Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » CO2 lazeris – genialumas slypi paprastume

CO2 lazeris – genialumas slypi paprastume

Didėjant klientų reiklumui ir jų keliamiems standartams, norisi sugalvoti ką nors originalaus ir sudominti juos išskirtine įranga. Tiesa, siekiant unikalumo bet kokia kaina kyla nemenka rizika įsigyti prabangios, bet ne itin funkcionalios aparatūros, kuri nebus verta investicijų. Todėl visuomet yra verta atsigręžti į kokybišką, universalią įrangą, kurią bus galima naudoti atliekant daugybę skirtingų procedūrų.

Idealus daugiafunkcio prietaiso pavyzdys yra BX 300 (CO2) lazeris. Šis inovatyvus dermatologinis aparatas padeda spręsti daugybę odos problemų, tokių kaip pigmentinės dėmės, nepageidaujamos raukšlės, randai, strijos.

CO2 lazerio veikimo principas

Frakcinio lazerio spinduliai yra skaidomi į labai smulkias daleles, tai leidžia lazeriui pasiekti giliuosius odos sluoksnius nežalojant pačios odos struktūros. Aparato preciziškumas užtikrina tai, kad spinduliais yra veikiama tik apibrėžta probleminė odos sritis. Spindulių padalijimas leidžia atkurti odą be žalingo poveikio, tuo pačiu metu yra sutrumpinamas ir pačios procedūros laikas, o tai yra patogu ir klientui ir gydymą teikiančiam specialistui.

Aukštesnė vandens absorbcija

CO2 lazeris gamina 10 600 nm bangos ilgio šviesą, aparatas pasižymi didesniu vandens sugėrimu, todėl prilietus jį prie odos paviršiaus vanduo staigiai įkaista iki virimo taško ir vandens molekulės yra paverčiamos garais. Šio proceso metu pagaminta šiluma inicijuoja krešėjimą, kuris skatina žaizdų gijimą. Tuo pačiu metu odoje vyksta ir kitas procesas – kolageno gamybos skatinimas. Kolagenas yra atsakingas už odos stangrumą ir elastingumą, todėl jo sintezė būtina jaunatviškai išvaizdai.

CO2 lazerio pritaikomumas dermatologinėms procedūroms

 CO2 (anglies dioksido) lazerio spinduliai pasiekia giliuosius odos sluoksnius, kuriuose skatina elastinių skaidulų ir kolageno gamybą. Dėl to šis prietaisas idealiai tinka odos atjauninimo procedūroms, gilesnių ir paviršinių veido raukšlių mažinimui. Dar vienas šio lazerio naudojimo privalumas yra tai, kad klientai rezultatus pastebi jau po pirmosios procedūros: oda iškart tampa švelnesnė, skaistesnė ir atrodo jaunatviškesnė. Svarbu paminėti ir tai, kad lazeris padeda spręsti sudėtingas odos problemas, kurios pasirinkus kitus gydymo būdus neapsieitų be chirurgo įsikišimo.

Ypatingas būdas šalinti randus ir apgamus

Frakcinis CO2 lazeris šlifuoja odos paviršių arba odoje sudaro mikrostulpelius, kurie yra užpildomi kolagenu ir skatina dermos sluoksnio atnaujinimą. Frakcinio lazerio paveiktas randas tampa lygesnis, minkštesnis, smarkiai sumažėja jo ryškumas, suvienodėja rando ir jį gaubiančios odos spalva.

CO2 lazeris taip pat efktyviai išgarina apgamus. BX300 lazeris turi automatinį režimą, kurį pasirinkus yra nustatomas šviesos bangos intervencijos gylis. Ši prietaiso savybė leidžia suteikti itin tikslų ir saugų gydymą, į odą nukreipti spinduliai veikia tik apgamo ląsteles, o juos supanti oda lieka nepaveikta.

Kokį antgalį pasirinkti procedūrai?

Frakcinis antgalis naudojamas viršutinio odos sluoksnio atnaujinimui, raukšlių ir išsiplėtusių porų mažinimui, randų po aknės gydymui, senatvinių dėmių ir strijų gydymui, lazeriniam pilingui, išorinių lytinių lūpų gydymui ir dar daugiau.

Pagrindinis antgalis (50 mm arba 100 mm) naudojamas apgamų ir karpų, stazdanų šalinimui, įgimtų dėmelių naikinimui, naviko pašalinimui, kondilomų gydymui ir knarkimo gydymui.

CO2 lazerio pritaikomumas ginekologinėms procedūroms

Šis prietaisas taip pat yra naudojamas ginekologijos srityje, lazerio spinduliai efektyviai atjaunina makšties sienas, o lytinėms lūpoms suteikia putlumo ir stangrumo, sumažina sausumą – tai padeda spręsti šlapimo nelaikymo problemą. Lazeris veikia atjauninančiai, nes skatina kolageno ląstelių pertvarkymą, šio elemento gamybą.

CO2 lazeris – aukščiausios kokybės įranga, leidžianti profesionaliai atlikti platų spektrą dermatologinių, estetinių ir medicininių procedūrų. Lazerį pristatanti įmonė AMI gamina itin funkcionalius, visame pasaulyje vertinamus prietaisus. Jų produkcija yra naudojama odos valymui, odos patempimui ar stangrinimui, pigmentinių dėmių ar tatuiruočių šalinimui, plaukų šalinimui, krioterapijai. Visai AMI produkcijai taikoma 1 metų garantija (yra galimybė ją pratęsti).

Shopping Basket