Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Miya – gamtos turtai jūsų plaukų grožiui

Miya – gamtos turtai jūsų plaukų grožiui

Didžiuojamės galėdami pristatyti „Miya“ – inovatyvų plaukų priežiūros gaminių prekės ženklą, kurio išskirtinumas yra natūralūs aktyvieji ingridientai ir išskirtinės kokybės sudėtis, kurioje nėra natrio chlorido, sulfatų, fosfatų ir parabenų. Produkciją sudaro unikalios produktų linijos, sukurtos siekiant atitikti pačių įvairiausių plaukų ir galvos odos poreikius. Pagrindinės linijos yra šios: MAITE, HAKI, HINGA, MAKA ir HINU. Kam skirta kiekviena iš jų?

MAITE – maitinimo pasiilgusiems plaukams

MAITE linijos produktai lengvina plaukų šukavimą, suteikia spindesio, minkštumo ir švelnumo. Liniją sudaro plaukus puoselėjantis šampūnas, kondicionierius, purškiamas šampūnas ir aliejus plaukams. Produktų sudėtis praturtinta makadamijos aliejumi, argano aliejumi ir imbieru:

 • Makadamijos aliejus savyje turi palmitoleino rūgšties, kuri primena žmogaus odos išskiriamus riebalus (sebumą). Dėl to jis lengvai įsigeria į plaukus ir odą ir drėkina, lengvina plaukų šukavimą bei minkština.
 • Argano aliejus turi priešuždegiminių elementų – polifenolių, kurie neutralizuoja laisvuosius radikalus ir kovoja su oksidaciniu stresu, kurį dėl aplinkos poveikio patiria oda ir plaukai. Jis giliai maitina, drėkina ir skatina natūralių lipidų gamybą ir tokiu būdu padeda apsaugoti galvos odą.
 • Imbieras stiprina plaukus ir skatina jų augimą stimuliuodamas galvos kraujotaką. Antimikrobinės imbiero savybės kontroliuoja galvos odos problemas, todėl jis puikiai tinka susiduriantiems su pleiskanomis.
HAKI – tik visiškai švarūs plaukai gali būti sveiki

HAKI linijos produktai sulaiko ir pašalina ant plaukų besikaupiančias nuosėdas, leidžia kvėpuoti galvos odai. Liniją sudaro plaukus giliai valantis šampūnas, plaukų kaukė ir galvos odą valanti priemonė. Produktų sudėtis praturtinta augalinės kilmės anglimi:

 • Aktyvuota bambuko anglis kaip magnetas pritraukia nešvarumus, toksinus. Šis elementas švelniai nušveičia galvos odą nenuplaudamas natūralių aliejų. Anglis pašalina riebalų perteklių ir detoksikuoja plaukų folikulus, tai gerina kitų plaukų priežiūros priemonių įsigėrimą.
HINGA – sustabdykite plaukų slinkimą

HINGA linijos produktai stiprina plauko struktūrą, užkerta kelią jų retėjimui, stimuliuoja mikrocirkuliaciją. Liniją sudaro plaukus stiprinantis šampūnas ir losjonas. Produktų sudėtis praturtinta granatų ir augalų ekstraktais, antioksidantais:

 • Patentuotas granatų ekstraktas POMANOX® P30 turi aukštą punikalagino kiekį ir gerina plaukų augimą ir sveikatą. Skirtingai nei kiti augalinės kilmės ekstraktai, POMANOX® P30 gaminamas be jokių organinių tirpiklių, tokių kaip acetonas ar etanolis, likučių. Tai leidžia jam išlaikyti 100 % tirpumą vandenyje ir išvengti nepageidaujamų ir kenksmingų organinių medžiagų įtraukimo į galutinį produktą.
 • Granatų ekstrakto efektą sustiprina kartu naudojamas vitaminas E, kuris veikia kaip antioksidantas ir apsaugo galvos odos ląstelių membranas nuo laisvųjų radikalų poveikio. Ląstelių membranos pakitimai sumažina plaukų svogūnėlių ląstelių proliferacinį aktyvumą, taigi ir plaukų gyvavimo ciklo pokyčius.
MAKA  – jūsų ginklas kovoje su pleiskanomis

MAKA linijos produktai kruopščiai išvalo plaukus ir pašalina pleiskanas. Liniją sudaro šampūnas ir losjonas. Produktų sudėtis praturtinta biologiniu imbiero ir dilgėlių ekstraktu, taip pat salicilo rūgštimi:

 • Imbieras stiprina plaukus ir skatina jų augimą stimuliuodamas galvos kraujotaką. Antimikrobinės imbiero savybės kontroliuoja galvos odos problemas, todėl jis puikiai tinka susiduriantiems su pleiskanomis.
 • Dilgėlių ekstraktas skatina plaukų augimą, kovoja su slinkimu, padeda atsikratyti pleiskanų ir suteikia plaukams švelnumo.
 • Salicilo rūgštis ir keratolitiniu poveikiu pasižyminčios medžiagos šalina negyvas odos ląsteles bei mažina galvos odos toksinų kiekį.
HINU – greitai susiriebaluojantiems plaukams

HINU linijos produktai pašalina riebalų perteklių ir reguliuoja sebumo išsiskyrimą. Liniją sudaro riebalų išsiskyrimą reguliuojantis šampūnas ir kaukė. Produktų sudėtis praturtinta žaliuoju moliu, biologiniu citrinos ir imbiero ekstraktu:

 • Imbieras stiprina plaukus ir skatina jų augimą stimuliuodamas galvos kraujotaką. Antimikrobinės imbiero savybės kontroliuoja galvos odos problemas, todėl jis puikiai tinka susiduriantiems su pleiskanomis.
 • Žaliasis molis savyje turi daug vertingų mineralų, tokių kaip cinkas, kalis, geležis ir kalcis. Molis giliai valo ir sutraukia galvos odos poras, gerina riebalų liaukų funkcionavimą bei padeda atsikratyti pleiskanų.
 • Citrinos ekstraktas sugeria sebumo perteklių ir mažina pleiskanų kiekį, suteikia plaukams švelnumo.

 „Miya“ filosofijos pagrindu yra pagarba ir žinios. Pagarba ne tik plaukams, bet ir aplinkai. Visos pakavimui, rinkodarai ir sandėliavimui naudojamos medžiagos gaminamos ten, kur tai įmanoma, iš kontroliuojamų ir sertifikuotų perdirbtų medžiagų, atkreipiant dėmesį į gaminių poveikį aplinkai ir padedant gerinti mūsų planetos gyvavimo kokybę.

Norite savo klientus pradžiuginti „Miya“ natūraliais natūraliomis ir veganiškomis plaukų priežiūros priemonėmis? Susisiekite su savo vadybininku arba parašykite laišką adresu info@mesoderma.eu!

Shopping Basket