Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Natūralumas – raktas į sveikus, gražius plaukus. Kodėl verta išbandyti „Miya“?

Natūralumas – raktas į sveikus, gražius plaukus. Kodėl verta išbandyti „Miya“?

Tvirti, sveikai žvilgantys plaukai – kiekvieno žmogaus puošmena, tačiau retai kuris žmogus jaučiasi patenkinta savo natūralių plaukų būkle. Susidūrę su jų priežiūros problemomis galima apsirikti paskubėjus išsirinkti naujas priemones. Juk norisi išbandyti ką nors naujoviško, neįprasto ir yra lengva patikėti, kad sudėtingos produktų formulės bus efektyvesnės. Tiesa, veiksmingumo paslaptis neretai slypi paprastume. Todėl visuomet yra verta išbandyti priemones su natūraliais elementais, kurių nauda plaukams žinoma jau šimtus metų.

Ieškantiems gamtos ir laiko patikrintų sprendimų verta išbandyti „Miya“ – Italijoje pagamintus, veganiškus plaukų ir galvos odos priežiūros produktus.

Kodėl svarbu rūpintis savo plaukais?

Yra žinoma, jog žmogaus protėviai buvo daug plaukuotesni, tačiau ilgainiui visą kūną dengiantys tankūs plaukeliai tapo nebenaudingi, dėl to šiais laikais didžioji dalis žmogų dengiančių plaukų telkiasi ant galvos, aplink lytinius organus, galūnes. Plaukų pasiskirstymas yra vienas iš antrinių lytinės brandos požymių, todėl plaukai iš esmės byloja apie subrendusį, sveiką kūną. Dėl šios priežasties vešlūs, prižiūrėti galvos plaukai yra tiesiogiai susiję su žmogaus patrauklumu: gera jų būklė mums asocijuojasi su kokybiškais genais, kurių linkėtume savo palikuonims.

Lipidai ir baltymai – sveikų plaukų šaltinis

Lipidai – ląstelės, esančios plauko pluošto paviršiuje ir struktūroje. Lipiduose yra riebalų rūgščių, sfitosfingozino, keramido, cholesterolio ir cholesterolio sulfato. Jie reikalingi, nes suteikia plaukams blizgesio, palaiko drėgmės lygį, padeda jiems prisitvirtinti prie odos. Lipidų žmogaus kūne padidėja brendimo laikotarpiu, nes pagausėja riebalų gamyba – tai paskatina gausesnį galvos odos riebalavimąsi. Yra dviejų tipų lipidai: endogeniniai lipidai yra tie, kurie yra plaukuose ir daugiausia atsakingi už jų ryškumą. Egzogeniniai lipidai nusėda ant plaukų prakaitu / riebalais ir gali riebaluoti plaukus.

Baltymai yra svarbiausias plauko struktūrinis komponentas, sudarytas iš ilgų aminorūgščių grandinių. 88 % plaukų, ypač jų branduolį, sudaro baltymai. Šis elementas suteikia plaukams formą, elastingumą ir tvirtumą. Viso ilgio plaukuose gausu skaidulinio baltymo, vadinamo keratinu. Plaukuose esantis keratinas vadinamas „kietuoju“. Keratino baltymai susidaro dėl aštuoniolikos natūralių aminorūgščių derinio.

Baltymo ir lipidų trūkumas itin neigiamai paveikia plaukus: jie tampa sunkiai šukuojami, šiurkštūs ir sausi, linkę slinkti. Pažeistiems plaukams trūksta sveiko blizgesio, o jų galiukai dažnai skilinėja.

Plaukuose sninga? Kaip tvarkytis su pleiskanomis

Pleiskanos vargina daugybę žmonių, nepaisant jų lyties arba amžiaus. Pleiskanos, dažnai kartu su galvos odos niežuliu, pasireiškia gausiu odos pleiskanojimu, plaukais ir mažų balkšvų odos žvynelių atsiradimu arba negyvų ląstelių likučiais. Pleiskanos laikomos galvos odos anomalija, sukeliančia nemalonų „sniego efektą“, kuomet šukuojant plaukus, pleiskanų atplaišos nukrenta nuo galvos ant drabužių. Sausų pleiskanų susidarymas dažnesnis žiemą, jis taip pat labiau pastebimas streso kupinu laikotarpiu, kai žmogus yra linkęs kasytis galvą.

Su pleiskanomis efektyviai kovoja italų gamybos Miya „MAKA“ produktų linijos produktai, kurie švelniai, tačiau kruopščiai išvalo plaukus ir pašalina pleiskanojančias ląsteles, palaiko galvos odos fiziologinį balansą. Sudėtyje yra biologinio imbiero ir dilgėlių ekstrakto, kurie kontroliuoja galvos odos odos problemas, taip pat stimuliuoja galvos odos kraujotaką bei skatina plaukų augimą. Poveikį sustiprina sudėtyje esanti salicilo rūgštis ir keratolitiniu poveikiu pasižyminčios medžiagos šalina negyvas odos ląsteles bei mažina galvos odos toksinų kiekį.

Plaukų slinkimas – problema, kurios retai pavyksta išvengti

Plaukų slinkimas – opi problema, su kuria susiduria daugybė žmonių. Šią situaciją sudėtinga spręsti, nes yra daug aplinkybių, kurios daro įtaką plaukų ir galvos odos būklei. Kadangi tų aplinkybių yra tiek daug, tampa sudėtinga įvardinti tikslią plaukų slinkimo priežastį, tačiau tai yra privaloma sąlyga siekiant atrasti tiksiantį sprendimo būdą.

Vis dėlto verta išbandyti plaukų priežiūros produktus, kurie efektyviai stiprina ir maitina plaukus. Miya „HINGA“ linijos produktai teigiamai veikia bendrą plaukų ir galvos odos būklę, aprūpina vitaminais ir mineralais, kurių trūkumas sukelia struktūrinius plaukų ir pigmento pakitimus, slinkimą. Dėl šios priežasties yra svarbu naudoti priemones, kurios aprūpins plaukus reikalingomis medžiagomis – gera jų būklė yra būtina kovojant su slinkimu.

Daugelis šį reiškinį aptariančių tyrimų parodo tiesioginį ryšį tarp baltymų ir telogeno išsiskyrimo trūkumo, taip pat alopecijos ir niacino (vitamino B3) trūkumo. Kiti tyrimai teigia, kad yra galimas ryšys tarp mitybos nepilnavertiškumo ir TE, androgeninės alopecijos, moterų alopecijos. Tradicinis požiūris į plaukų slinkimo problemas yra gydymas losjonu ar kokiu nors tepalu, tačiau dažnai to nepakanka. Dėl šios priežasties Miya sukūrė visą sistemą, kurią sudaro losjonas, šampūnas ir speciali priemonė, maitinanti plaukus iš vidaus.

„HINGA“ linijos produktai stiprina plaukus, skatina normalų augimą. Produktai yra praturtinti patentuotu granatų ekstraktu POMANOX® P30, kuris turi aukštą punikalagino kiekį. Šis ekstraktas gerina plaukų augimą ir sveikatą. Skirtingai nei kiti augalinės kilmės ekstraktai, POMANOX® P30 gaminamas be jokių organinių tirpiklių, tokių kaip acetonas ar etanolis, likučių. Tai leidžia jam išlaikyti 100 % tirpumą vandenyje ir išvengti nepageidaujamų ir kenksmingų organinių medžiagų įtraukimo į galutinį produktą.

Efektą sustiprina kartu naudojamas vitaminas E, kuris veikia kaip antioksidantas ir apsaugo galvos odos ląstelių membranas nuo laisvųjų radikalų poveikio. Ląstelių membranos pakitimai sumažina plaukų svogūnėlių ląstelių proliferacinį aktyvumą, taigi ir plaukų gyvavimo ciklo pokyčius. Plaukus taip pat puoselėja sudėtyje esanti hialurono rūgštis, bambuko ekstraktas, MSM ir dar daugiau.

Plaukai, kaip ir žmonės – visi skirtingi, bet vienodai trokštantys rūpesčio

Kiekvieno žmogaus plaukai pasižymi individualiomis savybėmis ir polinkiais, kuriuos turi atitikti naudojami priežiūros produktai. „Miya“ produktai yra suskirstyti linijomis, kurios sprendžia konkrečias su plaukų būkle ar išvaizda susijusias problemas:

„MAITE“ – linija, skirta maitinimo pasiilgusiems plaukams. Produktai lengvina plaukų šukavimą, suteikia spindesio, minkštumo ir švelnumo. Sudėtis praturtinta makadamijos aliejumi, argano aliejumi ir imbieru.

 „HAKI“ – linija, skirta gyvybingumą praradusiems plaukams. Produktai sulaiko ir pašalina ant plaukų besikaupiančias nuosėdas, leidžia kvėpuoti galvos odai. Sudėtis praturtinta augalinės kilmės anglimi.

„HINGA“ – linija, skirta slenkantiems plaukams. Produktai stiprina plauko struktūrą, užkerta kelią jų retėjimui, stimuliuoja mikrocirkuliaciją. Sudėtis praturtinta granatų ir augalų ekstraktais, antioksidantais.

„MAKA“ – linija, skirta pleiskanuojantiems plaukams. Produktai kruopščiai išvalo plaukus ir pašalina pleiskanas. Sudėtis praturtinta biologiniu imbiero ir dilgėlių ekstraktu, taip pat salicilo rūgštimi.

„HINU“ – linija, skirta greitai susiriebaluojantiems plaukams. Produktai pašalina riebalų perteklių ir reguliuoja sebumo išsiskyrimą. Sudėtis praturtinta žaliuoju moliu, biologiniu citrinos ir imbiero ekstraktu.

 „Miya“ – inovatyvus prekės ženklas, kurio išskirtinumas yra natūralūs aktyvieji ingridientai ir išskirtinės kokybės sudėtis, kurioje nėra natrio chlorido, sulfatų, fosfatų ir parabenų. Produkciją sudaro unikalios linijos, sukurtos siekiant atitikti pačių įvairiausių plaukų ir galvos odos poreikius.

Shopping Basket