Pagrindinis » Mokymai ir seminarai » Juliette Armand kosmetika – profesionali ir novatoriška

Juliette Armand kosmetika – profesionali ir novatoriška

Juliette Armand buvo įkurta 1992 m., kai chemikai Loulia Armagou ir Michalis Papaefstratiou nusprendė įsitraukti į grožio pramonę, ištirti naujas formules ir pateikti laboratorijoms savo asmenines vertybes. Taip atsirado Juliette Armand kosmetika, „The Personal Professional Skincare“, kurios tikslas – kurti naujovišką kosmetiką, pagrįstą moksliniais tyrimais.

Juliette Armand veikla yra sutelkta į pastangas išgauti maksimalaus efektyvumo formules, kad jos atitiktų aukštus profesionalios odos priežiūros standartus. Juliette Armand prekės ženklas ir serijos „Elements“, „Skin Boosters“, „Sunfilm“ ir „Ameson“ užėmė tvirtas pozicijas grožio centruose ir jau yra vertinamos daugiau kaip 40 pasaulio šalių.

„Elements“ – profesionali odos priežiūra namų sąlygomis

„Elements“ – tai visapusiška aukštos klasės odos priežiūros priemonių linija, kuria pasitiki grožio specialistai. Novatoriškais ingredientais ir technologijomis pagrįsta „Elements“ linija siūlo grožio formules, kurios visiškai atitinka pasaulines kosmetologijos tendencijas ir naujausius mokslo pasiekimus. Atsižvelgiant į šį naujausios kosmetikos kontekstą, visuose „Elements“ linijos produktuose nėra parabenų, propilenglikolio, mineralinio aliejaus, alergenų, SLES ir SLS.

Vienas iš linijos privalumų – įvairiapusis produktų poveikis, apimantis visus veido ir kūno odos poreikius pagal šiuolaikinius senėjimo, spuogų ir geros savijautos metodus. Funkcinė produktų klasifikacija leidžia pasirinkti konkrečius produktus ir suteikia neribotas produktų derinimo galimybes.

„Skin Boosters“ – atidėkite vizitą pas plastikos chirurgą

„Skin Boosters“ linija – tai tikslinga odos priežiūros produktų linija, laikoma alternatyva plastinei chirurgijai. „Skin Boosters“ linija pristato revoliuciją kosmetologijos moksle ir užtikrina Juliette Armand įsipareigojimą teikti jums aukštos klasės, aukščiausios kokybės produktus, galinčius maksimaliai padidinti veiksmingumą saugiu ir natūraliu būdu.

Šiai linijai būdinga tai, kad jos dinamiškų, sudėtingų ir technologiškai pažangių formulių produktai iš tiesų skatina ir stiprina natūralius odos procesus ir funkcijas. Linija „Skin Boosters“ yra pagrįsta naujoviškais ingredientais ir technologijomis ir siūlo estetikos pramonei formules, visiškai atitinkančias pasaulines mokslines odos priežiūros tendencijas ir naujausius mokslo pasiekimus.

„Skin Boosters“ yra kosmetologijos atsakymas į įprastas plastinės estetikos procedūras. Šią naujovišką sistemą sudaro 5 tikslinės odos priežiūros procedūros, skirtos 5 su veido ir kūno grožiu susijusioms problemoms spręsti: šveitimui, spuogams, senėjimui stabdyti, akių sričiai ir riebalų pertekliui.

„Sunfilm“ –  saulės žalos prevencijos technologijos

„Sunfilm“ produktų linija sukurta taip, kad būtų užtikrinta plataus spektro maksimali apsauga nuo viso spektro saulės spindulių: UVA, UVB, infraraudonųjų spindulių (IR) ir matomos šviesos (HEV). Juliette Armand „Sunfilm“ produktuose derinama apsauga nuo saulės su antioksidaciniu skydu ir gydomuoju poveikiu. Jie apsaugo nuo sudirginimo ir skatina natūralų odos atsinaujinimo procesą, saugo odą nuo saulės padarytos žalos.

Produktų „Sunfilm“ sudėtyje yra galingų ir specializuotų antioksidantų, kurie, kitaip nei įprasti antioksidantai, gali veikti juos  ir saulės akivaizdoje:
– EUK 134: naujoviška sudedamoji dalis su unikaliu saviregeneraciniu mechanizmu, užtikrinančiu antioksidacinį aktyvumą, išliekantį odą veikiant saulei.
– Venuceane, Helioguard: ingredientai, kurie sustiprina natūralius odos apsaugos nuo saulės procesus.
– INCA Omega aliejus, vitaminas E, brokolių ekstraktas: stiprų antioksidacinį poveikį turintys ingredientai.
– Elastomeras (farmacinis silikonas), pasižymi gydomuoju poveikiu.

„Ameson“ – cheminio šveitimo produktų serija

Daugelį metų dirbę medicininės estetinės odos priežiūros srityje, Juliette Armand pristato „Ameson“ liniją su aukščiausios klasės produktais ir procedūromis, pagrįstomis mokslinėmis žiniomis ir įrodytu ilgalaikiu poveikiu. Hialurono rūgštis – visos „Ameson“ linijos įkvėpimo šaltinis ir kertinis akmuo, o ją supa galingi ir specializuoti sinerginį poveikį turintys ingredientai.

„Ameson“ serija yra modernus ir išsamus medicininės estetikos pasiūlymas. Ją sudaro trys skirtingos produktų kategorijos, kurių bendras vardiklis – saugumas, paprastas naudojimas, skubus veikimas, efektyvumas, specializacija ir aukštosios technologijos. Tai – profesionali cheminio šveitimo sistema, pagrįsta organinėmis rūgštimis, skirta atjauninti odą, kad ji taptų švytinti, skaisti ir švelni.

Organinės rūgštys

Alfa hidroksirūgštys (AHA) yra organinės molekulės, kurių veikimas priklauso nuo jų cheminės struktūros, koncentracijos ir pH. Serijoje „Ameson“ naudojamos šios AHA rūgštys: mandelinė rūgštis, pieno rūgštis ir glikolio rūgštis. Laboratoriniais ir klinikiniais tyrimais nustatyti ir įrodyti jų poveikio raginiam sluoksniui ir dermai rezultatai. AHA rūgštys normalizuoja keratinizacijos procesą, taip atstatydamos normalų epidermio ritmą, aktyvina odos atjaunėjimo procesą, didina kolageno ir elastino gamybą.

BHA IR AZA:

Beta hidroksirūgšties (BHA), salicilo rūgšties, kuri, kaip keratolitinė medžiaga, pasižymi stipriu eksfoliaciniu, priešuždegiminiu ir antimikrobiniu poveikiu, ir azelaino rūgšties (AZA) veikimas yra panašus. Dėl naudojamų specifinių organinių rūgščių, jų koncentracijos kartu su šveitimo produktų pH ir tikslingų naudojimo protokolų „Ameson“ serija yra verta dėmesio, kai kalbama apie skirtingų tipų odos poreikius ir problemų sprendimą skirtingomis klimato sąlygomis.

Apibendrinant galima teigti, kad Juliette Armand kosmetika yra tai, kuo pasitikime. Sukurta chemikų ir vertinama keliasdešimtyje šalių visame pasaulyje – ši produkcija gali padėti kiekvienam puoselėti savo odą namų ir profesionaliomis sąlygomis.

Shopping Basket