Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » CollaZen – kolagenas puikiai išvaizdai ir savijautai!

CollaZen – kolagenas puikiai išvaizdai ir savijautai!

Džiaugiamės galėdami pristatyti „CollaZen“ – kolagenu praturtintus maisto papildus ir odos priežiūros priemones! Kolagenas – itin svarbus kiekvieno žmogaus odos elementas. Tai yra baltymas, nulemiantis jaunatvišką odos išvaizdą. Ši medžiaga suteikia odai stangrumo, elastingumo, o be visa ko stiprina nagus ir plaukus, dantis. Kolagenas yra labai svarbus sportuojantiems bei sergantiems artritu, tinkamas jo kiekis gerina bendrą kremzlių ir sąnarių būklę. Šis baltymas reikalingas ir darniai vidaus organų veiklai: kepenims, kraujotakai ir širdžiai, lengvina toksiškų medžiagų pasišalinimą iš organizmo.

Aprūpinkite organizmą kolageno atsargomis su „CollaZen“!

„CollaZen“ suteikia galimybę papildyti kolageno atsargas dvejopai: vartojant tepamus ir geriamus preparatus. Geriamieji mišiniai aprūpina organizmą medžiagiomis iš vidaus, juos patogu vartoti kartu su vitaminais. CollaZen geriamasis kolagenas yra praturintas 7 aktyviais ingridientais: sieros chondroitinu, gliukozamino HCL, vitaminu C, MSM, biotinu, hialurono rūgštimi ir hidrolizuotu kolagenu:

  • Sieros chondroitinas yra jungiamojo audinio polisacharidas – jis svarbus normaliai sąnario kremzlės struktūrai. Šis elementas sulaiko vandenį kremzlės viduje, todėl jis būtinas medžiagų apykaitai, drėgmei ir sąnario apsaugai.
  • Gliukozaminas – daugelio žmogaus organizmo audinių sudedamoji dalis, pagrindinė kremzlių „statybinė medžiaga“, todėl jis taip pat reikalingas gerai sąnarių savijautai. Pakankamas gliukozamino kiekis mažina uždegimo simptomus ir skausmą.
  • Vitaminas C yra galingas antioksidantas, saugantis nuo laisvųjų radikalų žalos. Jis būtinas kolageno sintezei, nervų ir imuninei sistemai, palaiko tolygų energijos lygį.
  • Hialurono rūgštis – natūrali žmogaus organizmo sudedamoji dalis. Ši medžiaga yra atsakinga už jaunatvišką odos išvaizdą, kadangi išlaiko savyje didelį kiekį vandens ir palaiko tolygų drėgmės lygį audiniuose, suteikia elastingumo.
  • MSM yra sieros šaltinis. Šis elementas reikalingas skausmo kontrolei, uždegimo reguliavimui, audinių atsinaujinimui ir detoksikacijai.
  • Biotinas arba vitaminas B7 skatina nagų ir plaukų augimą, jo trūkumas gali sukelti plaukų slinkimą. Biotinas padeda palaikyti tinkamą nervų sistemos veiklą, maistinių makromedžiagų apykaitai.

Tepamas kolagenas naudingas, nes šia medžiaga praturtintos odos priežiūros priemonės iškart ima stangrinti odą, suteikia jai drėgmės ir gyvybingumo, mažina raukšleles. Tokios priemonės padeda kurti apsauginį barjerą ir neleidžia odai išsausėti, tačiau kolagenas veiks efektyviausiai pasiekęs tarpląstelinį sluoksnį, kuriame ši medžiaga gaminama natūraliai. Dėl to naudinga tepamasias priemones derinti su procedūromis, kurios padės kolagenui prasiskverbti giliau – ultragarsu, elektroporacija ir kitomis giliuosius odos sluoksnius veikiančiomis terapijomis.

Suvienyti noro atskleisti kolageno galią – „CollaZen“ įkūrimo istorija

Idėja, jog kolagenas nėra optimaliai išnaudojamas žmogaus grožio ir geros savijautos puoselėjimui ilgą laiką domino grupę gabių biochemikų, kurie galiausiai subūrė komandą 2015 metais. Ilgainiui mintis pristatyti pasauliui didžiausią įmanomą naudą teikiančius kolageninius produktus išsivystė į nepaprastą projektą, dabar žinomą „CollaZen“ vardu. Sujungę savo žinias ir ilgametę patirtį chemijos srityje mokslininkai turėjo galimybę sukurti itin veiksmingus produktus kolageno pagrindu. Jų sudėtyje gausu vitaminų, hialurono rūgšties, bioaktyvių peptidų ir kitų organizmui reikalingų medžiagų. Dėl šios priežasties vartojantys „CollaZen“ pasisavina ne tik kasdieninę dozę kolageno, bet ir visą mišinį kitų gerą savijautą puoselėjančių priedų.

„CollaZen“ produkciją šiuo metu sudaro geriamasis kolagenas ir šia medžiaga praturtintos odos priežiūros priemonės. Norite savo klientus pradžiuginti „CollaZen“ aukščiausios kokybės preparatais su kolagenu? Susisiekite su savo vadybininku arba parašykite laišką adresu info@mesoderma.eu!

Shopping Basket