūrų, bet aš visuomet rekomenduoju palaukti bent tris mėnesius. Tokiu būdu galime geriausiai įvertinti esamus rezultatus ir tik tada atlikti tolimesnį gydymą.“

PRP injekcijos – geriausias pasirinkimas pacientams, norintiems savo veidą išryškinti ir paskaistinti, kadangi procedūra suteikia itin natūraliai atrodančius rezultatus. Norintiems pilno komplekto, gydymo rezultatai pasiekiami palaipsniui ir odai suteikiamas bendras šviesus ir jaunatviškas spindesys.

Atraskite jaunystės kodą savo kraujyje!

Shopping Basket