Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Radioterapijos sukeltos komplikacijos dubens srityje – gydymas su „Mucosamin“

Radioterapijos sukeltos komplikacijos dubens srityje – gydymas su „Mucosamin“

Radioterapija arba spindulinis gydymas – vienas iš dubens srities navikų naikinimo būdų. Tai – žmogaus organizmą visapusiškai alinantis gydymas, todėl ilgą procedūrų ciklą neretai lydi komplikacijos. Viena dažniausiai pasireiškiančių komplikacijų yra uždegimas, vyrams – proktitas, moterims – vaginitas.

Tiesiosios žarnos uždegimo požymiai

Proktitas – tiesiosios žarnos ir išangės uždegimas, kurį gali sukelti daug skirtingų priežasčių (infekcinės, imuninės, fizinės, cheminės ar kitos), o pats uždegimas skirstomas į du tipus: ūminį ir lėtinį. Pagrindiniai proktito bruožai išskiriami šie: dažnas ar nuolatinis noras tuštintis, vidurių užkietėjimas, tiesiosios žarnos silpnumo jausmas, pilvo skausmo, tuštinimasis su krauju ar gleivėmis, išangės skausmingumas ar niežėjimas. Proktitas pavojingesnis, kuomet greta jo asmeniui yra išsivystęs hemorojus arba esama plyšimų išangės srityje. Įprastai pacientas gydomas antibiotikais, skausmą ar uždegimą malšinančiais vaistais.

„Mucosamin“ Rectal Gel proktito gydymui

„Mucosamin“ Rectal Gel yra medicininis prietaisas, kurio pagrindinė paskirtis – apsaugoti tiesiosios žarnos gleivinę. Tai mikroenemose esantis skystas gelis, sudarytas iš hialurono rūgšties – pagrindinės jungiamojo audinio sudedamosios dalies, ir amino rūgščių, kurios skatina kolageno formavimąsi. Kolagenas skatina tiesiosios žarnos gleivinės ir išangės kanalo gijimo procesus, taip pat mažina skausmą, kilusį dėl proktito, kuris atsiranda dėl radioterapijos / chemoterapijos, gydant dubens navikus.

„Mucosamin“ Rectal Gel suteikia apsauginį sluoksnį paraudusiai ar išpopėjusiai gleivinei, kuriai būdingas įvairaus intensyvumo deginantis skausmas, mažina skausmą ir deginimo pojūtį. Hialurono rūgštis ir amino rūgštys skatina kolageno ir epitelio regeneraciją bei visos gleivinės gijimą. Dėl patogios pakuotės gelis yra lengvai naudojamas tiesiosios žarnos gleivinės uždegimo gydymui ir gleivinės trofizmo stabdymui, siekiant išvengti ligos pasikartojimo ir atsiradimo.

Makšties gleivinės uždegimo požymiai

Vaginitas, kartais dar žinomas kaip vulvovaginitas (kadangi apima išorinių ir vidinių moters lytinių organų gleivinę), yra makšties uždegimas. Kaip ir proktitą, makšties uždegimą gali sukelti pačios įvairiausios priežastys – bakterijos, virusai, infekcijos ir kt. Uždegimas pasireiškia niežėjimu, perštėjimu ir pagausėjusiomis, sutirštėjusiomis išskyromis, kurios gali skleisti nemalonų kvapą dėl gleivinėje padidėjusio bakterijų kiekio (aktualu, kai vaginitą sukelia bakterijos). Radioterapija gali tapti vaginito priežastimi, nes šio gydymo metu lytinių organų gleivinė išsausėja, sukelia moteriai diskomforto jausmą.

„Mucosamin“ Vaginal Cream vaginito gydymui

„Mucosamin“ Vaginal Cream yra skirtas vulvovaginito gydymui, kuomet jis išsivysto dėl dubens srities navikų gydymo radioterapija / chemoterapija. Priemonė taikoma moterims po operacijos ir radiacinio gydymo, siekiant užkirsti kelią makšties uždegimo atsiradimui. Mucosamin makšties kreme yra hialurono rūgšties ir aminorūgščių, skatinančių epitelio ir kolageno audinių atstatymą ir augimą, gydant gleivinę. Kremas atstato gleivinės drėgmę, optimaliai sumažina uždegimo simptomų sunkumą ir progresavimą.

„Mucosamin“ – radioterapijos komplikacijų prevencijai ir gydymui

„Mucosamin“ priemones galima naudoti komplikacijų po radioterapijos gydymo prevencijai. Prevencinės priemonės vertingos, nes leidžia nestabdyti ir neatidėti gydymo. Veikliosios Rectal Gel ir Vaginal Cream medžiagos yra hialurono rūgštis ir kolageno aminorūgštys. Hialurono rūgštis skatina audinių atsistatymą ir suteikia komforto gydymo išsausintai odai, o aminorūgštys skatina kolageno susidarymą.

Kolagenas – vienas svarbiausių komponentų, esančių mūsų odoje. Ši medžiaga atsakinga už regeneraciją, elastingumą bei ląstelių stiprumą. „Mucosamin“ produktų sudėtyje esančios aminorūgštys skatina žaizdų gijimą ir tarpląstelinės matricos formavimąsi. Šiomis medžiagomis praturtintos priemonės drėkina ir ramina odą.

Shopping Basket