Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Rūgštinio odos šveitimo sistemos – kuri tinkamiausia jums?

Rūgštinio odos šveitimo sistemos – kuri tinkamiausia jums?

Veido pilingas, kitais žodžiais įvardijamas kaip odos šveitimas – viena svarbiausių odos priežiūros procedūrų. Cheminis šveitimas (rūgštinis šveitimas) – procesas, kurio metu kontroliuojamas odos (dalinio ar viso epidermio su derma ar be jos) sužalojimas, naudojant cheminį šveitimo preparatą, kuris sukelia paviršinius pažeidimus. Paviršinė odos eksfoliacija priklauso nuo naudojamos rūgšties, jos koncentracijos – kurią parenka pagal problemą specialistas. Šveitimai gali būti atliekami kelių rūšių: mikrodermabrazija, ultragarsinis šveitimas ir rūgštinis pilingas. Tai – labai plati tema, todėl šiame straipsnyje išsamiau aptariami tik rūgštinio pilingo privalumai ir nauda odai, taip pat pristatomos 3 populiarios pilingų sistemos.

Rūgštinio pilingo metu veidas valomas naudojant chemines medžiagas, tačiau neleiskite, kad tokios sąvokos kaip „rūgštys“ ar „chemija“ jus išgąsdintų. Baimė pakenkti savo odai – labai suprantama, todėl pirmiausia yra svarbu suprasti paties rūgščių veikimo principą.

Kaip odą veikia rūgštys?

Odos šveitimo metu naudojamos natūralios kilmės rūgštys, kurios gerina bendrą odos būklę, šalina negyvas ląsteles, mažina hiperpigmentaciją, skaistina veidą, suteikia odai elastingumo. Rūgštinis pilingas yra procedūra, pasiekianti ir gilesnius odos sluoksnius, todėl po jos pagerėja naudojamųjų produktų namuose veiksmingumas, yra skatinama greitesnė odos regeneracija, sumažėja raukšlių kiekis odoje, bei šviesinama pigmentacija. Šveitimui gali būti naudojamos įvairios rūgštys (glikolio, pieno, migdolinė, citrinų, salicilo, retinolio ir kt.), tinkamiausią konsultacijos metu paskiria specialistas.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad esant reikalui kelios rūgštys gali būti derinamos ir tarpusavyje, kaip rūgščių kompleksai, tačiau veiksmingą ir odos nežalosiantį, saugų derinį parinks tik specialistas – savivaliavimas ar netinkamas rūgščių naudojimas gali turėti rimtų pasėkmių, tokių kaip: odos raudonis, apsauginio odos sluoksnio pažeidimas.

Skiriasi ne tik procedūros metu naudojamos rūgštys, bet ir paties šveitimo gilumas. Atsižvelgus į žmogaus odos būklę ir jautrumą gali būti taikomas paviršinis, vidutinio gilumo ir gilus šveitimas. Prieš kiekvieną procedūrą reikalinga konsultacija, kurios metu specialistas galėtų apžiūrėti, įvertinti situaciją (išsiaiškinti, kokios estetinės procedūros buvo atliktos anksčiau, kokius medikamentus vartoja klientas) ir nustatyti, ar jo odai tikrai reikalingas ir tinkamas gilus šveitimas.

3 rūgštinio pilingo sistemos – kurią pasirinkti?

Rūgštinio pilingo sistemas siūlo ne viena odos priežiūros priemones gaminanti įmonė, o kuo gi jos iš tiesų skiriasi? Palyginkime 3 populiarius pasirinkimus.

„Nunii UNIQ-WHITE®“ – intensyviam pigmentacijos gydymui

Sistema „Nunii“ sprendžiamos šios problemos: melazma (chloazma), odos uždegiminės reakcijos (egzema, aknė, psoriazė, lėtinis dermatitas, použdegiminė hiperpigmentacija), alerginės reakcijos į šviesą, toksinės reakcijos dėl tam tikrų  medikamentų. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad „Nunii“ sistema padeda pagerinti odos būklę suteikiant jai gyvybingumo be šalutinio poveikio. „UNIQ-WHITE®“ sistema padeda sumažinti tamsių dėmių, smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.

„UNIQ-WHITE®“ yra pažangi 3 žingsnių sistema, specialiai suformuota unikaliu sinerginių komponentų kompleksu, padedančiu gerinti bendrą odos išvaizdą, matomai sumažinti tamsias dėmes ir smulkias raukšles. Pirmiausia veido ir kaklo srityse įmasažuojama priemonė, kuri veikia hiperpigmentaciją ir šviesina, balina tamsias dėmes.  Tuomet tepamas drėkiklis, kuris pasižymi peptidų, antioksidantų ir elementų mišiniu, intensyviai maitinančiu odą ir stiprinančiu natūralų ląstelių apsauginį sluoksnį. Galiausiai tepamas kremas, kuris ramina sudirgusią odą ir apsaugo ją nuo nuo žalingų UV spindulių.

Svarbu paminėti, jog ši sistema suteikia ryškius rezultatus, tačiau po procedūros prasideda kelias dienas trunkantis viršutinio odos sluoksnio lupimasis – to reikia, kad oda atsinaujintų, taptų minkštesnė ir šviesesnė. Dėl to svarbu paminėti, kad naudojant „Nunii UNIQ-WHITE®“ sistemą reikalingas gydomasis laikotarpis, kurio metu oda nurims ir visapusiškai atsigaus.

Atgaivinkite savo veido odą pasirinkdami „Juliette Armand“

„Juliette Armand Ameson“ – profesionali cheminių pilingų sistema, pagrįsta organinėmis rūgštimis, kuriomis siekiama atjauninti odą suteikiant jai švytėjimo, šviesumo ir lygumo. Produktų serijos „Ameson“ pavadinimas kilęs iš graikų kalbos žodžio „amesos“ (t. y. iš karto), o tai rodo įsipareigojimą odos priežiūrai remiantis estetine medicina, siūlančia greitus rezultatus. Trumpai apie populiariausias Ameson rūgštis ir jų paskirtį:

  • glikolio rūgštis – tinka esant hiperkeratozei, raukšlėms, odos stangrumo praradimui, papilkėjusiai odai, pigmentinėms dėmėms, fotosenėjimui, išsiplėtusioms poroms;
  • pieno rūgštis – esant jautriai ir sausai odai, smulkioms raukšlėms, tamsiams fototipui, rozacijai;
  • migdolinė rūgštis – tinka esant jautriai ir į spuoguotumą linkusiai odai, rozacėjai, tamsiam fototipui, smulkioms raukšlėms, melasmai, išsiplėtusioms poroms, seborėjai, pigmentinėms dėmėms;
  • salicilo rūgštis – tinka esant į bėrimus linkusiai odai, seborėjai, išsiplėtusioms poroms, aknei;
  • azelaino – salicilo rūgščių mišinys – tinka esant aknei, seborėjai, išsiplėtusioms poroms, randams ir pigmentacijai po aknės.

Procedūros su „Ameson“ metu oda nuvaloma, paruošiama rūgšties tepimui naudojant „Ameson Pro-Peel“ priešprocedūriniu rūgštiniu losjonu, kuris sumažina odos pH. Tepama dermatologo parinkta rūgštis, ji neutralizuojama su „Ameson Post-Peel“ po procedūriniu šarminiu losjonu, atkuriančiu odos pH. Galiausiausiai tepama raminanti veido kaukė, procedūra užbaigiama su odą atstatančiu kremu ir apsauginiu kremu nuo saulės.

 „TTV Lift Peel“ – alternatyva adatinei biorevitalizacijai

„TTV Lift Peel“ – neadatinės mezoterapijos priemonių formulė, kuri savo sudėtyje turi skirtinguose odos sluoksniuose veikiančių ir natūraliai žmogaus organizme sintetinamų augimo faktorių (epidermio, į insuliną panašaus keratinocitų ir fibroblastų augimo faktorių, tioredoksino) ir biomimetinių peptidų. Kadangi šios medžiagos yra tapačios žmogaus organizme sintetinamoms medžiagoms, jų pagrindu sukurti „TTV Lift Peel“ veikliosios medžiagos darniai įsilieja į natūralius biocheminius odos procesus ir yra visiškai saugūs, nesukelia alerginių reakcijų.

„TTV Lift Peel“ sistemoje naudojami 5 biomimetiniai peptidai pasižymi labai plačiu fiziologiniu poveikiu giliausiuose odos sluoksniuose, į kuriuos patenka nano kapsulių dėka. Šios linijos produktai skatina odos ląstelių atsinaujinimą, sintetiniai augimo faktoriai mažina ir lygina raukšles, stimuliuoja elastino ir kolageno sintezę, todėl oda tampa elastingesnė, o senatvinės odos dėmės – mažiau pastebimos. Procedūros naudojant „TTV Lift Peel“ trunka neilgai ir nesukelia odos lupimosi, todėl nereikia skirti laiko gydomajam laikotarpiui.

Tiesa, naudojant bet kurią pilingo sistemą poprocedūrinė priežiūra visgi yra reikalinga – rūgščių paveikta oda kurį laiką tampa pažeidžiamesnė, ją rekomenduojama kruopščiai saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, naudoti tai pačiai produktų linijai priklausančius raminamuosius serumus ar kremus. Norint išsirinkti tinkamiausią produktų seriją svarbu suprasti ne tik esmines jų savybes, bet ir savo odos poreikius, o juos konsultacijos metu geriausiai įvertins specialistas.

Shopping Basket