Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Laikui nepavaldus odos stangrumas – viskas įmanoma su „Robolex“

Laikui nepavaldus odos stangrumas – viskas įmanoma su „Robolex“

Kiekvienas žmogus trokšta džiaugtis stangria, jaunatviškai atrodančia oda, tačiau metams bėgant priešinimasis natūraliai laiko tėkmei tampa vis sudėtingesniu iššūkiu. Kūnui senstant keičiasi natūrali odos sudėtis, odoje mažėja kolageno kiekis, lėtėja ląstelių atsinaujinimo procesai. Įprastos priemonės (tokios kaip reguliarus fizinis aktyvumas bei odą stangrinančios kūno priežiūros priemonės, masažai ir kt.) ilgainiui tampa mažiau veiksnios – tokiais atvejais į pagalbą skuba moderniausios technologijos.

Daugybė problemų – vienas sprendimas

„Robolex“ – daugiafunkcis lazeris, kurio veikliųjų programų derinys veiksmingai mažina celiulito požymius, stabdo jo progresą, siaurina apimtis, dailina kūno linijas, stangrina, sutvirtina ir atjaunina suglebusią, nelygią odą. Lazerio efektyvumo paslaptis – 4 tarpusavyje sąveikaujančios technologijos: žemo dažnio ultragarsas, radijo dažnis, lazeris ir vakuumas. Kokias funkcijas atlieka kiekviena iš jų?

Kavitacija – riebalų nusiurbimas be operacijos

Vienas svarbiausių „Robolex“ aparato privalumų yra kavitaciją vykdanti ultragarso programa, veikianti 38KHz dažniu. Kavitacija dar vadinama neinvaziniu riebalų nusiurbimu, kadangi šios procedūros metu efektyviai suardomos riebalų ląstelių sienelės. Suskaidyti riebalai yra pašalinami per limfos apytakos sistemą. Kitaip nei riebalų nusiurbimo operacija, lazerinė kavitacija yra atliekama be anestezijos, nesukelia skausmo ir nepalieka mėlynių ar randų.

Kavitacija yra visiškai saugi, kadangi paveikia tik riebalinį audinį dėl išskirtinės jį sudarančių ląstelių sandaros. Naudojant žemo ultragarso programą ne tik skaidomi riebalai, bet ir išjudinama nusistovėjusi limfa, taip pat suaktyvinama mikrocirkuliacija, kraujotaka.

Atliekant kavitaciją kūno paviršiuje vedžiojama pulsuojanti aparato galvutė, tokiu būdu pakaitomis vykdomas riebalinių ląstelių spaudimas ir atpalaidavimas, iki kol pasiekus kulminaciją ląstelių sienelės sprogsta nebeatlaikiusios spaudimo. Sprogimo metu pagaminta energija sunaudojama riebalų išskaidymui.

Grožį puoselėjantis radijo dažnis, žemo intensyvumo lazeris ir vakuumas

„Robolex“ radijo dažnio programa skatina odos atsinaujinimą, stangrina ir lieknina, atpalaiduoja raumenis, stimuliuoja kraujo cirkuliaciją ir limfos tekėjimą. Radijo dažnis skleidžia šilumą, kuri suaktyvina ir pagreitina natūraliai odoje vykstančius procesus.

Žemo intensyvumo lazeris pakeičia riebalų ląstelių formą ir suteikia membranai pralaidumo, dėl to trigliceridai patampa medžiaga, kurią limfinė sistema pajėgia suskaidyti ir pašalinti iš organizmo. Lazeris nepaveikia aplinkinių audinių, nesukelia jokių fiziologinių pokyčių odai, kraujagyslėms ar periferiniams nervams.

Vakuumo programa leidžia pasirinkti skirtingus intensyvumo lygmenis nuo 0 iki 9-ių, taip pat 5 veikimo režimus, todėl „Robolex“ aparatas prisitaiko prie kiekvieno žmogaus kūno ypatybių – tai suteikia galimybę patenkinti individualius lūkesčius. Vakuumo terapija dailina kūno linijas, gerina medžiagų apykaitos sistemos veiklą, švelnina ir stangrina odą bei efektyviai padeda atsikratyti celiulito, optimizuoja lipolizės procedūros rezultatus.

„Robolex“ – idealiai prie kūno prisitaikantis prietaisas

Atsižvelgus į sritį, kurią siekiama patobulinti procedūros metu yra parenkamas vienas iš trijų antgalių:

  1. Veidui – bipolis antgalis (2.0 ~ 3.0MHz), šildo gilųjį dermos sluoksnį, kuriame gaminamas kolagenas. Suteikia patempimo efektą, stangrina odą ir mažina veido raukšleles.
  2. Galūnėms – daugiapolis antgalis (1.4 ~ 1.8MHz) skatina mikrocirkuliaciją, kontūruoja kūno linijas ir mažina celiulitą.
  3. Pilvui ir klubams – daugiapolis antgalis (1.0 ~ 1.4MHz) skatina mikrocirkuliaciją, kontūruoja kūno linijas ir mažina celiulitą. Daugiapoliai antgaliai naudoja skirtingo ilgio radijo bangas, kurios šildo įvairius dermos sluoksnius ir veikia odos bei riebalų ląsteles.

3 NE! – Ištarkite „ne“ skausmui, šalutiniam poveikiui ir žaizdoms

„Robolex“ aparatu atliekamos procedūros suteikia galimybę sulieknėti bei atsikratyti celiulito nejaučiant skausmo ar diskomforto. Lazerinės estetinės procedūros padeda išvengti plastinių operacijų, tokių kaip riebalų nusiurbimas. Kūno linijų dailinimas su „Robolex“ yra atliekamas greitai ir patogiai, o šio prietaiso unikalus veikimo principas bei sumaniai tarpusavyje derinamos programos garantuoja akivaizdžius rezultatus.

Šios lazerinės procedūros yra neinvazinės, dėl to jomis besinaudojantiems asmenims nereikia rūpintis dėl galimų šalutinių poveikių ar atidėti laiko reabilitacijai, žaizdų gijimui. Derinant „Robolex“ programas tarpusavyje galima tikėtis rezultatų jau po pirmosios procedūros. Aparatas veiksmingai kovoja su celiulitu, stangrina odą bei gerina bendrą jos būklę, taip pat spartina limfos ir kraujo apytakos sistemų veiklą.

Shopping Basket