Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Sunekos CELL 15 – naujas požiūris į celiulito gydymą

Sunekos CELL 15 – naujas požiūris į celiulito gydymą

SUNEKOS CELL 15 – tai nauja injekcinė priemonė, skirta neinvaziniam celiulito gydymui naudojant patentuotą mažos molekulinės masės hialurono rūgšties (HA), šešių nepakeičiamųjų aminorūgščių (AA) ir bikarbonato druskų mišinį.

Rezultatas pasiekiamas optimizuojant ekstraląstelinio matrikso (ECM) baltymų apykaitą, gerinant mikrocirkuliaciją ir neutralizuojant ECM acidozę bei uždegimą, mažinant fibrozę.

Celiulito gydymo tendencijos

Celiulitas – tai įdubusi, gumbuota oda, dažniausiai pasireiškianti sėdmenų ir šlaunų srityje, beveik išimtinai būdinga tik moterims. Ši lėtinė odos būklė yra plačiai paplitusi ir pasireiškia daugiau kaip 85 % vyresnių nei 20 metų moterų. Celiulito gydymo rinka sparčiai plečiasi. 2019 m. pasaulinės celiulito gydymo rinkos dydis siekė 1,35 mlrd. dolerių. Prognozuojama, kad iki 2026 m. ji pasieks 2,8 mlrd. dolerių.

Yra išskiriamos 4 celiulito stadijos. I ir II stadijos celiulitas pasireiškia kaip edemato–uždegiminė audinių būklė, susijusi su hipooksigenacija ir acidoze. I ir II stadijos gali būti gydomos Sunekos CELL 15, taikant skersai įtemptų linijų adatos (ATL–n) metodą. Vėlyvosios stadijos celiulito patogenezinis mechanizmas dažniausiai susijęs su audinių senėjimu, virstančiu fibroze. Ši būklė dažnai siejama su menopauze, kai sumažėjus hormonų kiekiui procesas dar labiau paaštrėja.

CELL 15 – sukurtas pakeisti, ne naikinti

Sunekos CELL 15, kurią gamina Professional Dietectics, sudaro viena ampulė patentuotos formulės su iš anksto sumaišyta HY6AA (mažos molekulinės masės hialurono rūgštimi, šešiomis nepakeičiamomis aminorūgštimis) ir vienas buteliukas su karbonato ir bikarbonato druskomis. Jas sumaišius susidaro 15 ml injekcinis tūris.

Mažos molekulinės masės HA stimuliuoja fibroblastus ir neoangiogenezę, jungdamasi su specifiniais HA fragmentų receptoriais. HY6AA formulė sukelia optimalią kolageno ir elastino (glicino, L–prolino, L–lizino MHC, L–leucino, L–valino, L–alanino) sintezę. Karbonatų ir bikarbonatų druskos padeda reguliuoti fiziologinį pH, mažindamos tipišką acidozę ir latentinį uždegimą, būdingą tiek ankstyvajai, tiek vėlyvajai celiulito stadijai.

Apibendrinant galima teigti, kad CELL 15 yra vienintelė formulė, kuri neutralizuoja acidozę ir pertvarko tarpląstelinę matriksą. Tai – dėmesio verta priemonė sėkmingam neinvaziniam celiulito gydymui.

Shopping Basket