Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Kokias prastos savijautos problemas padeda išspręsti maisto papildai?

Kokias prastos savijautos problemas padeda išspręsti maisto papildai?

Pilnavertė mityba, reguliarus fizinis aktyvumas ir kokybiškas poilsis turėtų užtikrinti gerą savijautą, tačiau neretai net ir laikantis tinkamos rutinos vis ko nors pritrūksta iki visiško pasitenkinimo. Vis tiek susiduriame su virškinimo sutrikimais, niekur nesitraukiančiu svoriu, rodosi be jokios rimtos priežasties suprastėjusia miego kokybe bei nusilpusiu imunitetu.

Kokius natūralius maisto papildus vertėtų išbandyti, susidūrus su kuria nors iš šių problemų?

Detoksikacija, užsistovėjęs svoris

Esama įvairių priežasčių, kodėl siekiant atsikratyti nepageidaujamo svorio jis nepalieka kūno tarsi būtų užstrigęs. Kartais yra vertinga atlikti papildomą detoksikaciją, vienu ar kitu būdu apvalyti organizmą. Žmogaus kūnas toksinus šalina natūraliai, tačiau žalinga mityba arba pasikartojantis stresas šį procesą gerokai apsunkina. Susidūrus su tokia apsunkusio organizmo būsena yra verta pagalvoti apie tam tikrus ilgalaikius gyvenimo būdo pokyčius, tačiau galima imtis papildomų priemonių, kurios šiuos procesus paspartintų. Viena tokių priemonių: maisto papildai, kurie padeda išjudinti kūne susidariusius riebalų arba nešvarumų kamščius.

Kokius maisto papildus verta išbandyti siekiant paspartinti detoksikacijos procesą?

Jeigu po valgio juntamas pilvo pūtimas yra kasdien pasikartojanti problema, verta išbandyti papildus, kurie ne tik padės išvalyti organizmą, bet ir gerins žarnyno veiklą. Detoksikaciją skatina Birdie Nutrition maisto papildai „DETOX & RESTART“. Šie papildai aprūpina kūną vitaminais ir mineralais, stimuliuoja virškinimą ir suteikia papildomų jėgų. Sudėtyje gausu vertingo kvapiojo čilmedžio ekstrakto, taip pat pienių ir rozmarinų ekstrakto, paprastojo pankolio, ryžių sėlenų, geležies ir vitamino D3.

Dar vienas dėmesio vertas pasirinkimas yra to paties gamintojo papildai „FIRE WORKS“. Tai – efektyvi dozė augalinių ekstraktų, vitaminų ir mineralų. Ši formulė skatina metabolizmą ir lengvina riebalų skaidymo procesą. Papildų sudėtyje gausu žaliosios arbatos ekstrakto, matės ekstrakto, vitamino C, korėjietiško ženšenio ekstrakto, taip pat pipirų ir ryžių ekstrakto, geležies bei vitamino D3.

Suprastėjęs, nekokybiškas miegas

Yra labai paprasta sutrikdyti miego režimą: stresas, naudojimasis telefonu vėlyvomis valandomis, nepastovus dienos režimas, naktinės pamainos darbe, studijavimas ar kita protinė veikla prieš miegą, nerami aplinka ir taip toliau. Yra daugybė veiksnių, kurie greitai patapti dideliais trukdžiais. Išbalansavus savo miego režimą yra sudėtinga į jį grįžti ir dažnai tenka ilgokai pavargti, kol vėl galime džiaugtis kokybišku poilsiu. Žinoma, siekiant atstatyti pašlijusius „santykius“ su miegu, reikia pirmiausia išsiaiškinti kuo tikslesnes to priežastis, kadangi nuo jų priklauso ir gydymo būdas. Vis dėlto, relaksaciją skatinantys ar stresą malšinantys maisto papildai gali būti naudingas papildomas žingsnis siekiant  išspręsti nemigos problemas.

Kokius maisto papildus verta išbandyti siekiant pagerinti miego kokybę?

Jeigu prieš miegą jums sudėtinga atsipalaiduoti, nepajėgiate nutildyti minčių srauto, jaučiate nerimą ar stresą, į pagalbą skuba Birdie Nutrition vanilės skonio geriamieji milteliai „MOON MILK“. Užtenka sumaišyti vos vieną arbatinį šaukštelį šio mišinio į savo pamėgtą gėrimą (vaisių kokteilį, jogurtą ar sultis) ir galima nusiteikti kokybiškam nakties poilsiui. Produkto sudėtyje gausu ciberžolės ir kitų augalinių ekstraktų, taip pat melatonino ir natūralių kvapiųjų medžiagų. Aromatingas, atpalaiduojantis gėrimas prieš miegą – ramybės kupiniems vakarams.

Kitas dėmesio vertas pasirinkimas yra Birdie Nutrition kapsulės streso mažinimui „UNDER PRESSURE“. Tai – galingas natūralių veikliųjų medžiagų mišinys, padedantis efektyviai kovoti su kasdien patiriamo streso padariniais. Šie maisto papildai skatina relaksaciją ir gerina miego kokybę, produkto sudėtyje gausu tokių vertingų medžiagų kaip ženšenio ekstraktas, magnis, tikrinio blizgučio ekstraktas, geležis ir dar daugiau. „UNDER PRESSURE“ adaptogeninių augalų kokteilis atpalaiduoja ir gerina miegą bei padeda susitvarkyti su gerą nuotaiką įtakojančiais hormonų pusiausvyros siūbavimais.

Nusilpęs imunitetas

Būkite atsparesni šaltuoju metu laiku kimbantiems virusams ir bakterijoms! Sustiprinkite apsauginę organizmo funkciją į savo kasdien suvartojamų medžiagų racioną įtraukdami maisto papildus. Žinoma, jūsų sveikatos pagrindą sudaro pilnavertė mityba ir aktyvus laisvalaikis, tačiau papildomas atsparumo „šarvų“ sluoksnis dar niekada nesutrukdė. Tai ypač aktualu dabar, pavasarį – maisto papildai padės organizmui visapusiškai atsigauti po ilgos žiemos.

Kokius maisto papildus verta išbandyti siekiant sustiprinti imunitetą?

Sustiprinkite savo sveikatos sergėtoją, imunitetą, aprūpindami jį kasdiene doze vertingiausių elementų – D-Lab Nutricosmetics maisto papildai „IMMUNITE ACTIVE“ palaiko optimalią imuninės sistemos būklę. Ekspertų sukurtoje formulėje sutalpintos natūralios veikliosios medžiagos efektyviai stimuliuoja organizmo gyvybingumą ir stiprina natūralią apsaugą. Produkto efektyvumą lemia tokie ingridientai, kaip juodieji pipirai (antimikrobiotinis ir antiparazitinis poveikis), eleuterokokas (imuninės sistemos apsaugos stiprinimas), imbieras (antioksidacinis ir priešuždegiminis poveikis), šafranas (kovoja su stresu, atpalaiduoja) ir dar daugiau.

Kitas preparatas, kuris taip pat efektyviai prisideda prie imuniteto stiprinimo yra Professional Dietetics maisto papildai „AMINO-THER“ su aminorūgštimis. Aminorūgštys yra reikalingos organizmui, nes jos stimuliuoja plazmos ir raumenų baltymų sintezę, skatina ląstelių mitochondrijų biogenezę (ji reikalinga tinkamai širdies veiklai) ir teikia visokeriopos kitokios naudos organizmui. Be aminorūgščių, produkto sudėtyje taip pat yra vertingos gintaro rūgšties, obuolių rūgšties, citrinos rūgšties ir vitaminų B1 bei B6.

Shopping Basket