Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Sunekos PERFORMA – patobulinta odos atnaujinimo formulė

Sunekos PERFORMA – patobulinta odos atnaujinimo formulė

Sunekos PERFORMA – tai injekcinė priemonė, kuri atnaujina odos audinį, regeneruojant ekstraląstelinę matricą (ECM), naudojant unikalų patentuotą hialurono rūgšties ir specifinių aminorūgščių derinį, skatinantį naujo kolageno ir elastino gamybą. Kolagenas ir elastinas sudaro didžiąją ECM dalį. ECM homeostazė yra labai svarbi optimaliam ląstelių ir organų funkcionavimui, o jos netekus odoje prasideda senėjimas.

Odos senėjimas vyksta dėl išorinių ir vidinių veiksnių, dėl kurių mažėja ne tik dermoje esančio kolageno kiekis, bet ir sudėtis. Pavyzdžiui, III tipo kolagenas sudaro 50 % kolageno naujagimių odoje, bet tik 5 % kolageno senstančioje suaugusių žmonių odoje. Be to, IV tipo kolagenas, kuris sudaro inkarines plokšteles tarp struktūrinių kolageno tipų dermoje, sulaukus 35 metų ima netekti tūrio, o epitelio bazinės membranos storis su amžiumi didėja, tai rodo, kad mažėja ląstelių apykaita.

Kartu mažėja fibroblastų skaičius, kolageno ir elastino gamyba ir stipriau pasireiškia šių elementų irimas veikiant matricos metaloproteinazėms (MMP). Dėl sumažėjusio hialurono rūgšties kiekio, padidėjusio hialuronidazės aktyvumo ir CD44 bei RHAMM membraninių receptorių reguliacijos, sumažėja hialurono rūgšties genų transkripcija.

Sunekos PERFORMA – kuo ji ypatinga?

Sunekos PERFORMA yra naujas Professional Dietetics injekcinis preparatas, kurį galima naudoti veido, kaklo, dekoltė ir rankų odos išvaizdai gerinti, todėl tai labai universalus produktas. Dėl jo oda atrodo putlesnė, stangresnė, šviesesnė ir labiau sudrėkinta, sumažėja smulkių linijų ir raukšlių, pagerėja tamsių ratilų ir paakių išvaizda. Kliniškai įrodyta, kad naujoji formulė dėl specifinių aminorūgščių formulės hidrofobinio poveikio 40 % sumažina hialurono rūgšties skaidymąsi hialuronidaze. Ji prailgina teigiamą hialurono rūgšties poveikį injekcijos vietoje, kad ilgiau stimuliuotų receptorius fibroblastuose ir gamintų daugiau IV kolageno, elastino ir fibronektino, gaminant daugiau ECM sudedamųjų dalių, todėl pagerėja odos elastingumas ir stangrumas, ji dar labiau drėkinama.

Sunekos PERFORMA yra 3,5 ml talpos iš anksto sumaišytas buteliukas, sudarytas iš 35 mg nesusijusių LMWHA, kurių masė svyruoja nuo 50 iki 250 kDa, ir 128 mg šešių specifinių aminorūgščių. Įrodyta, kad šis mišinys padeda veiksmingai atkurti ECM, skatindamas elastino, visų pagrindinių dermos retikulinių kolageninių skaidulų tipų ir IV bei VII tipo kolageno gamybą. Taip pat nustatyta, kad fibronektino mRNR kiekis padidėjo po 72 valandų gydymo, palyginus su neapdorotomis ląstelėmis. Dėl didesnio IV ir VII tipo kolageno kiekio kartu su fibronektinu (jis vaidina svarbų vaidmenį ląstelių sukibime ir retikulinio kolageno skaidulų bei ląstelių įtvirtinime) pagerėja odos stangrumas.

Tyrimo su Sunekos PERFORMA apžvalga

Bandomasis tyrimas, kurio metu buvo analizuojamas Sunekos PERFORMA poveikis veido odos senėjimui, parodė, kad 10 į tyrimą atrinktų 40–67 metų amžiaus pacienčių pastebėjo pagerėjusią odos tekstūrą, dischromiją, odos elastingumą ir smulkių linijų bei raukšlių sumažėjimą. Kiekviena iš jų teigė, kad per paskutinius metus joms nebuvo taikytos jokios kitos estetinės procedūros. Kiekvienai pacientei injekcijos buvo atliktos tris kartus, tarp procedūrų darant dviejų savaičių pertrauką. Vertinimai buvo atliekami pradiniu metu ir kas dvi savaites prieš injekcijas. Ketvirtas vertinimas atliktas praėjus keturioms savaitėms po trečiojo gydymo seanso. Kiekvieno gydymo metu buvo suleista iš viso 3,5 ml iš anksto sumaišytos HY6AA+ formulės, naudojant didelio efektyvumo techniką (HPT), įšvirkščiant 0,1 ml boliusus į giliąją odą visame veide, įskaitant paakių sritį ir kaktą, statmenai natūralioms odos įtempimo linijoms.

Analizė parodė, kad gydomų pacientų raukšlių ant kaktos sumažėjo 71 %, o raukšlių paakių srityje – 44 %. Akivaizdžiai pagerėjo odos tekstūra, o dėl fotosenėjimo atsiradusi odos dischromija pagerėjo 16 %. Odos elastingumas buvo įvertintas naudojant standartizuotą suspaudimo testą, o odos įtempimo ir elastingumo progresui įvertinti po kiekvienos procedūros buvo naudojama VAS skalė. Visų pacientų odos įtempimas ir elastingumas labai pagerėjo. Pagal visuotinio estetinio pagerėjimo skalę (GAIS) visi pacientai pastebėjo išvaizdos pagerėjimą. Po pirmojo gydymo 28 % pacientų pastebėjo vidutinį išvaizdos pagerėjimą, o likusieji pacientai pastebėjo reikšmingą išvaizdos pagerėjimą.

Rezultatai ir apibendrinimas

Nei vienas pacientas nepranešė apie išvaizdos pablogėjimą ar pagerėjimo nebuvimą. Tyrimo išvadose teigiama, kad po gydymo patentuota formule HY6AA+ pagerėjo odos tekstūra, spalva ir stangrumas. Taip pat buvo įdomu pastebėti, kad, audinių apimtis taip pat pagerėjo. Šalutinis poveikis buvo minimalus, o pacientai gydymą toleravo labai gerai.

Apibendrinant galima teigti, kad Sunekos PERFORMA gali būti naudojamas kartu su Sunekos® 1200 kaip veido ir rankų odos injekcijų protokolų dalis. Protokolai skiriasi priklausomai nuo gydomų probleminių sričių. Didesnės molekulinės masės Sunekos® 1200 veikia kaip laisvųjų radikalų valiklis, užtikrinantis odos sudedamųjų dalių apsaugą.

Shopping Basket