Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Nee Make Up Milano – prabanga spindintis natūralumas

Nee Make Up Milano – prabanga spindintis natūralumas

Greitai besikeičiančiame ir nuolatos tobulėjančiame dekoratyvinės kosmetikos pasaulyje tampa vis sudėtingiau nustebinti itin reiklią auditoriją, tačiau išskirtine kokybe ir sudėtimi, inovatyviomis formulėmis pasižymintys produktai neliks neįvertinti net kai yra lyginami su šimtais jau garsių prekių ženklų. Būtent dėl to „Nee Make Up Milano“ produkcija atrado vietą geriausių vizažistų kosmetinėse vos pasirodę rinkoje.

Prisitaikanti prie individualių odos poreikių ir pabrėžianti kiekvienos moters grožį. Tai – profesionali kosmetika, kuri atgaivina bet kurio žmogaus meilę makiažui.

Įkvėpta itališkų kontrastų

90-aisiais įkurta Lisonėje, miestelyje netoli Milano, „Nee Make Up“ kuria harmoniją tarp dviejų pasaulių: mada kvėpuojančio aktyvaus miesto gyvenimo ir ramios, gamta pripildytos kasdienybės. Ši idėja atsispindi „Nee Make Up“ produktų spalvinėje paletėje – akių šešėliuose dominuoja itališko provanso kraštovaizdžio įkvėpti neutralūs, rusvi, rausvi ir žali atspalviai, tačiau juos atsveria sodrūs, ryškūs lūpdažiai. Ši produkcija parodo, jog makiažo įvaizdyje gali derėti prabanga ir natūralumas. „Nee Make Up Milano“ – tai kvietimas įtvirtinti ryšį su gamta per savo įvaizdžio kūrimą.

„Nee Make Up“ atstovai tiki, kad labiausiai veidą puošia skaisti, sveikai spindinti oda ir išraiškingos, skvarbios akys – ši produkcija orientuota į elegancija dvelkiančio, profesionaliai atrodančio makiažo įvaizdžio kūrimą. Tai – kosmetika, skirta moterims, kurios investuoja į savo išvaizdą ir renkasi aukščiausios kokybės produktus siekdamos išryškinti savo grožį pačiu elegantiškiausiu būdu. „Nee“ makiažo liniją kuriantys meistrai įdarbino savo ilgametę patirtį estetikos industrijoje tam, kad galėtų pasiūlyti priemones, kurios taptų nepakeičiama pagalba kiekvienam vizažistui. Juk neveltui šias priemones jau pamėgo ir įvertino daugybė žymių vizažistų ir žvaigždžių stilistų.

Genialumas išties slypi paprastume

Vienas svarbiausių „Nee Make Up“ privalumų – gerai apgalvota sudėtis. Šiuose produktuose nėra akrilų, silikonų ar kitų odai pakenkti galinčių elementų. Apžvelgus sudėtį išryškėja aiškus tikslas kurti makiažo priemones, kurios ne tik puošia odą, bet ir ją puoselėja. „Nee Make Up Milano“ dekoratyvinėje kosmetikoje gausu odai naudingų medžiagų, tokių kaip:

  • Hialurono rūgšties – odą drėkinančio ir vandens atsargas saugančio elemento, kuris suteikia veidui stangrumo, elastingumo ir jaunatviškos išvaizdos.
  • Vitamino E – laisvuosius radikalus šalinančio antioksidanto, kuris lėtina senėjimo procesą. Vitaminas E lengvai pasisavinamas per odą, turi priešuždegiminių ir odą raminančių savybių, todėl mažina ne tik raukšlių, bet ir randelių ryškumą.
  • ATPeptido – odą energizuojančio ir ląstelių metabolizmą skatinančio elemento. Peptidai yra atsakingi už odos tvirtumą, gyvybingumą ir atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams. Jie skatina odos baltymų sintezę, audinių regeneraciją ir detoksikaciją.
  • Jojobos, argano, ricinų ar rozmarinų ir kitų odą drėkinančių ir skaistinančių natūralių aliejų. Kai kuriose priemonėse taip pat yra intensyviai maitinančio sviestmedžio arba murumuru sviesto bei įvairių odą puoselėjančių vaisių ir gėlių ekstraktų.

Natūraliomis aktyviomis medžiagomis praturtinta, paprasta produktų sudėtis geriau už bet ką patvirtina, jog „Nee Make Up Milano“ laboratorijoje siekiama kurti aukščiausios kokybės kosmetiką, kuri teiktų maksimalią naudą odai.

Trokštate daugiau sužinoti apie „Nee Make Up Milano“ produkciją? Susisiekite su savo vadybininku arba parašykite laišką el. paštu info@mesoderma.eu!

Shopping Basket